Konum bilgisi için akıllı saat

Ebrummmmmm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2024
18
-1
36
Merhaba psikolojik rahatsızlıkları olan ablam maledaf iki kere kayboldu onun çin akıllı saat almamız gerekiyor ben redmi tel kullanıyorum hangi saati önerirsiniz acil yardıma ihtiyacım var

Çocukların kullandıkları işinizi görür bence.
Tcl kullanıyor kızım,alan işaretleme yapılabiliyor, alan dışına çıkarsa uyarı veriyor. Bir bakın isterseniz özellikleribir de şöyle bir şey var ablam onu kolundan a

Hm anladım telefonculara da soruyorum kimse satmıyor siz internetten mi aldınız öyleyse hangi s

saatlerın de şarjı 1 gun zor dayanıyor apple watch kullanıyorum hemen bıtıyo
Aa tamam aklımda olsun teşekkür ederim

Hm anladım telefonculara da soruyorum kimse satmıyor siz internetten mi aldınız öyleyse hangi site
Teknoloji marketlere bakın Tcl Movetime diye aratın arama motorunda ,görebilirsiniz o şekilde nasıl birşey,bahsettiğim saat bu marka ama farklı markalarda da var,akıllı çocuk saati diye geçiyor. Hepsinin hemen hemen özellikleri aynı zaten 3 aşağı beş yukarı.
Konum takibi var,sadece sizin belirlediğiniz numaralar arayabiliyor saati,kullanıcı da yine onları arayabiliyor sadece. Dışardan tanımadığınız bir numara arayamaz mesela.
Yanda bir tuşu var ona basınca sos mesajı geliyor belirlediğiniz kişilere,mesaj olarak konumu da gönderiyor ayrıca o sos araması sonrası.
Rahat kullanır diye düşünüyorum, basit bir arayüzü var,kızım 6 yaşından beri kullanıyor.

Teknoloji marketlere bakın Tcl Movetime diye aratın arama motorunda ,görebilirsiniz o şekilde nasıl birşey,bahsettiğim saat bu marka ama farklı markalarda da var,akıllı çocuk saati diye geçiyor. Hepsinin hemen hemen özellikleri aynı zaten 3 aşağı beş yukarı.
Konum takibi var,sadece sizin belirlediğiniz numaralar arayabiliyor saati,kullanıcı da yine onları arayabiliyor sadece. Dışardan tanımadığınız bir numara arayamaz mesela.
Yanda bir tuşu var ona basınca sos mesajı geliyor belirlediğiniz kişilere,mesaj olarak konumu da gönderiyor ayrıca o sos araması sonrası.
Rahat kullanır diye düşünüyorum, basit bir arayüzü var,kızım 6 yaşından beri kullanıyor.
Çok teşekkür ederim yorumunuz için aslında güzelmiş ama ablam rahatsız olduğu için kolundan atabilir airtag almaya karar verdim önce o işe yaramazsa saat alırım artık en azından bilgi edindim 🙏

X