koreli bts isimli grup

Ben de ayni hayalleri oğlumla kuruyorum:)) babasına bi türlü sevdiremedim. Anlamayan anlamiyo ya :)

İnterneti kes bence kesin çözüm. Valla şaşırdım ben de ne yalan söyleyim dinledim bir ara ama sıkıntıdan yani şarkıları kötü bence nasıl dinliyolar aklım almıyor. Bir de siz ebevysiniz biraz baskın olun derim. Her dediğini yapmışsınız. Ben anne babamdan çekinirdim böyle şeyler yapamazdim.

Bende ayni hayaller içincdeyim. Kizim 12 yasinda oldugunda her yil yasgünü için bir harry potter kitabi hediye etmeyi düsünüyorum. Beraber büyürler diye :)

Ayrica ayni hayalleri disney filmler içinde geçerli, sabir ile lion king ve little mermaid'e bakabilcegi zamani bekliyorum. Sarkilarini beraber söyleriz :)

Ergenlik sancılarıyla alakalı bence. Yoksa hepimiz Bi dönem popüler Bi furyaya kapıldık. Ben de emoydum mesela şimdi kimse inanmaz o halime. Yine de ergenlik sorunları için yardım almayı deneyin.

İnternet yoksa bu kız nasıl takip ediyor bunlari acaba bu günlük internet paketi filan mı alıyor bence artık biraz sert olmanın zamanı gelmiş.

Tecavüzcü seri katil falan sen ne biçim konuşuyorsun arkadaşım?
Sen hiç dava edildin mi? Yoksa bu ilk mi olacak?
hakaret ederim nasılsa anonim internetten diye geçip gidebileceğini mi sandın?
Yarın mahkeme celbi kapına gelince anlarsın.

Gönder mahkeme celbini ben de çocuk dövmeyi övdüğünüz yorumlarınızı gösteririm.o tacizci katil dolu nesil diye bahsettiğime ben de dahilim ama bak ben övüyor muyum “oh oh en muhteşem benim şimdiki gençler hep rererö” diyor muyum?özeleştiri yapıyorum,biz böyleydik böyleyiz ama çocuklarımıza daha iyisini yapmalıyız diyorum.
Bu forumdaki mafyavari hareketleriniz de aileleriniz iyi ezdiği dövdüğü için heralde

Hepimiz zamanında ufak da olsa dayak yedik ( terlik meselesidnnd)Allaha şükür tecavüzcüde olmadım mafya da. Gayet akıllı ,pis ve saçma işlerle uğraşmayan bir genç oldum.Anne baba arkadaş gibi davranmaz her zaman olmasa da otorite diye bir şey olmalıdır .

Tabi ki her dayakla büyüyen tecavüzcüdür katildir demiyorum yanlış anlamayın.ama dayağı veya duygusal şiddeti övmek veya burda bir çaresiz anneye tavsiye etmek kabul edilemez siz de takdir edersiniz ki.
Bizim toplumumuzda otorite,saygı,terbiye çok yanlış anlaşılmış kavramlar.örneğin bu konudaki anne çocuğunu azarlayarak,yasaklar koyarak,tutkusunu aşağılayıp itip kakarak çözebilir mi? Aksine, evladını hepten kaybeder kendinden uzaklaştırır. Halbuki seni anlıyorum demiş,kendi kaygısını izah etmiş ne güzel evladına sığınacak bir kucak açmış.işte arkadaş gibi anneden kasıt budur zaten.
Daha önce yazdığım gibi, bizde saygı sırf büyüğün elini öpmek patronun önünde boyun bükmek sanılıyor.o yüzden de arkadaş gibi olun denilince çocuğunuzla küfürlü şakalaşın,karşılıklı tiner çekin demişiz gibi karşılanıyor.

Olması gereken çocuğun intihardan hırsızlığa aşktan kariyere her konuda konuşabileceği ve destek alabileceği ebeveyen olmaktır.kuralları “çünkü ben öyle emrediyorum,ben büyüğüm sözümü dinle” diye değil gerekçesini açıklayarak öğretmektir.çocuğuma “bir daha görmiyim,kulağını çekerim” dersem, evet gerçekten de bir daha “görmem”! çünkü çocuk gizlice yapar.
Çocuk sırf babasından dayak yiyeceği için sigara içmiyorsa emin olun babadan uzak bir yerde içiyor. Annesi “ahlaksız terbiyesiz baban duydun bacaklarını kırar” diyip azarlayan kız çocuğu o tehlikeli erkek arkadaşını kime anlatıyor?veya bu grupları dinlemesi onları “sevmesi yasaklanan”(!) çocuk aa tamam o zaman artık ben sevmeyeyim en iyisi açıp kesirlere çalışayım mı diyor? Konu sahibi bence profesyonel destek alıp,evladınıza aynen böyle anlayışla yaklaşarak en iyisini yapıyorsunuz.sakın “fazla gevşek bırakmışsın iki tokat çakamadın mı” türü yorumlara bakıp kendinizi suçlamayın

Ben kesin çözüm köye gönderirdim. Yazın köye gönderseydi keşke,köyde internet de çekmez bts filan da bilen olmaz unuturdu. Annem beni kötü bir şey yaparsam tarlada çalışmaya bırakacağını annanem dedemle yaşayacağımı söylerdi hep gerçek boyutu da olduğundan bu yaşlarda çok sapmadım yolumdan.Yani sanayi ve köy olayı gerçekten işe yarıyor:)

sosyal medyada sürekli korelileri fotoğraf yükleyen çocukların görüyordum şaşırıyordum bu kadar ciddi olduğunu hiç tahmin edememiştim. ilginç gerçekten ya bunların şarkılarında birşeyler var yada çocuklar farklı birşey görünce fazla takılıp kalıyorlar saçma sapan şeylere

Mahkemede görüşürüz. Fazla söze gerek yok.

