Köpekleri Olan Buraya Gelsin

merhabalar ben bu siteye yeni üye oldum.köpeklere bayıldım en çokta sokaktan bir köpeği evinize almanıza ona bir yuva vermenize.harikasınız.benimde bir köpeğim var ismi alex

Selam benimde 2 tane teriyerim var.Erkek olan beyaz renkli adıCicoş kız olan siyah renkli adı Gizmo ikisinide çok seviyorum .onlar benim canlarım. Canım sıkılınca onlara sarılıyorum.Ne dert kalıyor ne tasa bütün hayvan dostları sevgiyle kalın

Benim bir Lowchen ve rottweiler cinsi iki kızım var... Biri 3 yaşında diğeri 14 aylık :dance:

merhaba benimde alman çoban köpeğim var (k9) 2 aylıktı onu aldığımda şimdi 1.5 yaşında. o çok mükemmel bir köpek.

resim016ly1.jpg

işte bu da benim 13 yaşındaki zeytinim, bu duygunun ne olduğunu en çok anlayanlara zeytini tanıştırmaktan onur duydum :sm_cool:

bu da benim bitanecik aşkım,bebeğim tikky'im
18052007610kw5.jpg

daha 1 yaşında geçen sene ev arkadaşımla birlikte almıştık fakat annem eve sokmak istemediği için arkadaşımda kaldı bende ona gidip görüyorum artıksenağlama inş resmi koyabilmişimdirfisfisfis

glaciera köpeğimin dişi çıkmış.panik yaptım ama normaldir heralde değilmi.

Maşallah çok tatlı müslümcük))) hepsi çok tatlı oluo bunların yaa. diş çıkarması normal cnm zararı yok. ama benimki 3 aylık daha ve acayip ısırıo. tabi kötü niyetli deil oynamak için yapıo ama bilek kol parmak bacak, her yerim çizik ısırık içinde. normal mi ki bu aylarda. valla şöyle doya doya sevemedim 1 aydır böle. diş çıkarıo die mi acaba. ileride de ısırmaya dvm ederse naparım bilmem halbuki labrador yani sakin bi köpek ırkı...????

arkadaşlar benim iki tane köpeğim var ama biri golden biri alman kurdu.goldenim yani şeker henüz 4 aylık.ben ona bitane eş almak istiyorum ama kafam karışık.daha önce erkek köpek beslemedim bu konudada tedirginim.çünkü şeker evde oda evde olucak ve nasıl olucakkk
şimdi sorularım 1.ikisi anlaşabilirlermi 2.aralarında kıskançlık olur mu? 3.şimdimi alsam 6 aylık falan oluncamı ? ilerde eş olmaları için şimdiden alışmaları anlaşmaları gerekir mi? bide evde erkek köpeğin tuvalet olayı nası olcak yaa ayaklarını kaldırıyolar ya ondan dedim.6 aylık olunca alsam ısınamayabilirler dimi ?

adı flora, 11 aylık ,alman kurdu.15 günlüktü geldiğinde...

fotoraf0035tx9.jpg
fotoraf0036sz7.jpg

fotoraf0031is8.jpg

çok istediğim birşey inşallah da olur bir gün benim de köpeğim olsunnnnnnnnnn bende onla oynayayım ona bakayım. şimdi annem yüzünden olmuyor köpeklerden korkuyor da umarım bir gün kendi evim olduğumda benim de şirin bir köpeğim olur Şeniz

çok istediğim birşey inşallah da olur bir gün benim de köpeğim olsunnnnnnnnnn bende onla oynayayım ona bakayım. şimdi annem yüzünden olmuyor köpeklerden korkuyor da umarım bir gün kendi evim olduğumda benim de şirin bir köpeğim olur Şeniz

canım benim bende aşırı köpeklerden korkan bir insandım.:1no2:.eşimin sayesinde alışmaya başladım..hayatımda ilk defa bir köpekle koyun koyuna yattım. bir bebek misaliydi..(henüz 2 aylık).inanki şimdi köpeğimin gözünün içine bakıyorum..o rahat etsin diye yapmadığım şeyler kalmadı..umarım sende en yakında anneciğini ikna eder vede bu duyguyu yaşarsın..gerçekten çok sevimlilerrrra.s
a.s.

köpek(ler)i olanlar buraya gelsin denildiğine göre sanırım doğru yerdeyim:)
evde sürekli olarak bir tane besliyorum, 3,5 yaşında dünya güzeli bir Golden ve ismi Alice. evdeki köpek sayısı belli olmuyor ama genelde, babam, annem ve arkadaşlarım sağolsunlar sokakta bulduklarını benim eve atıyorlar:)
şirkette toplam 15 kangalımız var, 3'ü yetişkin(Melis, Reis, Kaptan), 2'si 4 aylık(Rüzgar, Toprak) ve 10 tane de bebek(annemin kedine ayırdığının ismi Tina, gerisi henüz isimsiz). Ayrıca ine şirkette 2 tane de sokak köpeğimiz var(Tarçın, Kontes). sokakta baktığım 4 tane var ancak isim koyamadım, numaralarla çağırıyorum:) Bütün bu köpek cennetinin içerisinde de bir tane nazlı tuzlu kör kedimiz var, evimin direği, gözümün bebeği olur kendileri:KK66:
Yavru kangallarımız sanırım 1 ay sonra yeni yuvalarına gidebilecek büyüklüğe ulaşırlar. Geniş bahçesi olan, gerçekten iyi bakabileceğine inanan, gözümüzü arkada bırakmayacak birileri varsa haber verebilirler bana. Kangallar safkan ve ücret istemiyoruz, tüccar değiliz:) yanlış anlaşılmasın ücretle sahiplendiren kimseyi yargılamıyorum(zaten bu bana düşmez), sadece bu benim fikrim, diğerlerinin fikirlerine katılmam ancak saygı duyarım:KK66: iyi bakılacaklarına inandığımız an sahiplendirmeye hazırız.

Yıllardır köpeklerden çok korkarım.Yolda giderken ,yolumu bile değiştiririm.Ama kızım köpek delisi.Köpek almak için sürekli bana baskı yaptı.İki hafta önce bir baktım,kızım elinde muhteşem bir köpekle kapıda.Geri çeviremedim.Korkularımı yenmeye çalışarak beraber yaşıyoruz.Kısa sürede birbirimize alıştık.Şuan bu yazıyı yazarken,başı dizimde,ben bile kendime inanamıyorum.Çok alıştım ,inanılmaz derecede ve kısa sürede bağlandım.
İnşallah sende birgün anneni razı edip,gönlünce bir köpeğe sahip olursun.Şimdi anlıyorum ki; kendi korkum yüzünden kızımı uzun zaman bu sevgiden mahrum ettiğim için pişmanım.

X