Korkuyorum

İfade alınmadan dosya açılmaz zaten. Soruşturma dosyası açılır da ondan da kolluk tarafından ifadeye çağırılınca haberi olur şüphelinin. Belki savcı direkt kyok verecek. Ay konu sahibi çok sinirlerimi bozdu

Selam hanımlar.ben iki yıllık evliyim iki aylıj bir oğlum var.eşimin ve benim ikinci evliliğimiz.onun ilk evliliğinden bir oğlu var benim yok.oğlu 16 yaşında.geçen gün eşim oğlunun 17 yaşında başka bir oğlanla mesajlaştığını birbirlerine flört ve cinsel içerikli yazışmalar ve fotoğraflar attıklarını diğer oğlanın ailesinin oğlanı yakaladığını dövdüğünü ve oğlanın ailesinin eşimin oğluna suç duyurusu yaptıkları 100 bin tl lik para cezası verildiğini söyledi.ilk başta eşim söylemedi bunu ben sıkkınlığını görünce anlattı.işin kötü yanı bu eşcinsel ilişkiyi eşimin oğlu başlatmış.bu çocuk bize sürekli geliyo e oğlumun abisi vakit geçirmek ister oynamak ister falan ben çok hızursuzm napıcağımı bilemiyorum görüştürmesem olmaz çocuk eşcinsel eğilimli sizce napmam gerek huzursuz oluyorum gerçekten çocuğumla birlikte olmasından evet şuan bebek ama ilerisi...
Oğlunuz onun kardeşi. Eş cinsel diye kardeşine hallenecek hali yok. Bunun içinde para cezası diye bir şey olmaz

Gülenay sana hiç yardımcı olasım yok cahil fikirlerinden ötürü ama şu kadarını söyleyim sence bu belge gerçek olabilir mi ?
Abdullah soydaş da savcı değil bilirkişi. Kendisi 2022 yılında bilirkişi listelerine alınmış garibimin adı kullanılıyor

Başsavcılığa hitaben olan yazının sağ tarafında savcı ismi ve savcılık mührü olmaz mantıken. Başka savcılıktan olan bir yazı değilse bu mümkün değil. İmza yok. Bi cızık bile yok. Nerden geldiğine dair başlık yok, kaşeyi bol bulmuş vurmuş geçmişler hazır şablona. Evrak aşırı dandik.

Bu çok bilindik bir dolandırıcılık yöntemi. Zarf atarlar instagramdan reşit olmayan kız kılığında adamlarla konuşurlar. Whatsappa geçilir birkaç cinsel sohbet ertesi gün avukatmış gibi para isterler. Şu hesaba şu kadar para yatırın şikayetçi olmayalım diye. Avukat ismi de hep aynıdır tüm Türkiye’de 😃
tüm bunlar dışında öyle cahil fikirlerin var ki 2024 yılındayız hala milattan önce gibi yaşıyorsunuz

Şimdi olay net anlaşıldı. Sapık olanın adam olduğu belliydi zaten😑

Konu sahibesi ara annesini, babasının attığı iftirayı söyle. Kadın çocuğunu bir daha siz ikinizle görüştürmez sen de kurtulmuş olursun ne güzel, bak. Kendi çocuğunu da evdeki sapıktan artık sen koruyacaksın.

Bu haltı çocuk yese emin ol o kocan çocuğu bi güzel hırpalar, eski karısına gidip car car öterdi çocuk neler yapıyo ruhun duymuyo, ...yim senin analığını diye.

Konu sahibesi de iğrenç sapık kocası kadar rezil, karı kızla konuşan adama dünden inanmaya hazır çocuğa direkt iftira atıveriyor. Eski eşi kutluyorum kendini kurtarmış ben olsam çocuğumu da asla görüşturmezdim.

Konu sahibesi de iğrenç sapık kocası kadar rezil, karı kızla konuşan adama dünden inanmaya hazır çocuğa direkt iftira atıveriyor. Eski eşi kutluyorum kendini kurtarmış ben olsam çocuğumu da asla görüşturmezdim.
Tipik bi Mesude vakası işte. Kemali yapmamıştır kesin. Utanmazlar karı koca gerçekten.

Biri bana olayı özetleyebilir mi?
18 yaş altı kimse cinsel içerikli konuştu diye ceza almaz. Ancak taciz veya şantaj olmalı ki ona da 100 bin tl ceza verileceğini hiç sanmıyorum.
Bu arkadaşın kocası ne haltlar yemiş de suçu evladının üstüne atmış?

İfade alınmadan dosya açılmaz zaten. Soruşturma dosyası açılır da ondan da kolluk tarafından ifadeye çağırılınca haberi olur şüphelinin. Belki savcı direkt kyok verecek. Ay konu sahibi çok sinirlerimi bozdu
Evet haklısınız da konu sahibini ikna edemedik bir türlü başka şeyler olduğuna. Ben inancımı kaybettim zaten asla anlamayacak😑

18 yaş altı kimse cinsel içerikli konuştu diye ceza almaz. Ancak taciz veya şantaj olmalı ki ona da 100 bin tl ceza verileceğini hiç sanmıyorum.
Daha güzeli var. Bir miktar paraya uzlaşma sağlanıyomuş noter kanalıyla dkfkfjfjjtjtjtj iyi güldüm bugün.

ben anladığım kadarıyla özetliyorum. kocası muhtemelen sosyal medyada etik ve ahlaka aykırı belatlı konuşmalar yaptı ve bunun kayıtları ile savcı olduğunu iddia eden, sahte belge düzenlemiş birisi adam dev kerizledi. etik ve ahlaka aykırı diyorum zira yüksek htimaldir ki 17 yaşında oğlan çocuğu hikayesi kendi oğlunun değil; bizzat adamın başına geldi.

ben anladığım kadarıyla özetliyorum. kocası muhtemelen sosyal medyada etik ve ahlaka aykırı belatlı konuşmalar yaptı ve bunun kayıtları ile savcı olduğunu iddia eden, sahte belge düzenlemiş birisi adam dev kerizledi. etik ve ahlaka aykırı diyorum zira yüksek htimaldir ki 17 yaşında oğlan çocuğu hikayesi kendi oğlunun değil; bizzat adamın başına geldi.
Adam reşit olmayan kızlara (veya erkeklere) yürüdü yani? Sonra da ortaya çıkmasın diye 100 bini çıkarıp verdi?

X