Korkumu nasıl yenebilirim?

İnsanları korkuya itmek mi? güzelce uyarıyorum. Kendim saglıkcıyım zaten burda bos seylerle insanları korkutucak degilim. Kim nasıl istiyosa öyle yasasın arkadaslar tamamm

bu medyaya yansıtılan kısım. Lütfen azıcık geniş düşünün.
Daha önce de Çin'den türk vatandaşları getirildi yine o dediğiniz hastaneye. Yani hastane için ilk olan bir durum değil.
Ama hastalık şüphesi yüksek olan insanları havada teşhis etmeye çalışmak, seferler durduruldu dendiği halde hala devam edilmesi tam bir saçmalık.

ama binlerce insan öldü bu virüsten

Kızlar haber de mı izlemiyorsunuz allah aşkına tabiki geldi
oh be sonunda. Sanki uyduruyorum yahu.Hayır ya bir şey yok diyip serbest bırakıcaklar o insanları ya da bizleri panikletmemek icin gercegi söylemiycekler. Ve biz ne olursa olsun risk altında oldugumuzu unutmayıp ona göre hareket etmeliyiz. Onu söylemek istiyorum herkes önlemini alsın diyorum

Öyle oldugunu söylendi sonra süphesiyle karantinaya alındı diye düzeltildi haberleri takip ediyorum ve de oyle olsa bile basit bir olay değil
yahu 1 uçak koronalı insanı getirip ankaraya atmadılar sonuçta.uçaktan çıkan yok karantinaya alındılar şehrin meydanında gezmiyolar , uçak iner inmez karantinaya girdiler.hasta değillerse devam edecekler hayatlarına hastaysalar karantinada tedavi devam edecek.
siz gerekli önlemleri alın hayatınıza devam edin.sokakta araba çarpma ihtimali daha yüksek.

ben derdimi anlatamıyorum ki. anlatsamda siyasete gidecek olay. Tamam arkadaslar bisey demiyorum herkesin kendi düsüncesi ama ben kendi adıma konusuyorum korktum.

Hayır ya bir şey yok diyip serbest bırakmayacaklarını karantina altında olacaklarını söyledi sağlık bakanı. İlk tespitlerimiz temiz çıktı testlerin yapılmasına devam edecek karantinada kalacaklar dedi.

İyi de içlerinde virüs taşıyan var mı belli değil ki.. Her halukara karşı hepsi karantinaya alındı.. Haberleri takip ediyoruz bu yüzden soyut söylemleri değil somut söylemleri ön plana alıp felaket tellalılığından uzak duruyoruz...

ben derdimi anlatamıyorum ki. anlatsamda siyasete gidecek olay. Tamam arkadaslar bisey demiyorum herkesin kendi düsüncesi ama ben kendi adıma konusuyorum korktum.
Evet kendi dusunceni paylaştığını anladık zaten. Serbest bırakacaklar içimize salacaklar diyorsun biz de inanmadık. Teste tabi tutulacaktır tıpkı Çin'den gelenler gibi dedik. Eğer Çin'den gelenlerde virüs olsaydı çoktan meydana cikmisti

tamam da siz burda 1 UCAK KORONALI ANKARAYA GETİRDİLER ÇOK KORKUYORUM HİÇ Bİ YERİ TAHLİYE ETMEDİLER diye konu açarsanız bu gereksiz ve yanlış panik yaymak olur.
siz buraya bu konuyu açmasanız da , korona diye bir virüs olmasa da bu normal bi ishal salgını da olsa zaten insanlar kendilerinin her an her şeye karşı risk alında olup önlem alarak yaşamaları gerektiğinin bilincindeler.sizin hatırlatmanızdan bağımsız olarak.

ben öyle bi konu açmadım bu algı nasıl oluştu anlamadım ve takıntılı biri oldugumu da belirttim zaten. Benim içim RAHAT DEĞİL.

Virüs taşıyan hasta olduklarını yazıyorsun bu doğru degil. Kendine bile inanma

ben öyle bi konu açmadım bu algı nasıl oluştu anlamadım ve takıntılı biri oldugumu da belirttim zaten. Benim içim RAHAT DEĞİL.
yazdıklarınız ve cevaplarınız yüzünden herkeste aynı algı oluşmuş olabilir mi acaba? Sadece soruyorum.
peki içiniz rahat değilse , sağlık bakanlığı da rahatlatamadıysa , bizzat korona da dile gelemeyeceğine göre evden çıkmayın ne diyelim.
virüs görülse sağlık bakanlığının eline ne geçecek saklayınca?saklamakla ele bir şey geçse almanya, italya hele hele çin ve abd saklardı en başta.normal burnu akanı bile nerdeyse karantinaya alıyorlar işi sıkı tutmak için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…