Korkuyorum ama gitmeli miyim

Herkese merhaba , instagramdan biri ile tanıştım 1 aydır konuşuyoruz. Ben normalde hiç sosyal medyadan tanışmam ama bunda bi konuşasım geldi hem karantina hemde kafam dağılsın diye konuşmaya başladım.sürekli buluşalım buluşalım diyor. Bende kabul etmiyorum. Şimdi salı günü buluşma sözü verdim ama korkuyorum. Sosyal medyadan tanışıp buluşmak hakkında ne düşünüyorsunuz. Şuan hem korkuyorum hemde ayıp oldu diye düşünüyorum ve gitmek istiyorum. Siz buluştunuz mu yardım
Merhaba üye
Ben ilk sevgilimi sosyal medyadan edindim acikcasj Allah'ın belası cezası pisliğin teki ve babası kirli işler yapan birisi çıkmıştı .

Üçüncü sevgilim yani esim muazzam birisi ♥️ ve oda sosyal medyadandi nasıl bu kadar iyi insan olarak kalmış halen hayret ediyorum.

Arkadaşlar edindim sosyal medyadan
Ve inan bana ikisi de inanılmaz yakın arkadaşlarım sizin tabirinizle dostum oldu.

Ben bı kez falso verdim yani ... Neden olmasın buluş bak kıvamına.adam değilse yol ver

Herkese merhaba , instagramdan biri ile tanıştım 1 aydır konuşuyoruz. Ben normalde hiç sosyal medyadan tanışmam ama bunda bi konuşasım geldi hem karantina hemde kafam dağılsın diye konuşmaya başladım.sürekli buluşalım buluşalım diyor. Bende kabul etmiyorum. Şimdi salı günü buluşma sözü verdim ama korkuyorum. Sosyal medyadan tanışıp buluşmak hakkında ne düşünüyorsunuz. Şuan hem korkuyorum hemde ayıp oldu diye düşünüyorum ve gitmek istiyorum. Siz buluştunuz mu yardım
Virüs yüzünden buluşma bence illada gideceksen kalabalik ama mesafeli cafe olabilir cok tedirginsen bi arkadaşını al yanina fazla vaktım yok de öyle buluş

X