Korkuyorum

Kardeşi olduğu için öyle birşey yapacağını sanmam tabiki ilgilenmek sevmek ister kısıtlama ama için rahat etmezse yanlarında ol çok tek bırakma yinede ben sanmıyorum kendi kardesine böyle birşey yapacagini,Allah çocuklarımızı doğrudan ayırması hepsine akıl fikir versin
Kardeşi olduğun için yani sadece, yoksa sırf gay diye 16 yasindaki cocuklar 2 aylik bebeklere saldiriyor

Kardeşi olduğun için yani sadece, yoksa sırf gay diye 16 yasindaki cocuklar 2 aylik bebeklere saldiriyor
Oyle demek istemedim yani kardeşi ya öyle bir sapıklık yapmaz diye yazdım,ayrıca kimin nelere saldırdığını görüyoruz köpeğe bile hallenen insanlar var tobe estafurullah, zmaninda gördük bebeklere bile neler yapan insanlar var sapik sapiktir

Selam hanımlar.ben iki yıllık evliyim iki aylıj bir oğlum var.eşimin ve benim ikinci evliliğimiz.onun ilk evliliğinden bir oğlu var benim yok.oğlu 16 yaşında.geçen gün eşim oğlunun 17 yaşında başka bir oğlanla mesajlaştığını birbirlerine flört ve cinsel içerikli yazışmalar ve fotoğraflar attıklarını diğer oğlanın ailesinin oğlanı yakaladığını dövdüğünü ve oğlanın ailesinin eşimin oğluna suç duyurusu yaptıkları 100 bin tl lik para cezası verildiğini söyledi.ilk başta eşim söylemedi bunu ben sıkkınlığını görünce anlattı.işin kötü yanı bu eşcinsel ilişkiyi eşimin oğlu başlatmış.bu çocuk bize sürekli geliyo e oğlumun abisi vakit geçirmek ister oynamak ister falan ben çok hızursuzm napıcağımı bilemiyorum görüştürmesem olmaz çocuk eşcinsel eğilimli sizce napmam gerek huzursuz oluyorum gerçekten çocuğumla birlikte olmasından evet şuan bebek ama ilerisi...
Çocuğunuzu uzak tutmak istemekte haklısınız gerçekten zor bir durum. Yorumlarda garip bunu adeta normalleştirmişler ama müstehcen fotolar ve anormal bir cinsel eğilimi olan bu genç neyin doğru neyin yanlış olduğunu bilmiyor sınırları yok belliki herşeyi yapabilir. Ayrıca eşcinselliğin hiç bir toplumda onaylanan bir karşılığı yok. Nedir bu marjinal olma çabası. Müslüman olan bir insan eşcinselliğin lanetlenen pis bir iş olduğunu zaten bilir. Çocuk pişman mı hareketleri nasıl çocuğunuza şimdi olmasada ileride zarar verme ihtimalini gözardı etmeyin. Eşinizle konuşun napacağına o karar versin.

Oyle demek istemedim yani kardeşi ya öyle bir sapıklık yapmaz diye yazdım,ayrıca kimin nelere saldırdığını görüyoruz köpeğe bile hallenen insanlar var tobe estafurullah, zmaninda gördük bebeklere bile neler yapan insanlar var sapik sapiktir
Ama birinin sapık olduguna sadece cinsel yönelimle karar veremezsiniz.

Çocuğunuzu uzak tutmak istemekte haklısınız gerçekten zor bir durum. Yorumlarda garip bunu adeta normalleştirmişler ama müstehcen fotolar ve anormal bir cinsel eğilimi olan bu genç neyin doğru neyin yanlış olduğunu bilmiyor sınırları yok belliki herşeyi yapabilir. Ayrıca eşcinselliğin hiç bir toplumda onaylanan bir karşılığı yok. Nedir bu marjinal olma çabası. Müslüman olan bir insan eşcinselliğin lanetlenen pis bir iş olduğunu zaten bilir. Çocuk pişman mı hareketleri nasıl çocuğunuza şimdi olmasada ileride zarar verme ihtimalini gözardı etmeyin. Eşinizle konuşun napacağına o karar versin.
Mune Mune ülkenin en müslümanı gelmiş, her yere böyle din sokuşlayabiliyor muyuz

Abla sakin ol ya konu sahibi de kocasının söylediği kadarını biliyor, adamın doğru söylediğini nerden biliyoruz, kendi yediği b.ku çocuğa atma durumu da çok olası.

Valla ne yazsam taşlanııyorum ama hep haklıyım. Üvey anne denen tiplemelerin genelde berbat insanlar olduğunu yazıyorum taşlanıyorum, memlleket erkeklleri berbat ahlak seviyeleri yerlerde yazıyorum erkek düşmanı denip taşlanıyorum ... doğru söyleyeni 9 köyden kovuyorlar :halay:

X