Korona Virüs Hastaları ve Tüm Hastalar İçin Dua Sayfası

2 hafta geçti yoğun bakımda ve benim babamın durumu hala kritik hergün dua okuyorum onun için ve diğer herkesin hastası için inşallah dualarımız kabul olur.lütfen dualarınızı eksik etmeyin kızlar.açıkta birşey varsa ben alırım zaten bütün günüm ağlamakla geçiyor.
Rabbım sıfa versin babanıza cok gecmıs olsun 😔

Bugünkü dualarımıza Cecilion Cecilion un babası ve Asiye_ Asiye_ in kuzenini de katalım erkenden başlayalım arkadaşlar evdeyiz boşuz zaten ne de olsa şifa olsun Aziz kardeşimize cecilion un babasına ve tüm okuduğumuz hastalarımıza rabbim Şafi ismiyle şifa versin
Allah razı olsun sizden 😔😔inş sag salim çıkar büğün 3 te beli olacak riskli ameliyat

Ben yarından sonra müsaitim fetih suresini ben de alabilirim Nego Nego
Salı okuyabilirsin o zaman😊
Ne olur kızlar ne olur daha 17 yaşında kurban olduğum ne olur şuanda aglayarak yazıyorum gurbetyim gidemiyorum ona kurban olduğum
Tabi katarız,Rabbim şifa versin:KK43:
2 hafta geçti yoğun bakımda ve benim babamın durumu hala kritik hergün dua okuyorum onun için ve diğer herkesin hastası için inşallah dualarımız kabul olur.lütfen dualarınızı eksik etmeyin kızlar.açıkta birşey varsa ben alırım zaten bütün günüm ağlamakla geçiyor.
İlk mesajda günlük okumalarımız yazıyor onlardan okuyabilirsin.Babanı da ekliyorum listeye.Şifa Allahtan,inşaallah sağ salim kavuşursunuz.

X