Konu fake değil.Konuyu açan kişi benim.Sadece o anlık çaresiz kaldığım ve başka fikirlere ihtiyaç duyduğum için yeni hesapla üyelik açtım.

Yozgatlı değilim memleketim derken genel olarak dedim onu

Ailede garip biri sarhoş biri yengenin malina konuyor koca erkeklerle her haltı ediyor 5 çocuk ortada hasta bir kadın

Belki araba elden gidecek diye oralı olmadı yada Nasılsa yenge ayrılmaz diye düşündüler

Alıp karşılarına konuşmak yerine eşinizle tabiki kimsenin umrunda değil

Oh be aileye bak

Ayık kafayla bütün aileyi topla herkesi anası danası kim varsa durum bu bu de herkese ama ayrı ayrı konuşma

Kendi ailende olsun ne olucaksa olsun kendi kendine yapacağın bir şey değil bu
Garip olduğunun farkındayım zaten bu yüzden derdimi kimseye anlatamıyorum.Ya ben anlatmakta yetersiz kalıyorum ya da olaylar inanılamayacak derecede masalsı geliyor ama son durumlar fazlası olup eksiği olmamak üzere aynen böyle.2 aydır uyku yok yeme içme yok denecek kadar az.Bir çıkış yolu bulamadığım her tutunduğum dal koptuğu için buradaki hanımların fikirlerini duyma ihtiyacı hissettim.Evet son duruma göre diyorum oturayım yerime adamı da atayım kapıya ama çocuklarımın ihtiyacını kim getirecek.Hadi diyelim çarşıya kadar 3 km yol yürüdüm alışveriş yaptım geldim ona da tamam ama binbir zahmetle yıllardır emek verip sermaye olarak işlettiğim para bitince ne yapıcam?Beni çıkmaza sürükleyen konular bunlar.Çocuklarımı yurda veremem bunu yapamam.Bu adamın yanında bırakıp gidip çalışayım düzenimi sağlayınca alayım desem geri bulur muyum bulsam ne şekilde bulurum bilmiyorum.Kendi hatalarımın bedelini çocuklarıma ödetmeye hakkım yok.Çaresim işte ancak bu kadar izah edebiliyorum kendimi

Ay bazi üyeler beni aşırı yordu yani amacınız ne anlamadım uzattıkça uzatmislar.

Ablacım yapmışsın bir hata ne diyeyin artık geçmiş konu. Bence bu işin oluru pek yok ama beni en geren o abinin arabayı vermeme ihtimali. Bir şekilde o arabayı satıp parasını al derim.

Sonrasında ben olsam büyük kızı anneme emanet ederim, artık yüzünü kızartıp annene diyeceksin bu kız artık sizinle kalacak diye. Kız en azından girsin sınavına ankarada bir yerler gelirse okuma şansı olur, ailede gelir yok bursla part time falan idare etmeye çalışacak.

Küçükleri de geri alma şartıyla ver devlete. Gir bir yatılı bakıcı işine hem masrafın az olur para biriktirirsin hem de araba paran kenarda olsun altın cripto isletirsin. Umarım bir şekilde bir mucize olur erkenden alırsın yanına ama en kötü küçüklerin okul yaşı gelince bir ev tutar dışarı işine girer alırsın yanına. Yapacak bir şey yok gerçekten benim aklıma yatan çözüm bu. Kolay gelsin.

Kardeşlerin ailenin şaşırması haberleri vardı belki . Konu sahibinin için kabullenmesi zor bir süreç ama aile içinde böyle ilişkiler çok var . Bence aile içinde çarpık ilişkiler var.
Yahu zaten çarpık bir aileler.Konuyu anlattığımda olur böyle şeyler diyen abisinin tepkisi beni çok şaşırtmadı.Onu tanıdım tanıyalı hiç ayık görmedim 18 senedir.Düğün gecemizde içip içip ben de bu gece sizin evde kalıcam diyen birinden mantıklı bir tepki beklemiyordum zaten.

