Korkuyorum

Evrakta İstanbul 25. Noteri yazıyor değil mi? Yer olarak da Ümraniye🙄

Eki Görüntüle 3437523 Eki Görüntüle 3437524

Ümraniye 25. Noterlik ise noterin adı Cengiz Tekin olamaz, İstanbul 25. Noteriyse adres Ümraniye olamaz 🙄

Üsküdar 25.noteri ümraniye'de. Ama ben de merak edip baktım, isim Cengiz Tekin değil.

Bir de ortada gerçekten yasal bir süreç varsa çocuğun annesi nasıl bu sürecin dışında olabilir? Hala oturmayan çok şey var.

Şimdi fark ettim mühre bak Cumhurbaşkanlığı 🤣
Mühürler patates mühür😬
Adam ya iyi yalancı ve oyuncu o parayı bir yerlere yatırıp battı veya kendisi sosyal medyada birilerine yürüdü, yürüdüğü de dolandırıcı çetesiydi adamı çarptılar, ki bu tip dolandırıcı çeteler E egecell ’in de dediği gibi sosyal medyada feci ağ kurmuş meyili olanı dolandırıyorlar, bunların whatsapp versiyonu da var, valla yalan olmasın geçen sene Ekim ayıydı galiba whatsapptan arama geliyordu bana ama numaraları hiç tanımıyorum, profil fotosunda hep hatunlar oluyordu böyle dikkat çekici tipler, erkeksen ve off hatun yakaladım diyenlerdensen geri arama yaparsın sonra vay haline, kaç tane arama sildim böyle.

Selam hanımlar.ben iki yıllık evliyim iki aylıj bir oğlum var.eşimin ve benim ikinci evliliğimiz.onun ilk evliliğinden bir oğlu var benim yok.oğlu 16 yaşında.geçen gün eşim oğlunun 17 yaşında başka bir oğlanla mesajlaştığını birbirlerine flört ve cinsel içerikli yazışmalar ve fotoğraflar attıklarını diğer oğlanın ailesinin oğlanı yakaladığını dövdüğünü ve oğlanın ailesinin eşimin oğluna suç duyurusu yaptıkları 100 bin tl lik para cezası verildiğini söyledi.ilk başta eşim söylemedi bunu ben sıkkınlığını görünce anlattı.işin kötü yanı bu eşcinsel ilişkiyi eşimin oğlu başlatmış.bu çocuk bize sürekli geliyo e oğlumun abisi vakit geçirmek ister oynamak ister falan ben çok hızursuzm napıcağımı bilemiyorum görüştürmesem olmaz çocuk eşcinsel eğilimli sizce napmam gerek huzursuz oluyorum gerçekten çocuğumla birlikte olmasından evet şuan bebek ama ilerisi...
Kardeşi olduğu için öyle birşey yapacağını sanmam tabiki ilgilenmek sevmek ister kısıtlama ama için rahat etmezse yanlarında ol çok tek bırakma yinede ben sanmıyorum kendi kardesine böyle birşey yapacagini,Allah çocuklarımızı doğrudan ayırması hepsine akıl fikir versin

Oğlu mesajlaşıyo evet o doğru hesap fake savcılık yazıları fake şuanda parayı verdiği ismi dava etmiş
Anlamadım, eşinizin oğlu başka bir çocukla o mesajlasmaları yapmış mı, yapmamış mı? Ya da şöyle sorayım. Oğlunun hiç böyle mesajlaşmaları ve eşcinsel eğilimi yok ve kocanız dolandırıldığını söyleyemediği için böyle bir kurgu mu kurgulamış?

Çocuğunu üvey oğlundan korumaya çalışan konu sahibine sapık koca şoku
Akabinde üyelik iptali :işsiz:
Sadece sapik olsa iyi... Muhtemelen pedofili , evrakta sahtecilik, evlada iftira, yalan, dolandırıcılık da cabası... Kimbilir daha neler vardır bunda...Asıl şok , soyu kuruması gereken bu adamın iki çocuğu var, üçüncü de yakındır

Bu olayı yaşayanın bal gibi de kocanız olduğunu anladınız.
Bu konuyu açtıktan sonra anladınız.

Eski konularınıza baktım zaten eşiniz fake hesap delisi bir tip. Size de yürümüş sonra anlamış siz olduğunuzu.
Siz bu adamın sizi aldattığından da eminsiniz aslında. Adamın mizacı bu. Hastanedeki görevlinin adresinizi alırken gayri ihtiyari ben de orada oturuyorum demesine ifrit olmuşsunuz.
Hadi tamam yersiz samimi buldunuz, ama insan eşim fatura almaya yine oraya gider de kadınla işi pişirir mi diye düşünmez hiç kimse.
Eşi pisliğin teki değilse.

Kısacası fake hesap işleri kocanızın en iyi bildiği işler.
Dolandırılan kendisi. Çünkü yazışan kendisi.
O kadar fake hesap denizinde kulaç atarsa başına bunlar gelecekti zaten.
Dua edin bu kadarla kalsın.

Çocuğu da rahat bırakın.
O zaman kendinden yaşça küçük erkek çocukla cinsel icerikli yazışma yapan kocası mı olur diye soracağım ancak o zaman ciddi bir ceza alması gerekmez mi? Yani karşıdaki çocuğun ailesi tarafından dava açıldığını varsayarsak..Tabii karşıdaki kişi 18 yaşını aşmadiysa.. Bir tutarsızlıklar var..

Bir de sondaki sv.... İsim ne demek. Eğer o savcının kısaltması ise asla öyle kısaltılmaz. Cumhuriyet Savcısı yazar açık açık. Zaten böyle resmi yazı da olmaz da. İşte.. Çenemizi yoruyoruz boşuna.

Ben annesine anlat dedim hayır kesinlikle anlatamam çocuğu mahveder diyo.sonuçta onun oğlu nasıl böyle bir durumdan haberdar etmek istemiyosa orası düşündrdü beni yanyana gelip çocuğun durumu hakkıbdq ibsan nasıl konuşmaz
Velayeti annede olan bir cocuk yargilansa ve ceza alsa annesinin haberi olmaz mi saniyorsunuz?

Bir de sondaki sv.... İsim ne demek. Eğer o savcının kısaltması ise asla öyle kısaltılmaz. Cumhuriyet Savcısı yazar açık açık. Zaten böyle resmi yazı da olmaz da. İşte.. Çenemizi yoruyoruz boşuna.
Da Vinci tablosu gibi evrak, her yerinden konuşuyo bsndnf

İstismardan ceza almış olabilir. Konuşmayı başlatan çocuk ya
100 bin ceza olmaz. Bence farklı bir durum var. Bu parayı konu sahibinin eşi ben ödeyecem derse ortada çok büyük bir yalan var. Adam parayı farklı yere kullanacak ya da kullandı. Ve bu durumu saklamak için böyle bir yalan uydurdu demektir. Sadece bir tahmin. Çünkü 100 bin ceza yok

100 bin ceza olmaz. Bence farklı bir durum var. Bu parayı konu sahibinin eşi ben ödeyecem derse ortada çok büyük bir yalan var. Adam parayı farklı yere kullanacak ya da kullandı. Ve bu durumu saklamak için böyle bir yalan uydurdu demektir. Sadece bir tahmin. Çünkü 100 bin ceza yok
Açıklamamı yaptım zaten bu konudaki onu bende biliyorum

X