Korktum birden, yardım bekliyorum.

Caretaker

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2019
130
64
29
Selam kızlar, ben yeni üye oldum. Eylül’de düğünüm olacak nasipse. İlk 3 sene çocuk düşünmediğim için hapla korunmak istedim. Doktora gittim ama beklenmedik bir şeyle karşılaştım. Psh hormonum yüksekmiş. Aralığı 8-10 olunca normalmiş ama bende 11.7 çıktı. Yumurtalarım da küçükmüç biraz. Doktorum bence korunma ne olur ne olmaz dedi. Doğum kontrol hapı da yazarken migrenin var tetikleyebilir dedi ondan da korktum. Düğünden önce kontrole gideceğim tekrar, kan değerimi sıklıkla kontrol ederek korunmaya devam etmeyi düşünüyorum ama kafam karmakarışık. Bilgisi olan varsa yorum bekliyorum, lütfen...

Arkadaşlar, hap daha kötü yapmıyor her şeyi. Tam tersi düzenleme ihtimali var. Psh denen hormon yaşla artıyor ve doktorum yaşın ilerlemeden çocuk yap diyor

Prezervatifle korunun en iyisi hic korunmamakda olmaz hormonlar boyle oluyor ama şıp diye hamile kalinadabilir hic belli olmaz

Prezervatif kullanin evlenince

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…