Farketmediniz ama 18 yıldır yaşatıyorsunuz başınıza bir şey gelmedi boşanana kadar daha odaları ayırıp kalabilirsiniz diyorum ben de.
Ben derdimi anlatamadım sanırım.Görüşlerinizi istediğim asıl konu başkaydı ama çoğul gebelik konusuna girince içinden çıkamadık bir türlü.Ben diyorum ki sığınma evine gitsem çocuklarımla beraber orda iş bulup bi kaç ay birikim yapsam yeni bir düzen kurabilir miyim acaba?Hem belki bu arada kriptodaki param da değer kazanır.Evet burda kalayım onu da atayım evden ama sorun bu değil.Burada kalırsam iş imkanı yok adam zaten eve bakmıyor.Kriptodaki parayı yersem bir kaç ay sonra dımdızlak ortada kalırım çocuklarla

Konu sahibi kimse arkanda değil aileden , büyük kızın üniversiteye hazırlanacak . Benim aklıma gelen o evde kalıp para biriktirmen . Sonra terkedersin . Ayrılsan çocuklara bakacak yok daha rezil olursun . Kocanlada inatlaşma diğer çocuklar etkilenir. Kocanı yok say kenara para at . Arkadaşların aklına başka daha iyi fikir gelir . Sabret diyorum ben

Ay bazi üyeler beni aşırı yordu yani amacınız ne anlamadım uzattıkça uzatmislar.

Ablacım yapmışsın bir hata ne diyeyin artık geçmiş konu. Bence bu işin oluru pek yok ama beni en geren o abinin arabayı vermeme ihtimali. Bir şekilde o arabayı satıp parasını al derim.

Sonrasında ben olsam büyük kızı anneme emanet ederim, artık yüzünü kızartıp annene diyeceksin bu kız artık sizinle kalacak diye. Kız en azından girsin sınavına ankarada bir yerler gelirse okuma şansı olur, ailede gelir yok bursla part time falan idare etmeye çalışacak.

Küçükleri de geri alma şartıyla ver devlete. Gir bir yatılı bakıcı işine hem masrafın az olur para biriktirirsin hem de araba paran kenarda olsun altın cripto isletirsin. Umarım bir şekilde bir mucize olur erkenden alırsın yanına ama en kötü küçüklerin okul yaşı gelince bir ev tutar dışarı işine girer alırsın yanına. Yapacak bir şey yok gerçekten benim aklıma yatan çözüm bu. Kolay gelsin.
Amin.Her yolu düşünüp denemeye çalışıyorum.Devletin her kurumuna başvurdum.Çocuklarımı verirsem geri alamamaktan korkuyorum.Belki bencilce davranıyorum ama onlarsız bir hayat düşünemiyorum.En son burda yaşadığım yerde benzinlikte pompacı olarak çalışabileceğim bir işe başvurdum.Eğer ordan da olumsuz yanıt gelirse son çare olarak kadın sığınma evine gidicem.

Ben derdimi anlatamadım sanırım.Görüşlerinizi istediğim asıl konu başkaydı ama çoğul gebelik konusuna girince içinden çıkamadık bir türlü.Ben diyorum ki sığınma evine gitsem çocuklarımla beraber orda iş bulup bi kaç ay birikim yapsam yeni bir düzen kurabilir miyim acaba?Hem belki bu arada kriptodaki param da değer kazanır.Evet burda kalayım onu da atayım evden ama sorun bu değil.Burada kalırsam iş imkanı yok adam zaten eve bakmıyor.Kriptodaki parayı yersem bir kaç ay sonra dımdızlak ortada kalırım çocuklarla

18 yıldır nasıl geçiniyorsunuz?
Bu olay olmasaydı nasıl geçinecektiniz?
Ben de çocukları mağdur etmeden çözüm sunmaya çalışıyorum size. 1 tane değil 5 tane. Nasıl hepsini bırakacaksınız. Ne yiyip ne içecekler siz yokken.

Konu sahibi kimse arkanda değil aileden , büyük kızın üniversiteye hazırlanacak . Benim aklıma gelen o evde kalıp para biriktirmen . Sonra terkedersin . Ayrılsan çocuklara bakacak yok daha rezil olursun . Kocanlada inatlaşma diğer çocuklar etkilenir. Kocanı yok say kenara para at . Arkadaşların aklına başka daha iyi fikir gelir . Sabret diyorum ben
İnşaAllah bir çıkış yolu bulurum.Bana mucize gerek sanırım.

Benim yorumlara beğenmedim yaptiginiz için sanırım bazı üyelerden biri benim

Amacınız ne diye sormuşun bende size soruyorum amacimiz ne olabilir acaba ?

