Korkuyorum ama gitmeli miyim

Sürekli buluşmak istemesi korkutucu değil, konuşmalarınızı beğenmiştir sizi görmek istemiştir bir ilişkiye başlamayı düşünmüştür birbirinizi beğenirseniz. Kalabalık ortamda buluşun değerlendirin belki memnun kalırsınız, kalmazsanız da görüşmezsiniz bir daha

Herkese merhaba , instagramdan biri ile tanıştım 1 aydır konuşuyoruz. Ben normalde hiç sosyal medyadan tanışmam ama bunda bi konuşasım geldi hem karantina hemde kafam dağılsın diye konuşmaya başladım.sürekli buluşalım buluşalım diyor. Bende kabul etmiyorum. Şimdi salı günü buluşma sözü verdim ama korkuyorum. Sosyal medyadan tanışıp buluşmak hakkında ne düşünüyorsunuz. Şuan hem korkuyorum hemde ayıp oldu diye düşünüyorum ve gitmek istiyorum. Siz buluştunuz mu yardım
konuşmasından az çok niyeti anlaşılır zaten, hiç buluşmak istememesi garip olurdu.gel eve mi diyor da bu kadar korktun anlamadım ki.buluşun merkezi bi yerde starbucksta falan bi kahve için , tenhalara tekinsiz yerlere gitmeyin yeter

Adam bulusmayip ne yapacak sonsuza kadar mesajlasacakmi bulusur bakarsin hoslanirsan devam edersin. Adam evine cagirmiyor farkındamisiniz:) kalabalik ortamda bulusmaktan ne olur yeri belirleyin bir kahve icin bakin nasil birisi diye

Buluşur bir kahve içersiniz. Kalabalık bir ortamda bir şey olmaz. Nereye gidileceğine siz karar verin. Sık sık takıldığınız bir mekan olursa belki rahat edersiniz.

Biz eşimle 9 sene önce internetten tanıştık. 1 buçuk yıllık evliyiz. Bence denemeye değer.

Sürekli buluşmak istemesi korkutucu değil, konuşmalarınızı beğenmiştir sizi görmek istemiştir bir ilişkiye başlamayı düşünmüştür birbirinizi beğenirseniz. Kalabalık ortamda buluşun değerlendirin belki memnun kalırsınız, kalmazsanız da görüşmezsiniz bir daha
Öyle yapıcam bakalım

Herkese merhaba , instagramdan biri ile tanıştım 1 aydır konuşuyoruz. Ben normalde hiç sosyal medyadan tanışmam ama bunda bi konuşasım geldi hem karantina hemde kafam dağılsın diye konuşmaya başladım.sürekli buluşalım buluşalım diyor. Bende kabul etmiyorum. Şimdi salı günü buluşma sözü verdim ama korkuyorum. Sosyal medyadan tanışıp buluşmak hakkında ne düşünüyorsunuz. Şuan hem korkuyorum hemde ayıp oldu diye düşünüyorum ve gitmek istiyorum. Siz buluştunuz mu yardım
Kalabalık ortamda toplu bir mekanda buluşmaktan hiçbir sorun olmaz . İçini rahat tut nereye kadar internetten görüşeceksin

Arkadaşlar teşekkür ederim gittim ve tam bir pislik olduğunu anladım. Sevgilisi varmış 1.5 yıllık kızı da beni de kandırmış. Hoş bende sorun yok ama koz için üzüldüm.

Uygun temiz tenha olmayan güvenilir bir mekanda bende bir gör diye düşünenlerdenim.
zaten hemen kendini belli eder garsona hitabı çağı rış şekli birşeyler yeme ve icmesinden bile insan kendini belli eder baktinki berabt hiç uzatmaya gerek yok çünkü her geçen gunle insan duydularini kontrol wdemeye ve daha çok baglanmaya sebep olabailir.bol şans. .

Etrafmda bulusanları duydum korkmadınızmı dedm kalabalık bir cafede bulustuklarını güvenli bir yerde bulustukşarını söylediler.yani sakin ıssız sessiz yada ev gibi yerlerde degl

X