Konu fake değil.Konuyu açan kişi benim.Sadece o anlık çaresiz kaldığım ve başka fikirlere ihtiyaç duyduğum için yeni hesapla üyelik açtım.

Tutarsız olacak neyi var?Coin işi sürekli para kazandıran bir iş değil ki.Mesela bir coin alıyorsan kazanmak için aylarca beklemen gerekebiliyor.E ben de zaten bir önceki kazancımdan köşeye ayırdığımı son 1 senedir ihtiyaçlarım için harcamışım.Elimde sadece işlettiğim az bir miktar sermayem kalmış ki o da zaten şu anda zararda.Mecburen geçinebilmek için iş bulup çalışmam lazım.Öylece oturıp çocuklarımın millete muhtaç olmalarını beklemek daha mı tutarlı olurdu?

Coinle uğraşmaya yetecek zekan varsa daha iyi iş bulabilirdin diye düşünüyorum.
5 çocuğu evde bırakıp işe nasıl gidebildin dedim ayrıca.
Evden neden gittin?
18 yıldır farketmemen tutarsız.
18 yıldır katlandığın adama bir anda tahammül edemeyip 5 çocukla saçma hayata sürüklenmen tutarsız.
hepsi bütün olarak tutarsız.
Tek bir kısmı cımbızla çekip kendine göre cevap veriyorsun.

Yemin ederim evi terk edip 1 ay Ankarada insanca yaşayana kadar başımı yerden zor kaldırıyordum.Demek ki diyorum benim hastalığım kanserden çok psikolojikmen bitmiş olmakmış.20 güne yakın avm temizlik işlerinde çalıştım normal insanlara zor gelen işler bana zor gelmedi.İnsanca yaşamak sosyalleşmek bana çok iyi gelmişti ama malesef evden çıkarılmak beni bu mağara yaşantısına geri dönmeye zorladı.İkiz doğan çocuklarımın hepsi doğal yollarla doğdular.Doktorlar artık çocuğun olmaz kemoterapi bütün yumurtalarını öldürmüş demelerine rağmen Rabbim ard arda ikiz çocuklar bahşedince son doğan ikizlerimi aldırmaya kıyamadım
Benimde yakın arkadaşıma tüp Bebek doktorları çocuğun olmaz Kıbrıs'a git demişlerdi. Doğal yolla oldu valla. 6 yaşında oğlu var. Hatta sezeryan sırasında doktor "sen nasıl hamile kaldın yumurtalıkların peçete gibi eriyor resmen mucize olmuş başka çocuk istiyorsan sakın korunma. Bu olduysa bir tane daha olur belki"demiş. Bir kere daha hamile kaldı ama onunda kalbi durdu. Yani yeter Rabbim ol desin oluyor vallahi.

Sizin durumunuzda da iki tane ikiz olması beni şaşırtmıyor doğrusu. Rabbimin mucizesi işte. Allah sağlıklı hayırlı ömürler versin evlatlarına.

Geri döndüm derken eşinizin yanına mi geri döndünüz? Ve eşinize herşeyi bildiğinizi söylediniz mi? Ne tepki verdi?

O kadar gereksiz ayrıntılar yazıyorsun ki benim gibi çoğu üyede bunlara takılıyor
Mesela arkadaşım senin 5 mi 4 mü çocuğun var

Mesela evinin dağın başında sobali olması kimseyi ilgilendirmez ama sen 1000 tl deyince dikkat çekiyor oysa senin derdin eşin konu eşin durumundan çıkıp başka yerlere gidiyor

Böyle yazınca konuyu uzuyor

Dersin ki eşim olucak adam şunu yaptı bunu yaptı ne yapayım

Sana denilecek cevap net boşan

Arabanın fiyatı şu satsam şu olur
Yasadigin yeri bilmiyoruz diyorsun ki kanser hastasıyım kimse çalışmamı istemiyor

Eee aklıma şu geliyor ailem destek oluyor mu olur mu

Bir dünya kanser tedavisi gören ama çalışan da var sağlığı çalışmaya müsaitse köyde kasaba da kadınlarda çalışıyor tarla bağ bahçe vb...

Çalistirmayanlar o çocukların geleceğini sağlayacak o zaman
Ne yazılarsa illaki olumsuz bir şey yazıyor sana sunulan çıkış yolları kapatıyorsun

