Korkuyorum

Attığınız belgenin gerçekliğinden nasıl eminsiniz ki. Çok rahat sahte belge düzenleyebilirler. Uzlaşma falan diyor da uzlaşma raporu da böyle olmaz. Her yere kaşe mühür basınca gerçek olmuyor o evrak.

Yani bu çocuğun kendinden küçük birine zorla tecavüz etmesi gerek bu sonuç için. Ayrıca anne dış kapı mandalı gibi neden hiçbir şeyden haberi yok? Ben olsam anneyle konuşurum kendimi onun yerine koyunca oğlum hakkında her şeyi bilmek isterim attığı her adımı bileceğim bu ne habersizliktir böyle.
Ayrıca konu sahibi eşcinsellik pedofili değildir. ama bir işin aslını öğrenin. Karşı taraf çocuk mu? 17 yaş sizin eşinizin oğlu ile örnek veriyorum 10-12 yaş arası ise karşı taraf işte o başka

Adam reşit olmayan kızlara (veya erkeklere) yürüdü yani? Sonra da ortaya çıkmasın diye 100 bini çıkarıp verdi?

Evet, egecellin yazdığına gore ceteymiş. Küçük kız resimlerini kullanıp konuşuyorlar, sonra da konuştukları adamları para ver yoksa şikayet edicez diyip tuzaklıyorlar.

Konu sahibinin yazdığına göre adam dolandırıldım demiş zaten. Yani parayı verdikten sonra muhtemelen dolandırıldığını anlamış. Parayı verdiği isme de dava açmış adam.
Aşağıdaki mesajında savcılık yazıları fake yazmış.
Onu anlayabilmişler en azından ne mutlu.
Oğlu mesajlaşıyo evet o doğru hesap fake savcılık yazıları fake şuanda parayı verdiği ismi dava etmiş

Adam reşit olmayan kızlara (veya erkeklere) yürüdü yani? Sonra da ortaya çıkmasın diye 100 bini çıkarıp verdi?
Adam reşit olmayan kız kılığındaki dayılara yürüdü muhtemelen onları kız sanarak gsgsgsgs

Bence adam konuştuğu kişinin reşit olmayan bir erkek olduğunu sanıyordu. Yoksa neden oğlum erkekle sexting yapmış yalanı uydursun ki karşı taraf erkek değilse? oğlum bir kızı taciz etmiş ailesi şikayetçi olmuş falan derdi. Ortada 18 yaş altı bir erkek çocuğu var bence.

Bu çok bilindik bir dolandırıcılık yöntemi. Zarf atarlar instagramdan reşit olmayan kız kılığında adamlarla konuşurlar. Whatsappa geçilir birkaç cinsel sohbet ertesi gün avukatmış gibi para isterler. Şu hesaba şu kadar para yatırın şikayetçi olmayalım diye. Avukat ismi de hep aynıdır tüm Türkiye’de 😃
tüm bunlar dışında öyle cahil fikirlerin var ki 2024 yılındayız hala milattan önce gibi yaşıyorsunuz
Ay evet eşim de anlatmıştı, reşit olmayan kızla konuşmuşsunuz deyip şikayetçi olmamak için para istiyorlarmış, birkaç gün sonra aile kabul etmedi biraz daha deyip biraz daha istiyorlarmış. İsmini sorucam merak ettim🥲

Konusahibi sizden korkulur.
Kaç yaşında evli barkli kadinsiniz. Kocanizin sacpa sapan yalanlarina inanmış gibi yapip gencecik cocugu sucluyorsunuz.
Hangi gezegende iki reşit olmayan genc sexting yapti diye birine para cezasi kesilir?!
Eşinize fatura kesmek akliniza gelmiyor ama 16 yaşında bir genci ensest ve pedofiliye uygun görmek size makul geliyor öylemi?
Eşinize söyleyecek laf bulamıyorum. Insanlik dışı

eee sonuç nedir, sevgili G gulenay58 ? kocanı bebeğinle görüştürecek misin? yoksa görüştürmeyecek misin?
AaaA...Üvey oğluna iftira atılırken yaldır yaldır koşup burda "bibigimi nısıl kırıyıbılırim" diye konu açan konu sahibi , asıl sapik kocası çıkınca uçmuş ...Kocama iftira atıyorlar konulu yeni başlık yükleniyor bence

Bir şey yazmak istiyorum sonra vazgeçip daha da başka bir şey yazmak istiyorum, yazamıyorum. Neresinden tutsanız elde kalacak bi tipsiniz. Eşinizin oğlu eşcinsel diye kardeşine yürümez. Anlatılmak istenen hetero bir birey de (mesela siz ve eşiniz) karşı cinsine yaldır yuldur kardeş, ana, bacı demeden yürüyor mu? Ama onu bile anlamamışsınız...

Hadi her şeyi geçtim de siz bu zekayla iyi bu yaşa gelmişiniz. Bir de üstüne üremişiniz. Çocuğunuza hayat yolculuğunda başarılar diliyorum.

Yaptığı marifeti örtmek için mecbur çıkacak parayı açıklama yolu pekala uyduruk bi evrak hazırlamak olabilir.

Evrakta İstanbul 25. Noteri yazıyor değil mi? Yer olarak da Ümraniye🙄

IMG_3592.jpeg
IMG_3591.jpeg

Ümraniye 25. Noterlik ise noterin adı Cengiz Tekin olamaz, İstanbul 25. Noteriyse adres Ümraniye olamaz 🙄

X