kordonları bağlı birinin artık çocuğu olma şansı yokmu?

pelincan

evlat nefes gibi
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2007
2.433
12
49
merhaba 6 yıl önce kızımın doğumundan sonra kordonlarımı bağlattım.çok şükür evlatlarım sağlıklılar yinede bazen bir üçüncü çocuğum olsadaiyi olur diye düşünüyorum.artık hiç çocuk şansı yokmu benim gibi kordonları bağlı kadınların. 33 yaşındayım.:nazar:

annem 2 doğumdan sonra kordonlarını bağlatmıştı.artık çocuğum olmaz diye rahattı.fakat kordon kendiliğinden çözülmüş ve annem farkında olmadan hamile kalmıştı.hamile olduğuna inanamamıştı çünkü buna ihtimal bile vermiyordu.
sonradan aldırdı bebeği mecburen çünkü yaşı ilerlemişti.
böyle şeyler olabiliyor fakat kendin kordonu çözdürebilirmisin onu bilemiyorum.

annem 2 doğumdan sonra kordonlarını bağlatmıştı.artık çocuğum olmaz diye rahattı.fakat kordon kendiliğinden çözülmüş ve annem farkında olmadan hamile kalmıştı.hamile olduğuna inanamamıştı çünkü buna ihtimal bile vermiyordu.
sonradan aldırdı bebeği mecburen çünkü yaşı ilerlemişti.
böyle şeyler olabiliyor fakat kendin kordonu çözdürebilirmisin onu bilemiyorum.

Cok sasirdim bunu okuyunca...Ben kesin cozum diye biliyorum tupleri baglatmanin...Su anda ucuncu cocuguma hamileyim..Cok asiri derecede zor gecirdigim için hamileliklerimi birdaha risk almak istemiyorum bende baglatmayi ciddi ciddi dusunuyorum dogumdan sonra...Bunu okuyunca sok oldum...Spiralle hamile kalabiliniyor hapla kalabilniyor ee tupleri baglatincada bunun riski varsa sasirdim kaldim...Allah verecek oldumu onune gecilmiyor vesselam...

Merhaba pelincan,
Kordonlarınız bağlanmış durumda ise, çocuk sahibi olmanız için tek şansınız tüp bebek tedavisidir. Sağlıklı günler geçirmenizi ve doğru tedavilerle buluşmanızı dilerim.

Op. Dr. Osman Denizhan Özgün
Maya Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi

Merhaba pelincan,
Kordonlarınız bağlanmış durumda ise, çocuk sahibi olmanız için tek şansınız tüp bebek tedavisidir. Sağlıklı günler geçirmenizi ve doğru tedavilerle buluşmanızı dilerim.

Op. Dr. Osman Denizhan Özgün
Maya Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi

çook teşekkür ederim.benim gibi birçok arkadaşımın merak konusuydu.:nazar:

X