Konu fake değil.Konuyu açan kişi benim.Sadece o anlık çaresiz kaldığım ve başka fikirlere ihtiyaç duyduğum için yeni hesapla üyelik açtım.

@Nnsa

Esinizin erkeklerle igrenc yazismalarini gordugunuzu yazip, simdi de sizden kadinlik bekledigini, bu konuda oldukca istekli oldugunu anlatiyorsunuz.

Bu adam biseksuel anladigim kadariyla.

18 yilda da anlamadiniz tamam buna da tamam ama maddiyatiniz kotuyken, bu kocadan 3 kez gebe kalmissiniz.

Yani nereden tutsan elinde kalan bir konu, dogum kontrol yöntemlerini bilmiyorsunuz ama kriptodan anliyorsunuz, maddiyat kotu diyorsunuz, kriptoyla ev gecindirip araba aliyorsunuz.

18 yıllık esinizin bi anda gay oldugunu ogreniyorsunuz, adam anlattiginizdan anladigim kadariyla gay olmasa dahi zaten tiksinc biri ama 5 cocugunuz var.

Köylük yerde yasiyorsunuz, kriptodan haberiniz var, tamam haberiniz olsun ama o tarz bolgelerin internetiyle kripto oynayabilmeniz de mucize gibi birsey.

Insanlar neden inanmiyor diye sorgularken hikayenizdeki tutarsizliklari bi gozden gecirin derim.

Ote yandan herseyin dogru olduguna inanarak fikrimi belirteyim.

18 yil birlikte yasadiginiz adami cocuklariniz icin biraz daha cekivereceksiniz başka hicbir caresi yok, en kucuk ikizler buyuyene okula baslayana dek kriptodan birikime devam edin. Verilebilecek tek duzgun tavsiye de bu kanimca.

Ekleme: Gay kisilerden hastalik kapma ihtimali bildigim kadariyla daha yuksek bir cinsel hastalik taramasi yaptirsaniz iyi olabilir.
Tutarsız geldiğinin farkındayım.Bana da biri gelip böyle şeyler anlatsa ben de inanmakta güçlük çekerim o yüzden inanmayanları anlayabiliyorum.Adam zaten yaptıklarına bahane olarak benim kendisine kadınlık yapmayışımı öne sürüyor da zaten benim ona kadınlık yapacak vaktim mi var Allah aşkına?4 tanesi küçük 5 çocuk onları yedir içir yıka yatır üstüne gece gündüz uyuma kripto işiyle uğraş zaten kendi kadınlığımı unutmuşum.O benden hem para kazanmamı hem de onun gönlünü eğlendirmemi bekledi ama yok öyle bir dünya.Sağlık taraması konusunda kendimi geçtim sokak sokak sürtmesi yüzünden her türlü grip mikrobunu evdeki çocuklara taşıyor.Benim bağışıklığım zaten zayıf en hafif gribi bile atlatmam 2 ayı buluyor.Bu arada yazdıklarımda yalan olan en ufak bir nokta yok.Evet ilk başta 4 çocuğumun tek gebelikten doğduğunu söyledim onda da niyetim bu adamdan neden üst üste çoğul gebelikler yaşadın denmesin derdime çare olabilecek seçenekler sunulabilsin diyeydi.Yoksa buradaki insanları aptal yerine koyup vakitlerini çalmak değildi niyetim.Zaten öyle bir düşüncem olsaydı aptallığı kendim yapmış olurdum.

Hala kadına geçmişte yaptığıyla ilgili hesap soruluyor, polemiğe giriliyor. Uzatılmadı mı?
Geçmişte yaptığını kimse sormadı
Okumuyorsunuz sanırım dün konu açtı arkadaş başka bir isimle orda farklı yazdı burda farklı yazdı dünkü konu içinde de farklı yazdiği şeyler oldu dolasıyla iki konu karıştı ne doğru ne yanlış belli olmadı hangisi doğru diye o soruldu

Geçmişi değil ne yaşadığı değil dünkü konusu ve bu konu arasındaki farklı şeyler yazıldı ki hangisi doğru bilinsin diye

En azından ben öyle yazdım begenmedim yapılıp bide polimik diyorsunuz

Polimik çıkarmak değil doğru hangisi öğrenmek için ve okumadan anlamadan tartışma yaratılıyor

KOnunuzu okumadım ama bence siz hastasınız. Adam bariz eşcinsel, kadınları istemiyor bu adama yapışıp zorla 1 değil 4 çocuk doğurmak nedir :110: Nedir yani? Burada okuduğum en manyakça ve hastaca durum budur.

