Konu fake değil.Konuyu açan kişi benim.Sadece o anlık çaresiz kaldığım ve başka fikirlere ihtiyaç duyduğum için yeni hesapla üyelik açtım.

Yukarda iki ayrı ikiz doğum dediniz burda dördüzler 5 yaşında diyorsunuz

Yine yukarda sığınma evine sordum küçük bebeğim küçük olduğu için iş vermezler diyorsunuz

Eeeee şimdi ne diyeceksiniz

Eki Görüntüle 3442182
İlk konuyu unut orda yanlış bilgi vermiş konu sahibi. 2 tane ikiz var bir de büyük çocuk var

Kanseri çok iyi biliyorum,araştırma yapmama gerek yok, emin olmak için yine de eşimin doktor kardeşine sordum. Babamı dayımı, kardeşimi kanserden kaybettim. 2 metre boyunda erkek kardeşimi neredeyse kucağımda taşıyacaktım o derece zayıflayıp küçülmüştü. İki durum var; ya vücut savaşıyor ilaç ve terapiler sayesinde kanseri yeniyor ya da savaşamayıp ölüyor. Kimseyi haklı veya haksız çıkarma amacım yok, hücre yenileniyor diye yazdığınız için öğrenmek istemiştim. Sağlıkla ilgili kesin olmayan bilgiyi yaymayı yanlış buluyorum.
Kanser ileri evredeyse tedaviler genellikle başarısız kalabiliyor.Ben lenfoma kanseriydim.Omirilikte tutunduğu için yürüyemez hale gelmiştim bu yüzden 1.evrede farkedildi.4 kür kemoterapi 15 gün ışın tedavisi aldım.10 günde 20 kilo vermiştim

Adamın sapkın hareketleri olduğunu zatrn yaklaşık olarak 2 ay önce öğrendim ve ilk işim yaşadığım yerde bir iş bulup bu ortamdan uzaklaşmaya çalışmak oldu ama hastalık geçmişimi bilenler ya da is istediğim kişilere eşim olacak şahsın o hasta çalışamaz deyip engel olması yüzünden kimse iş vermedi.Bu yüzden Ankaraya annemin yanına gittim annem 5 çocukla istemediği için kapıcı dairesinde yaşadım 1 ay işte buldum çalışıyordum ama daha maaş bile alamadan 5 çocuktan dolayı evden çıkmamı istedikleri için yeni bir ev tutmaya ve eşya almaya da toplu param olmadığı için geri dönmek zorunda kaldım ama burada o insanla aynı evde yaşamayı hazmedemiyorum.Bu nedenle başka çıkış yolları olabilir mi diye buradaki hanımlara danışmak istemiştim.Olay bundan ibaret.
Çocuklara kim baktı sen çalışırken?

Makale arayana doktor hanımın nosunu adresini ver bari de makalesini bilimsel şeyini araştırsın.
Makale soran benim. Kendisine de yazdım. Babamı dayımı ve erkek kardeşimi kanserden kaybettim, diğer erkek kardeşim de kontrol altında. Onkolog düzenli aralıklarla çağırıp kontrol ediyor. Bebek, hücreleri yeniliyor yazınca merak ettim. Hem benim hem de eşimin ailesinde doktor çok, merak ettiklerimi onlara soruyorum. Bir tanıdığımız şöyleydi böyleydi denmeyecek kadar ciddi ve hassas bir konu sağlık. Telefon numarasını versin diyorsunuz evet versin soralım. Hamile kadın kanseri yener çünkü bebeği hücreleri yeniliyor desin hemen konu açıp yazayım buraya.

Makalesi bilimsel şeysi diyerek küçümsediğiniz bilgiler çok önemli. Makale nedir biliyor musunuz? Ne kadar süreçte kaç tane araştırma sonucu yazılıyor bilginiz var mı?

