Korkmalı mıyım?

Tuvalet vs. ortak alanları kastetti. Bir de doktorla arasında geçen muhabbeti de anlattı doktor da o zaman ordan olmuştur demiş. Yani güveniyorum kendisine tabi körü körüne bir güven değil bu ama doktorla arasında geçen muhabbete kadar uydurmuş olamaz ya diyorum
Tuvalet ortak olmayan yer mi var çalışma hayatında? Evden çıktığın an her yerde tuvalet ortak.
Sadece cinsel yolla bulasmiyor, hatta sevgiliniz hpv bile olmayabilir ama yinede çok güvenmeyin.

Son düzenleme:
İyi akşamlar. Sizlere sormak istediğim birkaç soru var.
Erkek arkadaşımın üst kasık bölgesinde siğil çıktı. Kendisinin çoklu ilişki geçmişi olmamış. Benden önce 1 senelik ilişkisi olmuştu onunla da birliktelik yaşamadığını söyledi. Benim için bu ayrıntı önemli olduğu için üstüne basarak sordum ama olmadığını söyledi. Çalıştığı yer temiz değil(inşaat). Buradan kapmış olabileceğini söylemiş doktor. ( Doktor da geçmişte ilişki yaşadıysan ondandır demiş o da doktora yaşamadığını söyleyince çalıştığın yerden dolayıdır o zaman demiş.)
Benim bu hastalık hakkında bilgim yok o yüzden buraya danışmak istedim. İnternette çoğu yerde neredeyse sadece cinsellikle bulaşabileceği yazılmış.
Ayrıca tedavi olduktan sonra da bana bulaşma ihtimali var mı?
Siz olsanız bu durumda ne yapardınız? Korkmalı mıyım?
Ayrıca bu süreçte çıkan siğili farkeder farketmez bana söyledi randevu aldık, doktora gitti her şeyi şeffaf bir şekilde paylaştı benimle. Masum olmasa benden gizler öyle giderdi saklardı diye düşündüm. Bilemiyorum yine tabi sizin de fikrinizi almak isterim
Erkekler doğruyu söylemezler maalesef. Seni kaybetmemek için doğruyu söylememiş olabilir geçmiş geçmişte kaldı bende kendimi hastalıktan koruyabilmem için bana lütfen açık olabilirmisin felan de mutlaka demişsindir ama bir kez daha sor istersen. Amaç sık boğaz etmek değil tabi ki ama sen de emin olmalısın bunu tek şekilde öğrenebilirsiniz oda test sanırım test sonucu herşeyi açıklar zaten. Bu öyle kolay kolay biyerden kapacak bir şey değil özellikle de ilişkilerde alabilecek hastalıklardan biri.

X