Hazmetmek zorundasınız. 18 senede hiç farketmediniz son iki ayda mı anladınız? Ev arkadaşı gibi düşünün, masrafları karşılasın gelsin gitsin. Karı koca ilişkisine asla girmeyin, kimle nerde istiyorsa düşüp kalksın. Farzedin ki yatılı bakıcısınız. En azından çocuklarınızın başında duruyorsunuz. Kızınızın da bir gençliği olmayacak farkında mısınız? Şehir dışı okul kazansa gidemeyecek, annemi bu halde bırakamam diyecek. Yaşıtları sinemada cafede plajda takılırken kızınız ekmek parası getirme derdinde olacak. Çemkirip durmayın, yazık değil mi çocuklarınıza? Ne küçükler düzgün bir hayat yaşayabiliyor ne de büyük olan gençliğini yaşayabiliyor.
Benim çıkış yolu tavsiyem bu. Madem hiç tanıyamadığınız adamdan sürüyle çocuk yaptınız, o halde onları düşüneceksiniz. Oturun evinizde, çoluk çocuğu oradan oraya sürüklemeyin.

Katılıyorum, Amerikada bu işe girerken ne olduğunu biliyordun, burda herkes yetişkin derler. KOnu sahibesi de madem adamın eşcinsel ollduğunu biliyordu, çocuk sahibi olurken de biliyordu o zaman şimdi isyan etmeye hakkı yok madem çocuğu var dizin, kırıp oturacak. Hem ayyy ben bu adamı istemiyrm niye böyle diyip hem de çocuk peydahlayamazsın kusura bakmasınlar. Adamın istemiyorsan basıp gidersin o kadar çocuk yapıp kendini zamklamak neyin nesi:110:

Eşinizin eve zaten 1 gıdım bile maddi ve manevi katkısı yoksa boşayın. Eve az da olsa para getiriyor ve/veya çocuklarla ilgileniyor sanıyordum. Sapkınlıklarını da saklamayın. Lehinize sonuçlanır diye düşünüyorum tazminat konusunda da. Evi de mecbur kendi terk eder.

Aile ve sosyal x bakanlığından destek almış mıydınız? Size fikir verebilirler. Belediyelerin de hizmetlerinden faydalanıp kreş desteği bile alsanız kısmi zamanlı da çalışabilirsiniz. Ne kadar yol varsa tüm tuşlara basın. İlla biri tutar. Dayanışma dernekleri de yardımcı olabilir.

Koca müsveddesinin size faydası yokmuş zaten. Bari onu besleyip paranızı daha fazla eritmeyin.

Katılıyorum, Amerikada bu işe girerken ne olduğunu biliyordun, burda herkes yetişkin derler. KOnu sahibesi de madem adamın eşcinsel ollduğunu biliyordu, çocuk sahibi olurken de biliyordu o zaman şimdi isyan etmeye hakkı yok madem çocuğu var dizin, kırıp oturacak. Hem ayyy ben bu adamı istemiyrm niye böyle diyip hem de çocuk peydahlayamazsın kusura bakmasınlar. Adamın istemiyorsan basıp gidersin o kadar çocuk yapıp kendini zamklamak neyin nesi:110:
Öğreneli 2 ay olmuş. Telefonundaki arama/yazışmalardan (hatırlayamadım) anlamış.