İlk konuyu unut orda yanlış bilgi vermiş konu sahibi. 2 tane ikiz var bir de büyük çocuk var
Istemsiz güldüm arapsaçı oldu zaten bu üyelikle sanki tanınan biriymiş de yeni üyelik almış konu açmış bide baştan sona yanlış

Bu konu da düzeltme yapıyor ve iyice karıştı herşey

ne gerek varsa neyse unuttum gitti

Güzel bir sabaha Gunaydin der işlere başlarım akşama kadar zaten kafam davul olucak

Kocanızın zaten maddi olarak size bir faydası yokmuş. Zaten kendiniz çeviriyorsunuz evi. Yine yaparsınız. Aracınızı kurtarmaya bakın siz.
Ben de böyle düşünüyorum ama içinden çıkamadığım konu nerde nasıl yaşayacağım konusu.Burda yaşasam tamam ev kirası ucuz ama çalışabileceğim iş yok.Çalışabileceğim en yakın yer 2 saat uzaklıktaki şehir merkezi.İş bulabileceğim bir yere taşınayım desem hem alacağım maaş anca kiraya yeter hem de çocuklarımı bilmediğim bir yerde bırakıp gitmek sorun olur.Ne yapsam bilemedim.

Kadinin
1- 17 yasinda
2- 2019lu 5 yasinda ikiz
3- 2021li 3 yasinda ikiz
Total 5 cocugu var.

Bana sacma gelen noktalardan biri de kayin aileye gidip oglunuz erkeklerle iliskiye giriyor diyip. Eee nolcak olabilir boyle denmesi.
Benim anlamadığım 3 yaşında 5 yaşında bebeleri kime bırakıp temizliğe gidiyor

Çocuklara kim baktı sen çalışırken?
Ankarada bi avmdeki mağazaların temizliğine gidiyordum geceleri.Akşam saat 11 de işe başlayıp sabah 07:30 civarı çıkıyordum.Giderken uyumuş,geldiğimde de henüz uyanmamış oluyorlardı.Gündüz de evde oluyordum yetemediğim ya da dinlendiğim zamanlarda büyük kızım ilgileniyordu.

Ankarada bi avmdeki mağazaların temizliğine gidiyordum geceleri.Akşam saat 11 de işe başlayıp sabah 07:30 civarı çıkıyordum.Giderken uyumuş,geldiğimde de henüz uyanmamış oluyorlardı.Gündüz de evde oluyordum yetemediğim ya da dinlendiğim zamanlarda büyük kızım ilgileniyordu.
Neyse bi kaç sene dayanın o zaman çocuklar 6 yaşında ilkokula başlayınca kendinize bir hayat kurarsınız o arada da kriptodan para kazanırsınız belki bana da tüyo verirsiniz

Benim anlamadığım 3 yaşında 5 yaşında bebeleri kime bırakıp temizliğe gidiyor
Belki 17 yasindaki kiz bakıyor

Benim anlamadığım anlamak istemedigim diğer konu

Koca ailesine oğlunuz erkeklerle şey ediyor dendiğinde ne var ki demeleri

Yanı küçük bir yerde heleki memleketimde böyle tepki tuhaf değil mi

Acaba aile içinde bir şeyler mi oluyor

Biliniyordu ört bas mi edildi gibi gibi

Makale soran benim. Kendisine de yazdım. Babamı dayımı ve erkek kardeşimi kanserden kaybettim, diğer erkek kardeşim de kontrol altında. Onkolog düzenli aralıklarla çağırıp kontrol ediyor. Bebek, hücreleri yeniliyor yazınca merak ettim. Hem benim hem de eşimin ailesinde doktor çok, merak ettiklerimi onlara soruyorum. Bir tanıdığımız şöyleydi böyleydi denmeyecek kadar ciddi ve hassas bir konu sağlık. Telefon numarasını versin diyorsunuz evet versin soralım. Hamile kadın kanseri yener çünkü bebeği hücreleri yeniliyor desin hemen konu açıp yazayım buraya.

Makalesi bilimsel şeysi diyerek küçümsediğiniz bilgiler çok önemli. Makale nedir biliyor musunuz? Ne kadar süreçte kaç tane araştırma sonucu yazılıyor bilginiz var mı?
Arkadaş kanser hastası olanlara umut olsun diye iyi niyetlerle yazdı bence onu.Kaldı ki evet benim takiplerimi yapan kadın doğum doktoru da 3 hastaneden artık çocuğumun olmayacağına dair yumurta sayım raporuma rağmen ard arda ikiz gebelikler yaşamış olmama bu şekilde cevap vermişti.Tıbben mümkün olmayan çok şey Allah dilerse olabiliyor.

