Köpekleri Olan Buraya Gelsin

buda benim kızım köpük yerimseniben

grnt010zl4.jpg

grnt010zl4.7e3d2c0823.jpg

buda lokum kız 6 aylık dişi,
lokummmmsm0.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
şimdi bir de kızım oldu adı asi...fransız bulldog ...
oğlumla bir araya gelince yemek yüzünden kavga ediyorlar...oğluma rahatlık vermiyor bende üzülüyorum..ama çok tatlı..eğitimli olması zaten harika..eşim onlara dükkanda bakıyor kayınvalide köpeklerden korktuğu için oradalarr:KK43:(

2702081804tk4.th.jpg

bu da benim gelecek olan köpeğim :).Irkı golden retriever cinsi dişi ismi Nyks.daha sütten kesilmedi.sabırsızlıkla bekliyorum gelmesini :).bu arada yeri burası mı bilemiyorum ama BARF diye bir beslenme şekli var.Köpeğim gelince o yöntemle beslemeyi düşünüyorum.Bunun hakkında bilgisi olanlar varsa avantajlar-dezavantajları nelerdir bir fikir verebililer mi?Bir de kısırlaştırma düşünüyorum ameliyatla gerçekleştirilenin yan etkileri oluyormuş diye duydum.İğne ile 6 ay koruyanı önerdiler.Sizin görüşleriniz nelerdir?Teşekkürler şimdiden :)

selam arkadaşlar benimde 10 yaşında dalmaçyalı çok tatlı bir kızım var..onu öyle çok seviyorum ki onsuz hayatı düşünemiyorum.cin gibi çok akıllı beni çok iyi kullanıyor :))) bende kuzu kuzu her istediğini yapıyorum..

2 Tane Terrier Cindi Köpeğeim Var Ikiside Kiz Betsy Can Ve Bidikcan Ikiside Evimizin Neşesi Hayvansiz Bir Hayat Düşünemiyorum Nişanlim Ilk Zamanlar Alişamamişti Ama şimdi Alişti Alişmak Zorunda Kaldi Dünya Sadece Bize Ait Değil Ayrica Kedide Besliyorum Bahçeli Evimiz Var Bahçeye Kaplumbağalar Bile Geliyor Bayiliyorum Hayvanlara :)

resim008gs3.jpg
[/IMG]

kızlar buda benim kızım 3 yasında pekinez onsuz bi hayat düsünemiyorum çok tatlı

2702081804tk4.th.jpg

bu da benim gelecek olan köpeğim :).Irkı golden retriever cinsi dişi ismi Nyks.daha sütten kesilmedi.sabırsızlıkla bekliyorum gelmesini :).bu arada yeri burası mı bilemiyorum ama BARF diye bir beslenme şekli var.Köpeğim gelince o yöntemle beslemeyi düşünüyorum.Bunun hakkında bilgisi olanlar varsa avantajlar-dezavantajları nelerdir bir fikir verebililer mi?Bir de kısırlaştırma düşünüyorum ameliyatla gerçekleştirilenin yan etkileri oluyormuş diye duydum.İğne ile 6 ay koruyanı önerdiler.Sizin görüşleriniz nelerdir?Teşekkürler şimdiden :)

yavru çok güzel :nazar: barf hakkında ayrıntılı bilgiyi netten bulabilirsin ama genel olarak hazır mama yerine evde hazırlanan ve dengeli bir beslenme için gerekli tüm gıdaları içeren bir diyet diebilirim ama uygulamaya gelince o kadar kolay olmuyor zaman alıcı ve evde hazırlandığı için daha ucuza geleceğinin düşünülmesinin tersine kaliteli mamalardan daha pahalıya mal oluyor
güle güle büyüt bebeğini :)

benimde dünya tatlısı cok akıllı pekinez oğlum var okadar akıllı ki o bana dünyada bu yasıma kadar aldıgım en guzel hediyem onsuz bir hayat dusunmek bile istemiyorum he bu arada yakışıklı oğlum için dişi bir eş arıyoruz lütfen bana yardım edin :))

Eklentiler

• $n1073583173_300446_3125.jpg
    $n1073583173_300446_3125.jpg
    54,3 KB · Görüntüleme: 63
  • $n1073583173_310553_4281.jpg
    $n1073583173_310553_4281.jpg
    60,4 KB · Görüntüleme: 80
oy hpsi birbirinden güzel benimde yorkshıre terrierm var seren serengil maria carey petek dinçöz ... gibi ünlülerde var onlarınkinden :KK70:

BENİM BEBEKLERİMDE BUNLAR..
CARMEN,JULİET VE ECEL..
AMERİCAN PİTBULL TERRİER..

CARMEN

JULİET

ECEL

new9wg0.jpg
[/URL]

Merhaba arkadaşlar,ben siteye yeni üye oldum,bu kadar cok kopek dostlarıyla birlikte olmak cok güzel:)
Uzun süreler sonunda ailemi ikna ettim,Bende bu haftasonu barınaktan bir kopek alıcam,onlara kıyamıyorum ve en azından bir tanesine sıcak bir yuva vermek benim için çok onemli.Tek çekindiğim nokta,1-2 yaşlarındaki bir kopekle birbirimize alışabilir miyiz sizce?Dezavantajları olabilir mi?tabiyki sevgiyle aşamayacağımız hiç bişey olamaz

Merhaba arkadaşlar,ben siteye yeni üye oldum,bu kadar cok kopek dostlarıyla birlikte olmak cok güzel:)
Uzun süreler sonunda ailemi ikna ettim,Bende bu haftasonu barınaktan bir kopek alıcam,onlara kıyamıyorum ve en azından bir tanesine sıcak bir yuva vermek benim için çok onemli.Tek çekindiğim nokta,1-2 yaşlarındaki bir kopekle birbirimize alışabilir miyiz sizce?Dezavantajları olabilir mi?tabiyki sevgiyle aşamayacağımız hiç bişey olamaz

Sevgi ve ilgi gösterirsen 10 yaşında bir köpekle bile dost olabilirsin..
Barınaktan köpek aldığın içinde ayrıca kutluyorum seni..
Umarım iyi bi dostluk kurar ve ona hiç bırakmazsın..a.s

barinaktan bir köpege sicacik bir yuva ve sevgi verme karariniz icin sizi tebrik ediyorum, kucakliyorum a.s.

hic endiselenmeyin.. daha orada hemen aranizda bag kuracaginiz bir dost cikacaktir karsiniza. barinaktan gelen dostlar cok ilimli, sevgi ve minnet dolu oluyor.

dostunuza kavustugunuzda bilgi verir hatta bir de fotosunu eklerseniz cok sevinirm hihoyyyt

Ben de sizi bu kararınızdan ötürü tebrik ediyorum..
Aynen sizin de söylediğiniz gibi sevgiyle engelleri aşabilirsiniz, biraz zaman alır.. Bu biraz da köpeğin geçmiş yaşantısındaki travmanın şiddetine bağlı..
Ancak barınakta çok daha küçük yaşlarda köpekler de bulabilirsiniz...
Ve ne yazık ki hevesi kaçınca terk edilen cins köpekler de var.. genetik reaksiyon riskini, özellikle ehlileşme ve sağlık açısından minimize edebilmek için öncelikle cins köpeklere bakmanızı öneririm..
Haberlerinizi bekliyorum.. yerimseniben

X