Korona Virüs Hastaları ve Tüm Hastalar İçin Dua Sayfası

İyi geceler. Ne güzel olmuş topiğiniz. Ben her zaman giremiyorum artık
Limonsuzzcay sendemi hastasın kuzum geçmiş olsun
Evet canım ailecek olduk. Biz yine atlatıyoruz çok şükür ama anneme de bulaşmış malesef
Limonsuzzcay canım annem için de okuyalım anneni de katalım duaya
Annende mi pozitif çıktı
Allah izin verirse sabah akşam okuyabildiğim kadar okuyacağım.
Ablamın da yakalandığını öğrendim onu da ekler misiniz
Allah şifa versin inşAllah çabuk atlatır canım

yok kuzum ben yanlış yazmışım. senin anneni de duaya katalım diye yazmıştım. sağolsun kızlar ekledi. okumaya da başladık. sen gelebildikce gel
telefon işi çözülmedi mi limonsuzum

yok kuzum ben yanlış yazmışım. senin anneni de duaya katalım diye yazmıştım. sağolsun kızlar ekledi. okumaya da başladık. sen gelebildikce gel
telefon işi çözülmedi mi limonsuzum
Yok canım çözemedik. Şimdi evden de çıkamıyoruz zaten.
Annenin iyi olmasına çok sevindim inşAllah bütün hastalar da iyileşir. Elimden geldiğince gelmeye çalışcam.

Listedeki herkese bu gunku okumalari yaptim. Sifa salavati ezberimde olmadigi icin okuyamadim. Digerlerini okudum. Ayrica 1 Yasin suresi ve Tahmidiye duasi okuyup duami ettim. Rabbim kabul etsin, acil ve kalici sifalar versin hepsine insAllah.
Amin,Allah kabul etsin❤
Çarşambaya da ben alayım negom
Tamam canım❤
7 Fatiha 422 ya şafi ve yasin okudum
Allah kabul etsin❤
100 istiğfar 41 şifa salavatı 7 Fatiha 422 ya Şafi 1 de Yasin okudum şimdilik Allah kabul etsin şifa bekleyen nerde hasta varsa şifasını tez zamanda versin Mevlam
Allah kabul etsin❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…