Simdi bu konudan çik ve dünkü konusunu oku arkadaşım aradaki 483 farkı bul

Diyor ki bilerek öyle yazdım iyide dünkü konuya yorum yaptık tutarsiz bir sürü şey vardı bugün yine ayni kişi ama iki ayrı isim

Eee dünkü konuya öyle yazdım yanlış yalan yazdım o zaman sorulmaz mi arkadaş Iyi de hangisi doğru karıştı hepsi birbirine birileri çıkıp uzatıp geçmişi soruyorsunuz yoruyorsunuz yazıyor geçmiş dedikleri dünkü konu cidden arapsaçı

Konuyu okumadığınızı belirterek bu yorumu yaptığınız için bir şey diyemiyorum.

Öğreneli 2 ay olmuş. Telefonundaki arama/yazışmalardan (hatırlayamadım) anlamış.

Ablacım ben pek inanmıyorum 10 yıl evli durup anlamamaya. Bir erkeğin kadıınlara ilgisi yoksa net anlaşılıyor. Günlük hayatta fake atabilir tabi ama gece yatağa girince net anlaşılır. Zaten yazdıkları da çelişkili ve acaip konu sahibesinin, o 2 ay kısmına da inanmadım ben.

Eşinizin eve zaten 1 gıdım bile maddi ve manevi katkısı yoksa boşayın. Eve az da olsa para getiriyor ve/veya çocuklarla ilgileniyor sanıyordum. Sapkınlıklarını da saklamayın. Lehinize sonuçlanır diye düşünüyorum tazminat konusunda da. Evi de mecbur kendi terk eder.

Aile ve sosyal x bakanlığından destek almış mıydınız? Size fikir verebilirler. Belediyelerin de hizmetlerinden faydalanıp kreş desteği bile alsanız kısmi zamanlı da çalışabilirsiniz. Ne kadar yol varsa tüm tuşlara basın. İlla biri tutar. Dayanışma dernekleri de yardımcı olabilir.

Koca müsveddesinin size faydası yokmuş zaten. Bari onu besleyip paranızı daha fazla eritmeyin.
Evet olayı ilk öğrendiğimde yaşadığım yerin belediyesine gittim işe ihtiyacım var diye form doldurdum ayrıca bir kaç işe daha başvurdum ama geri dönüş olmayınca adamın da eve katkısı olmayıp üstüne yüzsüz yüzsüz ne olmuş yani ben sadece yazıştım görüşmedim demesi beni çileden çıkardı ailemle de görüştüm çık gel dediler.Onlara güvenerek Ankaraya ailemin yanına gittim ama çık gel diyenlerin desteğini göremedim.2+1 kapıcı dairesinde kaldık 1 ay annem bile arayıp sormadı ne yiyip ne içiyorsunuz demedi.Çalışma ve sosyal politikalar bakanlığına gittim.Bakan yardımcısının özel kalem müdürü yardım etti beni işkura bir notla gönderdiler.Hem hastalığımı göz önüne alarak hem de çocuklarıma göre beni bir işe yönlendirdiler.Daha 1 ayı doldurup maaş alamadan çocuklarımın çokluğu gerekçe gösterilerek evden çıkmamı istediler.Ben de çıktım.Annem de o sırada köye gittiği ve evi kilitli olduğu için mecburen eski yaşadığım eve geri dönmek zorunda kaldım.Şimdi de tekrar çareler arıyorum

Ablacım ben pek inanmıyorum 10 yıl evli durup anlamamaya. Bir erkeğin kadıınlara ilgisi yoksa net anlaşılıyor. Günlük hayatta fake atabilir tabi ama gece yatağa girince net anlaşılır. Zaten yazdıkları da çelişkili ve acaip konu sahibesinin, o 2 ay kısmına da inanmadım ben.
10 yıl değil 18 yıl.Diyorum ya aklıma gelmeyen şeyler başıma geldi.Tamam ben öğreneli 2 ay oldu ama yazışmaların geçmişine bakınca en az 2.5 yıl geriye gidiyordu.Kadınlara ilgisi olmasa zaten anlardım.Aksine nefsine bildim bileli düşkün birisi.Ben hayatımda bir erkek olmuş olmamış hiç gözüm görmez.İşin aslı kemoterapiden sonra zaten kadınsı duygularım yok denilecek kadar azalmıştı.Onun isteğinin olmaması benim işime gelirdi ama fazlasıyla istekliydi ki hala da öyle.Kadınlarla ilişkisini zaten defalarca yakaladığım için son yakaladığım yazışmalarda da yine kadınlar olduğunu düşünmüştüm ama paylaşılan resimleri ve yazışmaların içeriğini görünce eşcinsel ilişkiler olduğunu anladım zaten ekran resimlerini de aldım.