Arkadaş dün başka bir üyelikle konu açtı ordaki yazdiklari burdakine uymadı gerçi orda yazdıkları da birbirine uymadı ben ne gerek vardı yalan yanlış şeyler yazmaya doğrusu neyse yazsaydın dedim ve burda böyle yazdın diğer konuda böyle hangisi doğru diye sordum hakli olarak

Ve diğer yorumlarımi okumadınız sanırım birikim yapmış yazdım o birikimi al arabanı al ve kendine yeni hayat kur önce kocandan kurtul dedim

Yanı sizle aynı şeyleri yazdım kendi hayatına bak uzaklaş bu adamdan diye

Başka amacım ne olabilir ki çok ilginç

Hazmetmek zorundasınız. 18 senede hiç farketmediniz son iki ayda mı anladınız? Ev arkadaşı gibi düşünün, masrafları karşılasın gelsin gitsin. Karı koca ilişkisine asla girmeyin, kimle nerde istiyorsa düşüp kalksın. Farzedin ki yatılı bakıcısınız. En azından çocuklarınızın başında duruyorsunuz. Kızınızın da bir gençliği olmayacak farkında mısınız? Şehir dışı okul kazansa gidemeyecek, annemi bu halde bırakamam diyecek. Yaşıtları sinemada cafede plajda takılırken kızınız ekmek parası getirme derdinde olacak. Çemkirip durmayın, yazık değil mi çocuklarınıza? Ne küçükler düzgün bir hayat yaşayabiliyor ne de büyük olan gençliğini yaşayabiliyor.
Benim çıkış yolu tavsiyem bu. Madem hiç tanıyamadığınız adamdan sürüyle çocuk yaptınız, o halde onları düşüneceksiniz. Oturun evinizde, çoluk çocuğu oradan oraya sürüklemeyin.
Ben de böyle düşündüm ama ya adam ciddi sapıksa çocuklara istismar da bulunursa 😳
Allah korusun. Zaten kadın 5 çocuk yapmış ama hiçbir şey anlamamış bunu da anlamaz

18 yıldır nasıl geçiniyorsunuz?
Bu olay olmasaydı nasıl geçinecektiniz?
Ben de çocukları mağdur etmeden çözüm sunmaya çalışıyorum size. 1 tane değil 5 tane. Nasıl hepsini bırakacaksınız. Ne yiyip ne içecekler siz yokken.
Son 5 yıldır kripto işi yapıyorum iyi paralar da kazandım.Evlendiğimden beri ilk defa evimin eşyalarını yenileyebildim.Kışın çocuklarım üşümediler.Herşeyi yiyebildiler.5 sene öncesine kadar da geçiniyorduk ama yarı tam yarı eksikti.Misal vermek gerekirse ben kripto işine başlamadan önce ya kirayı geç öderdik ya elektriğimiz kesilirdi ama kriptoya başladığımdan beri kiramı yıllık peşin ödüyorum.Elektriğim kesilmiyor çünkü faturaları ben ödüyorum.Kışın çocuklarım üşümüyor çünkü kışa girmeden kömürümü odunumu toplu alıyorum.Ondan önce 5 torba 10 torba kömür alıyorduk.Adamı bu kadar rahata alıştırmak benim hatammış farkına bu kazığı yiyince vardım.Çocukların ben yokken ne yiyecekleri konusuna gelince işe gitmeden önce ben gelene kadar onları idare edebilecek kadar yemeği yapıp öyle gidiyordum.

5 çocuk yapmak gerçekten akıl karı değil. Ordan kaybetmişsin. Zaten kanser hastalığı atlatmışsın nasıl kendine güvendin? Benim 2 çocuğum var işim de var Allah elimden almasın inş. Boşandım ve hep korkuyorum çocuklarım bensiz kalırsa diye bakamazsam diye. Yani ailen arkanda değilse evin yoksa işin de yoksa çocuklara bakamazsın gerçekçi olalım. Bence oturup çocuklara bakacaksın. Ha çocuklara da bir zarar verecek diye korkun şüphen varsa devlete teslim et çocukları. En azından daha güvende olurlar