Ha yazıyorum destan gibi ama bir tarafım nedense daha da inanmıyor kon

1000 tl kirada oturuyorum dedi dünkü konusun da

Bugün evin bir ilçede dağ başında olduğunu yazıyor

Dün bunu demediği için 1000 tl ye ev mi olur dedim yada dikkat çekti

Diyorum ya mevzu eşi eşinin yaptıkları ama başka başka gereksiz şeyler yazınca mevzu başka yerlere gidiyor dallanıp budaklanıyor
Benim asıl fikir almak istediğim konu 5 çocukla ne yapabilirim de ayakta durabilirimdi.Kira konusuna filan arkadaşlar sordukları için cevap verdim.Yani bu şartlarda bu yerde yaşayamam çünkü bir iş bulmam mümkün değil.Dün kadın sığınma evine yerleşebilmek için şönimle görüştüm onlar da küçük bebeğin olduğu için sığınma evinde çalışmana izin verilmez dediler.Yani çok çaresiz kaldım.Elimi attığım her dal kırıldı.Bu evde yaşamaya devam etsem işim yok çocuklarım muhtaç olacaklar artı adam hatasından utanıp oturmayı bilmediği için hala benden kadınlık bekliyor.Ben sana kadınlık yapmam deyince o zaman çocuklarının ihtiyaçlarını getirmiyorum diyor.Ayrıntıya girdiğin için konu dağılıyor diyorsunuz ama cidden durumum içinden çıkılacak gibi değil.Belki diyorum psikolojimden dolayı göremediğim bazı çıkış yollarını sizler gösterebilirsiniz.Boşanmaya ben zaten karar verdim.Çocuklarımı perişan etmeden nasıl bir yol izlerim de yeni bir hayat kurabilirimin derdindeyim.

Eşinize boşanma davası açın. Alabileceğiniz en yüksek nafakayı alın. Ev isteyin ondan. 4 çocuğu için ev versin bi zahmet. Sonra da hem çalışır hem de coin ile geçinirsiniz. 4 çocukla boşanmak ve yeni hayat kurmak zor olabilir ama haklı olan sizsiniz. Evdensiz gitmeyin eşiniz gitsin

Benimde yakın arkadaşıma tüp Bebek doktorları çocuğun olmaz Kıbrıs'a git demişlerdi. Doğal yolla oldu valla. 6 yaşında oğlu var. Hatta sezeryan sırasında doktor "sen nasıl hamile kaldın yumurtalıkların peçete gibi eriyor resmen mucize olmuş başka çocuk istiyorsan sakın korunma. Bu olduysa bir tane daha olur belki"demiş. Bir kere daha hamile kaldı ama onunda kalbi durdu. Yani yeter Rabbim ol desin oluyor vallahi.

Sizin durumunuzda da iki tane ikiz olması beni şaşırtmıyor doğrusu. Rabbimin mucizesi işte. Allah sağlıklı hayırlı ömürler versin evlatlarına.

Geri döndüm derken eşinizin yanına mi geri döndünüz? Ve eşinize herşeyi bildiğinizi söylediniz mi? Ne tepki verdi?
Amin.Zaten evi terketmeden önce yüzleşmiştim utanmadan sadece yazıştım ne var bunda demesi beni çileden çıkardı ve yaşadığım yerde iş imkanı bulamadığım için çocuklarımla beraber evi terk etmiştim ama olmadı geri dönmek zorunda kaldım.Şimdi tekrar çıkış yolları arıyorum

Önceki konunuzu okumadim. Ama yorumları şimdi okudum da. 1000 TL ye kiraya ev mi olur demişler. Ben Akdeniz bölgesinde yaşıyorum bizim burada kiralar uçtu. Benim yakın arkadaşımın evi çok güzel şimdiye kadar 1000 TL'ye çok güzel oturdu valla. Bu ay 5000 oldu.

Kansere gelince eşimin yegeni (40 yaşında erkek) sürekli farklı farklı kızlarla sevgili oluyor hatta biri en son hamile kaldı aldırdı. Ben duyunca şaşırdım okadar ağır ilaçları kullanan birinin bu tür şeylere hem enerjisi var hemde ilaçlara rağmen kızı hamile bırakabiliyor...

Yıllar öncede annemlerin komşusu bi adam da kanserdi. Kanserin en kötü zamanlarında karısı hamile kaldı şuan kocaman babasının kopyası bir oğlan oldu.

Ve yıllar önce TVde de yanlış hatırlamıyorsam kanserken hamile kalıp kanseri yenen bir kadın görmüştüm. Bebek hücreleri yeniliyor diye.

Bu tür örnekler çok valla. Şaşırmamak gerek. Benim anlamadığım konu şu; sanırım bebekler tüp bebek ama kanser tedavisi gören birine tüp bebek yapılıyor mu doktorlar yapıyor mu bunu anlamadım.

Cinsel yönelimi farklıysa eşinizin ozaman boşanın hemen.
Erkekleri örnek veriyorsunuz. Kanser tedavisi gören, bağışıklığı iyice düşmüş hatta kanserli hücreler yanında sağlıklı hücreleri de ölen kadının vücudu ikiz bebek besleyebilir mi? Dün dördüz yazdı bugün iki kere ikiz oldu. Bebek, hücreleri yeniliyor diye her kanser hastası kadın hamile mi kalsın, ölen niye ölüyor? Bazı kanser türleri tedaviye cevap veriyor zayıflayıp yok oluyor, bazıları da agresif gelip bir kaç ayda öldürüyorlar. O bahsettiğiniz kadının vücudu tedaviye cevap verenlerdendir. Yani gebelik kanser önleyici veya tedavi edici değil. Ben bir yıl içinde en yakınım 3 kişiyi kanserden kaybettim. İlk anlarından son anlarına kadar bizzat gördüm şahidim. Grip olmuş da iyileşiyormuş gibi değiller, ölüm kalım savaşı veriyorlar.

