Korona Virüs Hastaları ve Tüm Hastalar İçin Dua Sayfası

Nego Nego pazar gunu fetih bendeydi. Aksam namazindan sonra buradaki arkadaslarimizin yakinlarinin sifa bulmasi ve nerede bilmedigimiz hasta varsa hepsinin sifa bulmasi niyeti ile

1 yasin, 1 fetih, 1 tahmidiye duasi okudum. Allah tez vakitte hepsinin sifasini versin insAllah.

Ayrica burada yakini vefat etmis kim varsa hepsine ayrica yasin okudum. Allah kabul etsin.
Allah kabul etsin.Allah razı olsun❤
7 Fatiha 1 yasin 500 ya şafi okudum Rabbim kabul etsin şifa versin inşaallah. Ya safide 422 yi astım o yüzden 500 e tamamladım❤️

gunluk okumalar bitirdim bir tane de tahmidiye okudum. sifa olsun

Günlük okumalarımı yaptım. Allah kabul etsin. 🤲🏻
Allah kabul etsin💕

Asiye_ Asiye_ in kuzeni kaza geçirmiş 20 yaşındaymış.🙁 bildiğim aktif dua sayfası da burası şifa salavatından ona da okusak olur mu. Koronavirüs değil ama şifa bekleyen hasta o da 🙁
Ne olur kızlar ne olur daha 17 yaşında kurban olduğum ne olur şuanda aglayarak yazıyorum gurbetyim gidemiyorum ona kurban olduğum

2 hafta geçti yoğun bakımda ve benim babamın durumu hala kritik hergün dua okuyorum onun için ve diğer herkesin hastası için inşallah dualarımız kabul olur.lütfen dualarınızı eksik etmeyin kızlar.açıkta birşey varsa ben alırım zaten bütün günüm ağlamakla geçiyor.

X