Korkuyorum ama gitmeli miyim

merhaba24

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2020
274
74
Herkese merhaba , instagramdan biri ile tanıştım 1 aydır konuşuyoruz. Ben normalde hiç sosyal medyadan tanışmam ama bunda bi konuşasım geldi hem karantina hemde kafam dağılsın diye konuşmaya başladım.sürekli buluşalım buluşalım diyor. Bende kabul etmiyorum. Şimdi salı günü buluşma sözü verdim ama korkuyorum. Sosyal medyadan tanışıp buluşmak hakkında ne düşünüyorsunuz. Şuan hem korkuyorum hemde ayıp oldu diye düşünüyorum ve gitmek istiyorum. Siz buluştunuz mu yardım

Ben hiç buluşmadım. Kimseyle de konuşmadım sosyal medyadan. Ve benim hoşuma da gitmiyor açıkçası.

Ama bana kalırsa kalabalik yerlerdeyse korkulacak bi şey de yok. Tenhalarda buluşmayın yeter.Yemez sizi 😊 gider tanışırsınız. Bir bardak çay içmek aslında hiçbir sey ifade etmez.

Olursa devam edilir. Olmazsa yol verilir.

Ama içinize sinmeyecekse bundan sonra sosyal medyadan tanışmayın.

Sosyal medyadan tanıştığım kişilerle çok güzel iliskilerim de oldu çok psikopat kişilerle de tanıştım. Karşınızdakinin farklı bı niyeti olduğunu seviyosaniz buluşmayın, iyi birine benziyordu kalabalık bı yerde buluşun, sakın oradan tenha yerlere ya da ya evimde bişey unuttum alip gelelim falan diye niyete gitme

Herkese merhaba , instagramdan biri ile tanıştım 1 aydır konuşuyoruz. Ben normalde hiç sosyal medyadan tanışmam ama bunda bi konuşasım geldi hem karantina hemde kafam dağılsın diye konuşmaya başladım.sürekli buluşalım buluşalım diyor. Bende kabul etmiyorum. Şimdi salı günü buluşma sözü verdim ama korkuyorum. Sosyal medyadan tanışıp buluşmak hakkında ne düşünüyorsunuz. Şuan hem korkuyorum hemde ayıp oldu diye düşünüyorum ve gitmek istiyorum. Siz buluştunuz mu yardım
Her konuda aklınıza yattıysa, kalabalık bir yerde buluşun. Hatta bi arkadaşınızda biraz ilerde oturabilir. Kendinizi güvende hissedersiniz.
Ama başka konularda da aklınıza yatmayan şeyler varsa bu riski almayın derim.

Esimle sosyal medyadan tanistik uzunca yıllar görüştük ve evlendik ve ayri ulkelerde yasarken. Bu biraz şans işi. Kalabalik yerlere git. Bir arkadasina durumu söyle ve seni arada bir yoklasın.

Sosyal medyadan tanıştığım kişilerle çok güzel iliskilerim de oldu çok psikopat kişilerle de tanıştım. Karşınızdakinin farklı bı niyeti olduğunu seviyosaniz buluşmayın, iyi birine benziyordu kalabalık bı yerde buluşun, sakın oradan tenha yerlere ya da ya evimde bişey unuttum alip gelelim falan diye niyete gitme
Öyle yaparım

2 sevgilimin 2'si ile de sosyal medyadan tanıştım ama ilk kez görüşürken niyetim hiç sevgili olmak değildi. arkadaşlığmız o yönde ilerledi. sosyal medyadan tanışıp kendime birlikte paten kaymalık arkadaş edindiğim de oldu yani skalam geniş bu konuda skadjlf. dışardaki insanla sosyal medyadaki insan aynı kişi sonuçta, ben artık bunun önemli olduğunu düşünmüyorum. hatta yüzyüze görmeden önce bir miktar sohbetin olmasını çok önemserim. mesela 30 yaşında adamın 'slm cnm nbr :KK66:' yazmasıyla, 'selam, naber?' yazması arasında bile bence büyük fark var -bu benim önyargım da olabilir elbet. görüşün derim bi, en kötü bi daha görüşmezsiniz.

X