Korkuyorum

Bu instgramda fake hesaplar var onun tuzağına düşürmüşler bunun oğlanı
Eşinizde gidip suç duyurusunda bulunmak yerine 100 bin lira mı vermiş bu kişilere?
Buna da inandınız öyle mi?

Oğlan hadi çocuk, tuzağa düştü korktu, baba nereden baksanız 38-40 yaş arası birisidir 16 yaşında çocuğu olduğuna göre, baba da mı korkmuş yaprak gibi titreyip sorgulamadan 100 bin lira vermiş.

Böyle durumlarda aklı başında insanlar gider suç duyurusunda bulunur.

Sizdeki inanma azmine hayran kalmamak elde değil. A dese de inanıversem diye baka baka ağzına düşeceksiniz adamın.
Şu hikayeyi eşim anlatsa ya öyle bir yalan söyle ki önce kendin inan ki beni de inandırabil derdim, adam nasıl yalan söylüyor karısı inanıyor ama biz ı-ıh, KK kadınları adamı çapraz sorguya alsa 2 dakika da işin aslını öğrenir adamı paketlerlerdi.

Benim anlamadığım eşi neden daha kolay bir yalan uydurmadı. Hadi dese ki oğlum bir kızla uygunsuz mesajlaşmış konu sahibi üzerinde bile durmayacaktı. Eşcinsel diyince kadını ufaktan korkutmuş. Böyle mantıksız bir yalan bir de çocuğuna iftira nasıl bir baba bu dedirdiyor.
Bence farklı bişey uydurması lazım ki aman duyulmasın, aman kimse bilmesin falan diyip üstünü rahatça örtecek. Malum bizim ülkemizde adam öldürebilirsin, tecavüze bile kılıf bulurlar ama eşcinsel olursa eyvah eyvah nasıl bakarız insanların yüzüne derler. Maalesef iki yüzlü toplumumuz

Şu hikayeyi eşim anlatsa ya öyle bir yalan söyle ki önce kendin inan ki beni de inandırabil derdim, adam nasıl yalan söylüyor karısı inanıyor ama biz ı-ıh, KK kadınları adamı çapraz sorguya alsa 2 dakika da işin aslını öğrenir adamı paketlerlerdi.
Ben bana bu yalanı mı layık gördün diye kırmızı dosya ile döverdim.

İnsanlar kendi zeka seviyelerinde kendi inanabilecekleri yalanlar söylerler. Karşıdaki kişinin zeka seviyesi kendiyle aynı ya da düşükse inanır, daha yüksekse inanmaz. Bunların iq ailece yerlerde belli ki.

Ben bana bu yalanı mı layık gördün diye kırmızı dosya ile döverdim.
Olay en başından beri şöyle gerçekleşse mantığa yatardı, 16 yaşındaki çocuk insta vb sosyal medya üzerinden kendi cinsiyle cinsel içerikli yazışmalar yapıp çıplak fotoğraflar atsaydı, karşı taraf bunları yaymakla tehdit edip çocuğa şantaj yapsaydı tamam, ki böyle bir durumda ilk iş bir ergen psikoloğuyla irtibata geçip durumu annesine uzman desteğiyle aktarıp şantaja maruz kalmış evlat için ne yapılabilir ebeveynler kafa kafaya verirdi, şantaj yapan kişiler savcılığa suç duyurusu yapılacaktır denerek baba tarafından uyarılır ve olay adli makamlara taşınırdı.

Bak o zaman heeee adamcağız doğru söylüyor derdim, ki bu durumda çocuk cinsel kimliği kullanılarak istismar edilmiş oluyor, haklı olarak tedirgin olup korkmuştur :KK43: bir de ergenlik çağında bu çocuk, psikolojisi de etkilenir, toplumdan arkadaşları tarafından dışlanma yaşaması olası maalesef.

Ama adam ık mık bir öyle diyor bir böyle diyor. Ciddi ciddi soruyorum hangi aklı başında insan evladına yapılan şantaja pabuç bırakır da şantajcıya 100 bin lira öder, canına ot tıkarım onların, ana haberlere bile çıkarırım o ahlaksızları.

Oğlu instgramdan fake bir hesapla konuşyo 17 yaşında bir oğlan hesabıyla
Bu olayı yaşayanın bal gibi de kocanız olduğunu anladınız.
Bu konuyu açtıktan sonra anladınız.

Eski konularınıza baktım zaten eşiniz fake hesap delisi bir tip. Size de yürümüş sonra anlamış siz olduğunuzu.
Siz bu adamın sizi aldattığından da eminsiniz aslında. Adamın mizacı bu. Hastanedeki görevlinin adresinizi alırken gayri ihtiyari ben de orada oturuyorum demesine ifrit olmuşsunuz.
Hadi tamam yersiz samimi buldunuz, ama insan eşim fatura almaya yine oraya gider de kadınla işi pişirir mi diye düşünmez hiç kimse.
Eşi pisliğin teki değilse.

Kısacası fake hesap işleri kocanızın en iyi bildiği işler.
Dolandırılan kendisi. Çünkü yazışan kendisi.
O kadar fake hesap denizinde kulaç atarsa başına bunlar gelecekti zaten.
Dua edin bu kadarla kalsın.