Koca ailesine oğlumuz erkeklerle şey ediyor dendiğinde ne var ki demeleri

Bende böyle düşünüyorum. Aile içinde ensest ilişkilerde düşünüyorum. Belki konu sahibinin eşinin küçükken istismara uğradı . Olur böyle şeyler denmesi bu yüzden

Koca ailesine oğlumuz erkeklerle şey ediyor dendiğinde ne var ki demeleri

Siz Yozgatlı mısınız?Memleketim dediğiniz için soruyorum.Valla doğrusu bu.2 abisine anlattım durumu.Birisi arabamın üzerine olduğu abisi.Kardeşinin bu pisliklerini yakaladım boşanıcam abi arabamı istiyorum dedim adam hiç duymamazlıktan geldi.Diğer abisi de zaten gündüz vakti sarhoştu.Amaan yenge ne olmuş sanki sadece yazmış,olur böyle şeyler sen ne yapıcan onu evini dağıtma dedi.Belki de zil zurna sarhoş olduğu için ne dediğimi anlamadı bilmiyorum.

Bende böyle düşünüyorum. Aile içinde ensest ilişkilerde düşünüyorum. Belki konu sahibinin eşinin küçükken istismara uğradı . Olur böyle şeyler denmesi bu yüzden
Bide 18 yıllık evlilik var yahu hicmi şüphe duymadı....diyorum ya bir garip hikaye yada hayat

Siz Yozgatlı mısınız?Memleketim dediğiniz için soruyorum.Valla doğrusu bu.2 abisine anlattım durumu.Birisi arabamın üzerine olduğu abisi.Kardeşinin bu pisliklerini yakaladım boşanıcam abi arabamı istiyorum dedim adam hiç duymamazlıktan geldi.Diğer abisi de zaten gündüz vakti sarhoştu.Amaan yenge ne olmuş sanki sadece yazmış,olur böyle şeyler sen ne yapıcan onu evini dağıtma dedi.Belki de zil zurna sarhoş olduğu için ne dediğimi anlamadı bilmiyorum.
Yozgatlı değilim memleketim derken genel olarak dedim onu

Ailede garip biri sarhoş biri yengenin malina konuyor koca erkeklerle her haltı ediyor 5 çocuk ortada hasta bir kadın

Belki araba elden gidecek diye oralı olmadı yada Nasılsa yenge ayrılmaz diye düşündüler

Alıp karşılarına konuşmak yerine eşinizle tabiki kimsenin umrunda değil

Oh be aileye bak

Ayık kafayla bütün aileyi topla herkesi anası danası kim varsa durum bu bu de herkese ama ayrı ayrı konuşma

Kendi ailende olsun ne olucaksa olsun kendi kendine yapacağın bir şey değil bu

Bide 18 yıllık evlilik var yahu hicmi şüphe duymadı....diyorum ya bir garip hikaye yada hayat
Kardeşlerin ailenin şaşırması haberleri vardı belki . Konu sahibinin için kabullenmesi zor bir süreç ama aile içinde böyle ilişkiler çok var . Bence aile içinde çarpık ilişkiler var.

18 yıldır değil işte ben daha yeni farkettim bunu yaklaşık olarak 2 ay kadar belki oluyor.18 yıldır olsa ki diyelim vardı farketsem üste 4 çocuk daha doğurur muydum.Diyelim ki o kadar izansızım ama o iğrençliklerini gördükten sonra sesini duymaya yüzünü görmeye bile tahammülüm yok.Artık iş cinayete varabileceği için bu durumdan nasıl kurtulurumu duymak istedim sizlerden

Farketmediniz ama 18 yıldır yaşatıyorsunuz başınıza bir şey gelmedi boşanana kadar daha odaları ayırıp kalabilirsiniz diyorum ben de.

X