Korkmalı mıyım?

Daha önce açıldı bu konu inşaat, bakir adam ,bakir kadın, ayrıntısına kadar aynı ya bizimle dalga geçiyorsunuz ya da tüm bakir inşaat çalışanları azdı bir haltlar yiyorlar.

Kuzenimin eşi bu durumu yaşamış ve anlattığı yerlerden kapması mümkünsüz)Sadece cinsel yolla geçiyor. Bir de canım erkeklere güvenme. Benim sevgilim sonra ise eşim olan şahs bile beni kayb etmemek için yalanlar söylemişti)ama iyiki de söylemişti belki gerçeği bilseydim evli olmazdım şimdi onunla)Ayrıca senden önce ilişki yaşaması da normal bir şey. Bence kılığına gir ve doktora yeniden beraber gidin. Seni kayb etmemek için yalan söylemiş ola bilir. Hasta bile olsa yanında ol,yardımcı ol
Bu nasıl bir imla?

Konu sahibi, eşimde de göbeğine yakın bölgede çıkmıştı siğil yıllar önce. Testi falan yapıldı hpv çıkmadı. Normal elimizde çıkan falan gibi vücudun kendi ürettiği bir şeymiş. Donduruldu bir daha çıkmadı. Öyle bir şey de olabilir.

Muhafazakar ,dinine düşkün vs dediniz ya adamın sigilini nasıl öğrendiniz ? Sizinle birşeyler yasadiysa başkalarıyla da yaşamıştır.
Siğili kendi söyledi bana böyle böyle bişey var diye kasık bölgemde diye belirtti. Aslında net de değil doktora gitti doktor siğile benziyor demiş yeniden gidecek test vs. yapacak. Biz bir şey yaşamadık

İllaki tam bir birleşme olması gerekmiyor bu hastalığın geçmesi için. Eğer sürtünme yoluyla da cinsellik yaşadıysanız o şekilde de size geçebilir. Eğer böyle bir şey varsa mutlaka siz de dikkat edin.

Bu nasıl bir imla?

Konu sahibi, eşimde de göbeğine yakın bölgede çıkmıştı siğil yıllar önce. Testi falan yapıldı hpv çıkmadı. Normal elimizde çıkan falan gibi vücudun kendi ürettiği bir şeymiş. Donduruldu bir daha çıkmadı. Öyle bir şey de olabilir.
Evet bende böyle bir şey olabilir mi diye düşündüm çünkü biraz açık olacak ama penis bölgesinde değilmiş, öyle olsa cinsel ilişkiye daha çok ihtimal verirdim

İyi akşamlar. Sizlere sormak istediğim birkaç soru var.
Erkek arkadaşımın üst kasık bölgesinde siğil çıktı. Kendisinin çoklu ilişki geçmişi olmamış. Benden önce 1 senelik ilişkisi olmuştu onunla da birliktelik yaşamadığını söyledi. Benim için bu ayrıntı önemli olduğu için üstüne basarak sordum ama olmadığını söyledi. Çalıştığı yer temiz değil(inşaat). Buradan kapmış olabileceğini söylemiş doktor. ( Doktor da geçmişte ilişki yaşadıysan ondandır demiş o da doktora yaşamadığını söyleyince çalıştığın yerden dolayıdır o zaman demiş.)
Benim bu hastalık hakkında bilgim yok o yüzden buraya danışmak istedim. İnternette çoğu yerde neredeyse sadece cinsellikle bulaşabileceği yazılmış.
Ayrıca tedavi olduktan sonra da bana bulaşma ihtimali var mı?
Siz olsanız bu durumda ne yapardınız? Korkmalı mıyım?
Ayrıca bu süreçte çıkan siğili farkeder farketmez bana söyledi randevu aldık, doktora gitti her şeyi şeffaf bir şekilde paylaştı benimle. Masum olmasa benden gizler öyle giderdi saklardı diye düşündüm. Bilemiyorum yine tabi sizin de fikrinizi almak isterim
Insaat sektorunde Insaat yapmıyorlar mı sadece? Siğil nasıl bulasmıs😅

Insaat sektorunde Insaat yapmıyorlar mı sadece? Siğil nasıl bulasmıs😅
Tuvalet vs. ortak alanları kastetti. Bir de doktorla arasında geçen muhabbeti de anlattı doktor da o zaman ordan olmuştur demiş. Yani güveniyorum kendisine tabi körü körüne bir güven değil bu ama doktorla arasında geçen muhabbete kadar uydurmuş olamaz ya diyorum

Tuvalet vs. ortak alanları kastetti. Bir de doktorla arasında geçen muhabbeti de anlattı doktor da o zaman ordan olmuştur demiş. Yani güveniyorum kendisine tabi körü körüne bir güven değil bu ama doktorla arasında geçen muhabbete kadar uydurmuş olamaz ya diyorum
Tuvaletten gecmıyor 🤗

Bu nasıl bir imla?

