koreli bts isimli grup

Bu yaşlarda olur böyle şeyler diyorum ama yine de bir şeyler yapmalı... Bambaşka aktiviteler bulun ona bütün günü çok yoğun geçsin ki o grubu düşünmeye zamanı olmasın piknik sinema falan haftada bir gün 2 saat sonrası yine boş... Bi enstrüman kursuna yollayın mesela veya bir spora bir dansa başka yöne kaysın ilgisi

Hayranlık ve çok sevme durumlarından çıkmış kızınızdaki durum,
Profesyonel yardım almanız yararınıza olur..
Ben de sadece Koreli ile evlenmiş olmak için, bilmediği ülkeye tek başına giden 18-20 yaşında kızlarımızı gördüm ve çok üzüldüm gençlerimizin bu duruma düşürülmesine..
Allah yardımcımız olsun
Bu devirde evlat yetiştirmek , bizim yetiştiğimiz zamana göre *10 zorluğunda...

Yaşama sebebim mi? Bence el birliğiyle kızınıza yeni ve faydalı yaşama sebepleri bulmalıyız. Bir enstrüman çalmaya çalışsa, mesela ne bileyim at çiftliği varsa binicilik dersi aldırsanız, tabi bunlar hep benim ilgi alanlarım belki kızınızın ilgisini çekmez ama. Ne bileyim bir evcil hayvan, gönüllü yardım faaliyetleri vs.

Af edersin ama kiziniz salak degil birden kötü hikayelere inansin. Ki niye asparagas hikayeler söylüyorsunuz ki? Siz hiçmi genç olmadiniz, birine hayran olmadiniz?

Benim zamanimdada backstreet boys, nsync vardi. Bende tüm paralarimi posterlere, cd'lere veriyordum. Ve evet bunu 12-13 yaslarinda yapiyordum. Aglamayi degil, bunu bile garipsiyorsun. "arkadas gibi davrandik, poster almasina birsey demedik" diyorsun. Zaten poster almakta birsey yokki.

KudrAlobar 'a katiliyorum. Cocuk sosyalessin. Yeni müzikler ile tanissin. Konserlere gitsin, aktiviteler yapsin. Bunlarin hepsi geçecek.

olur arada bende ismail yk,lara için ağlıyordum ama bu kadar değildi tabi.
başka şeylere yönelin yaz geldi deniz havuz vs.evde durdukça perçimlenir

vala bende tarkan hayranıydım halada aynıyım evimde posterler koluma tarkan dövmeleri vs vs .bizim zamanımızda bu kdr sanatçı esyalarına ulaşma sansı yoktu net bukdr populer değildi şimdiki gençler enlerde yaşıyor herşeyi .o yüzdenn abartı gelmiştir bi süre sonra geçer lakın korelilerde çok tatluu bee bende blackpink takılıyorum bu ara .gözetiminiz altında olsun paralarını çok harcamasın sosyal medyadan takip etmesini önerin sadece

Fazla anlayışlı davranıyorsunuz.
Arkadaş gibi olmayın diye uyarıyor artık uzmanlar, suyu çıktı çünkü.

Çocukların bazı saçmalıklarına çok anlayışlı yaklaşırsanız, yaptığının hata ve saçmalık olduğunu göremez.
Otorite eksiği var evde, bir kişiden çekinmeli çocuk.

Bu benim fikrim, Allah yardımcınız olsun.