Benimde işyerinden bi arkadaşımın kızı hayran bunlara. Kız instagram profil fotoğrafına gruptan bir tanesinin fotoğrafını koymuş. Hatta annesine büyüyünce koreli bi erkekle evlenicem diyomuş.
Ama bu tarz hayranlıklar kalıcı değil, elbet geçicek bir süre sonra.
Ama yine de bi psikoloğa götürseniz iyi olur.

Teşekkür ederim. Bende aynısını söyledim ama ne tecavüzcülüğüm ne seri katilliğim ne mafyavariliğim kaldı...
Bana katılmayabilir eleştirebilir ama bu derece hakarete asla müsamaha gösteremem.
Ama dur bakalım bu arkadaşımız daha önce hiç internetten hakaret yüzünden mahkemeye verilmemiş anlaşılan.
Hayır yani elbette bunun için müebbet almayacak, ama şahsa hakaret suçu siciline işlensinde aklı başına gelir.

willedwoman konu dağılmış sonlara doğru sanırım yorumları okumadım ama benim yorumumu okuyun lütfen

Lisedeyken ben ve iki arkadaşımda kızınız gibiydik Bizde Güney Kore dizileriyle başladık Japon dizilerine başladık birer tane hayran olduğumuz ünlü vardı ama onlarla yatar onlarla kalkardık saatlerce onlar hakkında konuşurduk filmlerini dizilerini fotoğraflarını takip ederdik heran Çince sitelere bile üye oldum ben sırf daha yeni fotoğraflara ilk ulaşabilmek için rol arkadaşlarını kıskanır karşısında oynayan kadınlara düşmanlık beslerdik kızınızdan çokda farklı değildik sonra ne mi oldu o hevesimiz tamamen geçti şimdi o arkadaş grubundan ikimiz evli ve çocuk sahibiyiz.Yine vaktim olsa açıp izlesem keşke o dizileri klipleri güzel günlerdi çok güzel anılar canlandı gözümde gülüyorum şuanda gençlik ergenlik sancıları bunlar lütfen endişe etmeyin şimdi her 3 ergenden ikisi kore hayranı anne olarak anlıyorum telaşlarınızı ama bakın canlı örneği karşınızda çok masum kızınızın bu tavırları İnan’ın.ay ben hayran olduğum çocuğun rol arkadaşını kıskandığım için deli gibi izlemek istediğim bi filmini izleyememiştim ahh gençlik

Ama şöyle bi durum var bu Koreli grupların hayranları aynı cinsiyetteki grup üyelerini birbirine yakıştıran hikayeler yazardı o zamanlar grup üyeleri de buna çanak tutardı.işin o kısmına hiç girmezdik biz daha masum takılırdık siz ona dikkat edin bizim ahlaki değer yargılarımızı güzel aşılayın çocuğunuza Emin’im nerde duracağını bilecektir

Lise hazırlıkta bizim bi kız arkadaş ilhan mansız hayranıydı. Onunla yatar onunla kalkardı ve hatta inanamazsınız saçını onun gibi kestirmişti. Lise sona geldiğinizde eser kalmamıştı halinden.

Bizde böyleydik küçükken ergenlik bunalımı aslında kızınızın yaşadığı gayet normal.şimdiki çocuklarda daha sık gözlemliyorum bu durumu.birkaç yıla hevesi geçer benimde böyle bir hayranlığım vardı arkadaşımla sabahlardık sürekli bu sebepten.hepimizin sevdiği ayrı bir şarkıcı vardı.hayaller falan kurardık.büyüyünce geçer çok üstüne gitmeyin fazla tavizde vermeyin dengeyi bulun
O erkek kız muhabbeti büyük ihtimal fan service.genellikle uzak doğuluların erkek erkeğe insanları shiplemek yakıştırmak gibi bir merakı hobisi var diyelim.üyelerde buna çanak tutacak şekilde pozlar falan verirler genelde.bu kızınızın kafasını karıştırabilir belki ama zaten büyüdüğünde gerekli bilgilendirmeyi yaparsanız raylar yerine oturacaktır.kimse bu tarz şeyleri izlemekle eşcinsel olmaz.

Neden şahsileştirdiniz ki bu kadar, yanlış ifade etmiş olabilir arkadaş ama genel olarak bahsedilen çağın çocukları ve ülkede yaşanan olayları ele almış olarak düşündüm ben. Zaten sizi tanımıyor ki neden size mafya, tecavüzcü filan desin? Bence yanlış anladınız, arkadaş da yanlış ifade etti. Bana düşmez tabi ki ama bu kadar öfkeye gerek yok sanki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…