Ben hpv var demedimki, test yapilmali soyluyorum. Ama o sey ole is yerinden falan kapilan bir hastalik degil eger Allah korusun ole bi hastaligi varsa

İyi akşamlar. Sizlere sormak istediğim birkaç soru var.
Erkek arkadaşımın üst kasık bölgesinde siğil çıktı. Kendisinin çoklu ilişki geçmişi olmamış. Benden önce 1 senelik ilişkisi olmuştu onunla da birliktelik yaşamadığını söyledi. Benim için bu ayrıntı önemli olduğu için üstüne basarak sordum ama olmadığını söyledi. Çalıştığı yer temiz değil(inşaat). Buradan kapmış olabileceğini söylemiş doktor. ( Doktor da geçmişte ilişki yaşadıysan ondandır demiş o da doktora yaşamadığını söyleyince çalıştığın yerden dolayıdır o zaman demiş.)
Benim bu hastalık hakkında bilgim yok o yüzden buraya danışmak istedim. İnternette çoğu yerde neredeyse sadece cinsellikle bulaşabileceği yazılmış.
Ayrıca tedavi olduktan sonra da bana bulaşma ihtimali var mı?
Siz olsanız bu durumda ne yapardınız? Korkmalı mıyım?
Ayrıca bu süreçte çıkan siğili farkeder farketmez bana söyledi randevu aldık, doktora gitti her şeyi şeffaf bir şekilde paylaştı benimle. Masum olmasa benden gizler öyle giderdi saklardı diye düşündüm. Bilemiyorum yine tabi sizin de fikrinizi almak isterim
Canım inşaattan nasıl bulaşsın🧘🏻‍♀️ doktor böyle bir şey söylemez bir kere. Bazı doktorlar umumi tuvaletten bulaşabileceğini söylüyor ancak bilmelisin ki hpvnin cinsel yol dışında bulaşabildiğine dair bilimsel bir kanıt yok. Kimsenin günahını almak istemem ancak bunun yolu yüzde 99.9 cinsellik. Ayrıca, vücudundan attığını iyileştiğini asla bilemeyeceksin çünkü erkeklere yapılabilen bir hpv testi yok malesef. Siğil çıkınca veya birine bulaştırdığında anlaşılıyor. Uani aradan uzun yıllar geçse ve siğili olmasa bile hala taşıyıcı olup sana bulaştırabilir, çok büyük risk. Erkeklerde zaten büyük bir sorun yaratmıyor siğil dışında ama kadınlar için malesef çok riskli bir hastalık. İyi düşün taşın tart

Bu nasıl bir imla?

Bir de şimdi erkegi kotulersek elimize ne gecer? O kadar oyle iliskiler gordum kizlar ne olsa da yaslari az oldugu için erkek arkadaslarina inaniyor. Ben de ole durum varsa bile en azindan tedavi olmasina yardimci olsun dedim. P. S. Turk degilim bu arada yazim hatalarim ola bilir kusura bakmayin🙏

Kuzenimin eşi bu durumu yaşamış ve anlattığı yerlerden kapması mümkünsüz)Sadece cinsel yolla geçiyor. Bir de canım erkeklere güvenme. Benim sevgilim sonra ise eşim olan şahs bile beni kayb etmemek için yalanlar söylemişti)ama iyiki de söylemişti belki gerçeği bilseydim evli olmazdım şimdi onunla)Ayrıca senden önce ilişki yaşaması da normal bir şey. Bence kılığına gir ve doktora yeniden beraber gidin. Seni kayb etmemek için yalan söylemiş ola bilir. Hasta bile olsa yanında ol,yardımcı ol
E kıza da bulaşacak ileride evlendiklerinde belki? Hadi kaybetmek istemiyor, sevgilisinin sağlığını canını nasıl riske atabiliyor?

E kıza da bulaşacak ileride evlendiklerinde belki? Hadi kaybetmek istemiyor, sevgilisinin sağlığını canını nasıl riske atabiliyor?
Bunu ona sormak lazim. Ben burada erkegi kotuleyecek yorum da yaza bilirdim, ama belli ki hanim kizimiz daha yasi cok kucuk. Agir yorumlar daha cok etkileye bilir onu. O yuzden sadece ve sadece coxukla berabwr test yaptiktan ve muayene oldukyan sonra bir sonuca varmasi lazim.

X