Ayy bak sen yazınca aklıma geldi. Heyy gidi günler heyy. Annemin telefonu vardı bana daha almamışlardı o zaman onun telefonuna para verip lee'nin duvar kağıdını almıştım. Değiştirmesine de izin vermiyodum. Kadın 1 sene öyle kullandı cep telefonunu.
Geçiyor geçiyor. Anne babanın bir şey demesine gerek kalmıyor. Sonra okuldan birini gözüne kestirecek grup hayranlığı bitecek, platonik aşkları başlayacak. En son sevgili bulunca normal insana dönüyor ergenler

Ya aslında anlattıklarınızı bende yaşamıştım Him diye bi gotik metal grubu vardı onun solistine aşıktım platonik aşk acısı çekiyordum o adamın giydiği gibi giyinmek saçlarımı onlar gibi bende kesmek istiyordum bir buçuk sene sürdü üzerinden 8 sene geçti sonrasında 1 kere bile aklıma gelmedi bende kıyafetlerini albümlerini vs alırdım hatıra diye sakladım bazen kutudan çıkarıp bakıp ay ne saçma işler diye gülüyorum kızınız da böyledir bence üzülmeyin

Ergenliğin zirvesinde olan bi çocuk için tavrınız onu gruba daha çok itecektir bence. Bence sizde kızınızla müziklerini dinleyip birlikte paylaşın bu hobisini kızmak yasaklamak çare değil.

inşallah canım inşallah kızımdada geçer bu heves

inşallah canım inşallah kızımdada geçer bu heves
Geçer tabiki ben o gruba aşıkken bi abla ile tanışmıştım bana logosunun basılı olduğu kupa tişörtler çanta hediye etmişti. Kendisi evden kaçıp konserlerine felan gitmiş biriydi ben onunla tanışınca vay bee demiştim sonra abla bana demişti ki ileride ne kadar ergenmişim diye hatırlayıp güleceksin demişti bende demiştim saçmalama ben ville valodan asla vazgeçmem onun için ölürüm bile şimdi diyorum ay o bana kurban olsun be o ne öyle

Sizin konunuzdan sonra biraz baktım Google ve Youtube dan gerçekten şaka gibi ailemden bile daha önce geliyorlar , 10 saniye görsem yeter sonra öleceksin deseler ölürüm falan yazmış herkes , bence bu kadarı aşırı bence ,( hayatım hayallerim hepsi onların üstüne kurulu, onlarsız hayatın anlamı yok falan ) Allah'ım sen koru tehlikeler artıyor her gün.

Bu geçiş dönemidir. Zamanında blue diye 4 erkekten oluşan bir grup vardı belli saatte çıkardı klipleri herkesi susturur beklerdim. Bütün dergilerini, çanta rozetlerini toplardım. Onlar gibi dans etmeye çalışır, keşke birinin sevgilisi olsam falan diye düşünürdüm Hatta bir tanesinin adı Lee idi onu başka arkadaşım beğeniyor diye kavga ederdim
Çoğu genç kızın ergenliğinde bu tür saçma halleri oluyor napalım geçer bence üzülmeyin.
Türkiyeden birine mesela Edis’in konserine falan götürün ilgi alanını değiştirin :)

Ergenlik doneminde rol model edinme istegi oluyor. Hepimiz o yaslarda hayranlik duydugumuz kisiler olmustur. Cok sert tepki vermeyin yasi ilerleyince zaten kendisine de komik gelecek. Yalniz bu g. Koreliler acayip misyonerdir kendi kulturlerini inanclarini tanitmada cok azimliler. Yalniz bu cinsiyetsiz olma meselesi sıkıntılı. Cunku kizinizin yasi mendi cinsiyetini tanidigi donem. Karisik mesajlar iyi olmayabilir.

yaşadığımız şehirde adam akıllı kurs yok ki sinemaya götürüyorum pikniğe götürüyorum havuza götürüyorum iyi gibi oluyor eve gelince yine aynı
Yaz kampı araştırın genelde tüm özel okulların yada belediyelerin yaz kampları oluyor. Mutlaka bir spor dalına yazdırın örneğin yüzme kursu yada tenis

Ay bunu is yerinde okuyorum, kahkaha atmamak için kendimi zor tutuyorum

Demek 40 küsür yasindaki kadin bir yil boyunca her telefona baktiginda lee'nin fotosunu görüyordu..

Anneler cidden çoçuklari için herseyi göze aliyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…