Makale soran benim. Kendisine de yazdım. Babamı dayımı ve erkek kardeşimi kanserden kaybettim, diğer erkek kardeşim de kontrol altında. Onkolog düzenli aralıklarla çağırıp kontrol ediyor. Bebek, hücreleri yeniliyor yazınca merak ettim. Hem benim hem de eşimin ailesinde doktor çok, merak ettiklerimi onlara soruyorum. Bir tanıdığımız şöyleydi böyleydi denmeyecek kadar ciddi ve hassas bir konu sağlık. Telefon numarasını versin diyorsunuz evet versin soralım. Hamile kadın kanseri yener çünkü bebeği hücreleri yeniliyor desin hemen konu açıp yazayım buraya.

Makalesi bilimsel şeysi diyerek küçümsediğiniz bilgiler çok önemli. Makale nedir biliyor musunuz? Ne kadar süreçte kaç tane araştırma sonucu yazılıyor bilginiz var mı?
Benimde ailemde baş hekim olmak üzere doktorlar var. Açıkçası kanser hücreleri bebekle yeniliyor mu diye sormam araştırmam da şimdi genç bir arkadaşım kanser olsa kanser hücreleri yeniliyor hadi çocuk yap diye böyle riskli birşeyi söyleyemeyeceğime göre makalesini de boş yere araştıramam. Benim de çevremde kanserden vefat eden bir sürü insan var sadece sizde ve bende yok yani çok yaygın bir hastalık herkesin çevresinde vardır. Çevremden bişey bahsetmemin nedeni doktorların imkansız dediği şeylerin de olabileceği anlattım. Herkes burada çevresinden örnekler verebiliyor ozaman sizde vermeyin.

Ben yıllar öncesinde TV de gördüğüm bir haberi AN-LAT-TIM... Bu kadar basit yani işte bişey izledim ve onu anlattım hepsi bu yani

Kanseri çok iyi biliyorum,araştırma yapmama gerek yok, emin olmak için yine de eşimin doktor kardeşine sordum. Babamı dayımı, kardeşimi kanserden kaybettim. 2 metre boyunda erkek kardeşimi neredeyse kucağımda taşıyacaktım o derece zayıflayıp küçülmüştü. İki durum var; ya vücut savaşıyor ilaç ve terapiler sayesinde kanseri yeniyor ya da savaşamayıp ölüyor. Kimseyi haklı veya haksız çıkarma amacım yok, hücre yenileniyor diye yazdığınız için öğrenmek istemiştim. Sağlıkla ilgili kesin olmayan bilgiyi yaymayı yanlış buluyorum.
Tamamdir ben sadece gördüğüm haberi anlattım okadar. O dönemde de doktorlar çıkıp konuşmuştu yanlışsa onların yanlışıdır ben onlardan duydum. Şimdi konu sahibi koşa koşa gidip böyle bir kocadan kanseri yenmek için hamile kalmaz zaten. Ki kanserken hamile kalmış hatırladığım kadarıyla. Mekanı cennet olsun kaybettiğiniz yakınlarınız için.

Gay değildir, biseksüeldir veya başka her neyse.

Yönelimini gizleyen niceleri var, yaşları ileri olan da var üstelik. Anlayamamasına şaşırmadım.

Adam biseksuel olabilir.

Telefon numarası makale falan konu nerelere gelmiş çok karışmış.