Son 5 yıldır kripto işi yapıyorum iyi paralar da kazandım.Evlendiğimden beri ilk defa evimin eşyalarını yenileyebildim.Kışın çocuklarım üşümediler.Herşeyi yiyebildiler.5 sene öncesine kadar da geçiniyorduk ama yarı tam yarı eksikti.Misal vermek gerekirse ben kripto işine başlamadan önce ya kirayı geç öderdik ya elektriğimiz kesilirdi ama kriptoya başladığımdan beri kiramı yıllık peşin ödüyorum.Elektriğim kesilmiyor çünkü faturaları ben ödüyorum.Kışın çocuklarım üşümüyor çünkü kışa girmeden kömürümü odunumu toplu alıyorum.Ondan önce 5 torba 10 torba kömür alıyorduk.Adamı bu kadar rahata alıştırmak benim hatammış farkına bu kazığı yiyince vardım.Çocukların ben yokken ne yiyecekleri konusuna gelince işe gitmeden önce ben gelene kadar onları idare edebilecek kadar yemeği yapıp öyle gidiyordum.

Kadın sığınma evinde perişan olurlar orada sonsuza kadar kalamazsınız masraf kaleminize bir de ev kirası eklenecek. Boşanıp eve arabaya çökün ondan sonra bakın yolunuza. Umarım oturduğunuz ev sizindir.

Ben de böyle düşündüm ama ya adam ciddi sapıksa çocuklara istismar da bulunursa 😳
Allah korusun. Zaten kadın 5 çocuk yapmış ama hiçbir şey anlamamış bunu da anlamaz
Kendimi izah edemediğim konulardan birisi de bu işte.İnsanlara ya çocuklarıma da bir şey yaparsa dediğim de yok artık daha neler sen ne kadar çirkin düşünüyorsun öyle diyorlar ama ben korkuyorum.Çünkü yaptığı hareket sağlıklı insanların yapabileceği bir hareket değil.Hastalıklı bir ruhun eseri bunlar.Anlamamış değil,daha önce kadınlarla olan alakasını yakaladım ama hep bi ev alıp çocuklarımı garantiye alıp tekmeyi basmanın derdindeydim ama bu son yaptığını hazmetmek zor geliyor.Zaten insanlar da inanmıyorlar deli saçması geliyor.

5 çocuk yapmak gerçekten akıl karı değil. Ordan kaybetmişsin. Zaten kanser hastalığı atlatmışsın nasıl kendine güvendin? Benim 2 çocuğum var işim de var Allah elimden almasın inş. Boşandım ve hep korkuyorum çocuklarım bensiz kalırsa diye bakamazsam diye. Yani ailen arkanda değilse evin yoksa işin de yoksa çocuklara bakamazsın gerçekçi olalım. Bence oturup çocuklara bakacaksın. Ha çocuklara da bir zarar verecek diye korkun şüphen varsa devlete teslim et çocukları. En azından daha güvende olurlar
5 çocuk konusu farklı.İlk kızım 5 yaşındayken kansere yakalandım.5 sene sonunda doktor tekrar çocuk sahibi olmanda sakınca yok dedi ama 3 ayrı hastanede kemoterapi bütün yumurtalıklarını öldürmüş artık çocuğunun olması imkansız deyince Allaha dua ettim tekrar çocuğum olması için.Allah duamı kabul etti ve ikiz çocuklarım oldu.Sonra hiç hesapta yokken tekrar hamile kaldım ve bunların da ikiz olduklarını öğrendim.İlk kızımdan 12 yıl sonra imkansız denilmesine rağmen dualarım sonucu peş peşe ikiz gebelikler olunca son ikizlerimi aldırmayı aklımdan bile geçirmedim çünkü Allahın gücenip sen istedin ben sana 2 tane birden verdim.Şimdi ben 2 tane daha verdim sen istemiyorsun deyip diğer çocuklarımı da elimden almasından korktum.Doğru ya da yanlış bilmiyorum bu düşüncelerle doğdu son ikizlerim.