Çocuğu da rahat bırakın.

kocasına toz kondurmayan tipik kadınlar.konduramıyorum
İ
Bu olayı yaşayanın bal gibi de kocanız olduğunu anladınız.
Bu konuyu açtıktan sonra anladınız.

Eski konularınıza baktım zaten eşiniz fake hesap delisi bir tip. Size de yürümüş sonra anlamış siz olduğunuzu.
Siz bu adamın sizi aldattığından da eminsiniz aslında. Adamın mizacı bu. Hastanedeki görevlinin adresinizi alırken gayri ihtiyari ben de orada oturuyorum demesine ifrit olmuşsunuz.
Hadi tamam yersiz samimi buldunuz, ama insan eşim fatura almaya yine oraya gider de kadınla işi pişirir mi diye düşünmez hiç kimse.
Eşi pisliğin teki değilse.

Kısacası fake hesap işleri kocanızın en iyi bildiği işler.
Dolandırılan kendisi. Çünkü yazışan kendisi.
O kadar fake hesap denizinde kulaç atarsa başına bunlar gelecekti zaten.
Dua edin bu kadarla kalsın.

Çocuğu da rahat bırakın.
elektrik verdiğimi yazdığımı hatrlamıyrum oğluna

Selam hanımlar.ben iki yıllık evliyim iki aylıj bir oğlum var.eşimin ve benim ikinci evliliğimiz.onun ilk evliliğinden bir oğlu var benim yok.oğlu 16 yaşında.geçen gün eşim oğlunun 17 yaşında başka bir oğlanla mesajlaştığını birbirlerine flört ve cinsel içerikli yazışmalar ve fotoğraflar attıklarını diğer oğlanın ailesinin oğlanı yakaladığını dövdüğünü ve oğlanın ailesinin eşimin oğluna suç duyurusu yaptıkları 100 bin tl lik para cezası verildiğini söyledi.ilk başta eşim söylemedi bunu ben sıkkınlığını görünce anlattı.işin kötü yanı bu eşcinsel ilişkiyi eşimin oğlu başlatmış.bu çocuk bize sürekli geliyo e oğlumun abisi vakit geçirmek ister oynamak ister falan ben çok hızursuzm napıcağımı bilemiyorum görüştürmesem olmaz çocuk eşcinsel eğilimli sizce napmam gerek huzursuz oluyorum gerçekten çocuğumla birlikte olmasından evet şuan bebek ama ilerisi...
Ne alakası var allah aşkına? Senin çocuğun kız olsaydı abisiyle görüştürmeyecek miydin erkek adam kızlardan hoşlanıyor diyip? Aşırı saçmalamışsın

Bu çok bilindik bir dolandırıcılık yöntemi. Zarf atarlar instagramdan reşit olmayan kız kılığında adamlarla konuşurlar. Whatsappa geçilir birkaç cinsel sohbet ertesi gün avukatmış gibi para isterler. Şu hesaba şu kadar para yatırın şikayetçi olmayalım diye. Avukat ismi de hep aynıdır tüm Türkiye’de 😃
tüm bunlar dışında öyle cahil fikirlerin var ki 2024 yılındayız hala milattan önce gibi yaşıyorsunuz

Dosyada kayınpederinizin ismi yazmaz. Suçu kim işlediyse onun ismi yazar. Heleki cinsel istismar gibi bir suç. Öyle telefon hattı kimin üstüne falan bakmaz yani. Kayınpederiniz işlemiş o zaman bu suçu. Sizin eşiniz ödeyecek galiba.
İfade alınmadan dosya açılmaz zaten. Soruşturma dosyası açılır da ondan da kolluk tarafından ifadeye çağırılınca haberi olur şüphelinin. Belki savcı direkt kyok verecek. Ay konu sahibi çok sinirlerimi bozdu

Şu dilekçede sadece şüpheli ismini değiştiriyorlar Ggsgdgsgs avukat Ercan Aksoy zaten hep altta yazan isim 😃 anamdan babamdan çok bu çakma suç duyurusunu gördüm ben ömrümde

Eklentiler

• IMG_0368.jpeg
    IMG_0368.jpeg
    79,9 KB · Görüntüleme: 105
Sonuçta elinde olmayan kendi cinsine yakınlık kuruyo benle ne alakası var.iki aylıkken bişey yapamaz tabiki abisi olduğundan hep hayatımızda olucak ve ben oğlumun onla olmasıbdan rahatsızlık duyduğumu belirttim
Çocuğu kardeşiyle görüştürmeme gibi bir lüksünüz yok. Çocuklu adamla evlenmeseydiniz böyle yapacaksanız.

Şu dilekçede sadece şüpheli ismini değiştiriyorlar Ggsgdgsgs avukat Ercan Aksoy zaten hep altta yazan isim 😃 anamdan babamdan çok bu çakma suç duyurusunu gördüm ben ömrümde

Eklentiler

• 87FB4022-395C-49FC-81E8-DF763B5188B8.jpeg
    87FB4022-395C-49FC-81E8-DF763B5188B8.jpeg
    178,1 KB · Görüntüleme: 103
X