Biseksuel sanırım eşiniz. Aynı evde kalıp yürüme mesafesinde iş bulmak en doğrusu. Cocuklari da kreşe yazdırma imkanınız varsa güzel olur ama iş saatleri ile uyumlu olur mu bilemedim. Bir değil üç değil beş çocuk. Ben bir tane genç kızımı evde bırakırken tedirgin oluyorum ne yedi ne içti diye. Beş küçük çocuk nasıl evde tek duracak. Bu adamla ilişkiye girmeyin sakin hastalık falan. Trans bir arkadaşım var. Ailesi eğitimli kendi de doktor biri. Önüne gelenle beraber olan biri değil. Tinder falan insanlarla tanışıyor tweeter vs. Öyle şeyler söylüyor ki adam evli ama bununla beraber olmak istiyor. Üstelik hani alt kısım daha ameliyat olmamış. Gercekten hayret ediyorum. Hem pasif hem aktif kocalar bunlar. Internette de aktif arayan adamlar var. Ben en büyük şoku yıllardır platonik olduğum baya kıllı kaslı çocukluk aşkım bana bir akşam kırmızı gecelikle foto attığında yaşamıştım. Hala şoktayım. 30 senede gram anlamadım. Bi de kurdele takmış kırmızı. Allahim sana geliyorum

. Ben en büyük şoku yıllardır platonik olduğum baya kıllı kaslı çocukluk aşkım bana bir akşam kırmızı gecelikle foto attığında yaşamıştım. Hala şoktayım. 30 senede gram anlamadım. Bi de kurdele takmış kırmızı. Allahim sana geliyorum
Kdkdkjdjdjfjdjjfıdkfkkfıfıfıfıfolflfkkf yanlışlıkla mı attı niye attı ndjjdjdj :KK70:

Telefon numarası makale falan konu nerelere gelmiş çok karışmış.

Biseksuel sanırım eşiniz. Aynı evde kalıp yürüme mesafesinde iş bulmak en doğrusu. Cocuklari da kreşe yazdırma imkanınız varsa güzel olur ama iş saatleri ile uyumlu olur mu bilemedim. Bir değil üç değil beş çocuk. Ben bir tane genç kızımı evde bırakırken tedirgin oluyorum ne yedi ne içti diye. Beş küçük çocuk nasıl evde tek duracak. Bu adamla ilişkiye girmeyin sakin hastalık falan. Trans bir arkadaşım var. Ailesi eğitimli kendi de doktor biri. Önüne gelenle beraber olan biri değil. Tinder falan insanlarla tanışıyor tweeter vs. Öyle şeyler söylüyor ki adam evli ama bununla beraber olmak istiyor. Üstelik hani alt kısım daha ameliyat olmamış. Gercekten hayret ediyorum. Hem pasif hem aktif kocalar bunlar. Internette de aktif arayan adamlar var. Ben en büyük şoku yıllardır platonik olduğum baya kıllı kaslı çocukluk aşkım bana bir akşam kırmızı gecelikle foto attığında yaşamıştım. Hala şoktayım. 30 senede gram anlamadım. Bi de kurdele takmış kırmızı. Allahim sana geliyorum
Kırmızı gecelik yazacaktınız sanırım 😂 birde çocukluk aşkınızmış gerçekten şok geçirmeniz çok normal😂 ama konu sahibinin durumu çok zor. Allah yardımcısı olsun

Bulaştığı pisliklerin gelip çocuklarıma ve bana musallat olma korkusu olmasa umurumda olmaz ama dediğim gibi burası küçük bir yer zihniyeti kötü insanların bunların babaları böyle bir insan deyip çocuklarıma zarar vermelerinden korktuğum için başka şehre gitmeyi düşündüm
Ya evet haklısınız. Birde sanayi ortamı çok fazla dedikodu döner bilirim. Ama şimdi bu 5 küçük çocukla iş hayatınız imkansız. Evde yapabileceğiniz bir iş olabilir. Mesela benim halam 30 sene oldu kocasından ayrılalı bir tane kızı var bebekken ayrılmış. Evde salça, kozalak şurubu, reçel gibi....bir sürü şeyler yapıp satıyor. Evi müstakil yakıyor bahçeye ateşi herşeyini yapıp satıyor bu şekilde 4 tane torununa her ay altınlar alıyor. Ve kızına bir tane sıfır ev aldı

X