Kadın sığınma evinde perişan olurlar orada sonsuza kadar kalamazsınız masraf kaleminize bir de ev kirası eklenecek. Boşanıp eve arabaya çökün ondan sonra bakın yolunuza. Umarım oturduğunuz ev sizindir.
Yok işte diyorum ya benim kriptodan kazanarak aldığım araba hariç hiç bir mal varlığımız yok.Arabayı da zaten kanserden dolayı muayenelerim olduğu için ya aniden hastalık nükseder de yine tedavi olmam gerekirse devlet yeşil kartı iptal etmesin diye abisinin üzerine yapmıştık.Sigortalı bir iş bulup arabayı üzerime almaktı amacım ama olmadı malesef

5 çocuk konusu farklı.İlk kızım 5 yaşındayken kansere yakalandım.5 sene sonunda doktor tekrar çocuk sahibi olmanda sakınca yok dedi ama 3 ayrı hastanede kemoterapi bütün yumurtalıklarını öldürmüş artık çocuğunun olması imkansız deyince Allaha dua ettim tekrar çocuğum olması için.Allah duamı kabul etti ve ikiz çocuklarım oldu.Sonra hiç hesapta yokken tekrar hamile kaldım ve bunların da ikiz olduklarını öğrendim.İlk kızımdan 12 yıl sonra imkansız denilmesine rağmen dualarım sonucu peş peşe ikiz gebelikler olunca son ikizlerimi aldırmayı aklımdan bile geçirmedim çünkü Allahın gücenip sen istedin ben sana 2 tane birden verdim.Şimdi ben 2 tane daha verdim sen istemiyorsun deyip diğer çocuklarımı da elimden almasından korktum.Doğru ya da yanlış bilmiyorum bu düşüncelerle doğdu son ikizlerim.
Ben çocuk alınmasına karşıyım zaten o konuda size bir ders vermek haddim değil. Ama korunma yöntemleri vardı. Neyse olan olmuş Allah çocuklara sağlıklı uzun ömürler versin inş. Artık aynı evde kalınca çocuklara gölge gibi olmalısınız. İşe girmeyin aynı evde yaşadıkça çocuklardan gözünüzü ayırmayın madem

@Nnsa

Esinizin erkeklerle igrenc yazismalarini gordugunuzu yazip, simdi de sizden kadinlik bekledigini, bu konuda oldukca istekli oldugunu anlatiyorsunuz.

Bu adam biseksuel anladigim kadariyla.

18 yilda da anlamadiniz tamam buna da tamam ama maddiyatiniz kotuyken, bu kocadan 3 kez gebe kalmissiniz.

Yani nereden tutsan elinde kalan bir konu, dogum kontrol yöntemlerini bilmiyorsunuz ama kriptodan anliyorsunuz, maddiyat kotu diyorsunuz, kriptoyla ev gecindirip araba aliyorsunuz.

18 yıllık esinizin bi anda gay oldugunu ogreniyorsunuz, adam anlattiginizdan anladigim kadariyla gay olmasa dahi zaten tiksinc biri ama 5 cocugunuz var.

Köylük yerde yasiyorsunuz, kriptodan haberiniz var, tamam haberiniz olsun ama o tarz bolgelerin internetiyle kripto oynayabilmeniz de mucize gibi birsey.

Insanlar neden inanmiyor diye sorgularken hikayenizdeki tutarsizliklari bi gozden gecirin derim.

Ote yandan herseyin dogru olduguna inanarak fikrimi belirteyim.

18 yil birlikte yasadiginiz adami cocuklariniz icin biraz daha cekivereceksiniz başka hicbir caresi yok, en kucuk ikizler buyuyene okula baslayana dek kriptodan birikime devam edin. Verilebilecek tek duzgun tavsiye de bu kanimca.

Ekleme: Gay kisilerden hastalik kapma ihtimali bildigim kadariyla daha yuksek bir cinsel hastalik taramasi yaptirsaniz iyi olabilir.

Ben çocuk alınmasına karşıyım zaten o konuda size bir ders vermek haddim değil. Ama korunma yöntemleri vardı. Neyse olan olmuş Allah çocuklara sağlıklı uzun ömürler versin inş. Artık aynı evde kalınca çocuklara gölge gibi olmalısınız. İşe girmeyin aynı evde yaşadıkça çocuklardan gözünüzü ayırmayın madem
Kripto borsasının çöküşü beni çaresiz hale getirdi yoksa iyi kötü geçimimizi sağlıyordum.Çalışmamam demek ordaki coinleri zararına satıp bir kaç ay sonra sap gibi ortada kalmamız demek çünkü adamın eve maddi hiç bir katkısı yok zaten manevi katkısı da yok çocuklara.Eve en erken geldiği saat gece 1/2 civarı

X