Benim asıl fikir almak istediğim konu 5 çocukla ne yapabilirim de ayakta durabilirimdi.Kira konusuna filan arkadaşlar sordukları için cevap verdim.Yani bu şartlarda bu yerde yaşayamam çünkü bir iş bulmam mümkün değil.Dün kadın sığınma evine yerleşebilmek için şönimle görüştüm onlar da küçük bebeğin olduğu için sığınma evinde çalışmana izin verilmez dediler.Yani çok çaresiz kaldım.Elimi attığım her dal kırıldı.Bu evde yaşamaya devam etsem işim yok çocuklarım muhtaç olacaklar artı adam hatasından utanıp oturmayı bilmediği için hala benden kadınlık bekliyor.Ben sana kadınlık yapmam deyince o zaman çocuklarının ihtiyaçlarını getirmiyorum diyor.Ayrıntıya girdiğin için konu dağılıyor diyorsunuz ama cidden durumum içinden çıkılacak gibi değil.Belki diyorum psikolojimden dolayı göremediğim bazı çıkış yollarını sizler gösterebilirsiniz.Boşanmaya ben zaten karar verdim.Çocuklarımı perişan etmeden nasıl bir yol izlerim de yeni bir hayat kurabilirimin derdindeyim.
Ailen sana destek veriyor mu
Yada yardım kuruluşları belediye falan bir süre böyle devam edip kendine bir iş bulsan mesela

O adam halen evdemi önce sen o yaka bitinden kurtul önceliğin o olsun çocuklara bakmam diyen adamdan bi halt olmaz zaten

Bir ilçenin dağının tepesinde yaşıyorsun kripto para hesabı yapıp birikim yapıyorsun bunu yapan bence herşeyi yapar

Bunu yapan sen halen o kocayı niye çekiyorsun

Hesap kitap işlerini biliyorsun daha iyi işler araştırıp ise başlayabilirsin...

Coinle uğraşmaya yetecek zekan varsa daha iyi iş bulabilirdin diye düşünüyorum.
5 çocuğu evde bırakıp işe nasıl gidebildin dedim ayrıca.
Evden neden gittin?
18 yıldır farketmemen tutarsız.
18 yıldır katlandığın adama bir anda tahammül edemeyip 5 çocukla saçma hayata sürüklenmen tutarsız.
hepsi bütün olarak tutarsız.
Tek bir kısmı cımbızla çekip kendine göre cevap veriyorsun.
Başka bir hesapla gelip anlatmıştım ama konunun fake olduğuna karar verip hesabı banladıkları için normalde kullandığım bu hesapla gelip açıklama yapma gereği duydum.18 yıldır süren evliliğimi eşimin erkeklerle olan münasebetini yakaladığım için bitirme ve evi terk etme kararı aldım

Amin.Zaten evi terketmeden önce yüzleşmiştim utanmadan sadece yazıştım ne var bunda demesi beni çileden çıkardı ve yaşadığım yerde iş imkanı bulamadığım için çocuklarımla beraber evi terk etmiştim ama olmadı geri dönmek zorunda kaldım.Şimdi tekrar çıkış yolları arıyorum
Tamam şimdi okudum önceki konunuzu. Önceki konuda 4 üz diyorsunuz şimdi de 2 tane ikiz? Uzatmamak için baştan savma cevaplar mi veriyorsunuz yoksa konu gerçekten fake mi anlamadım.

Konu gerçekse Çocukların yaşları küçük oyuzden bekle bir süre. 2-3 yıl idare et. Çocuklar küçük olunca yalnız bırakıp ise gitmek olmaz. Yaşları 5 miş zaten seneye ilkokula gidecekler 3 yıl sonra 4 taneside okul çıkışı birlikte eve gidebilirler okula eve. Tabi yakın ev olursa. Sizinde ise gitmeniz daha rahat olur. Ama şu zamanda bu küçük cocuklarin eksiği bitmiyor malesef ki😔 mutlaka nafaka almalısın.

Ailen sana destek veriyor mu
Yada yardım kuruluşları belediye falan bir süre böyle devam edip kendine bir iş bulsan mesela

O adam halen evdemi önce sen o yaka bitinden kurtul önceliğin o olsun çocuklara bakmam diyen adamdan bi halt olmaz zaten
Ankaraya gittiğimde çalışma bakanlığına gittim onlar beni iş kura yönlendirdiler.İş kur sayesinde temizlik işine girdim.Çünkü 16 yıldır Ankaradan uzaktaydım ve çok yabancılaşmış asosyal olmuştum.Bu yaşadığım yerde belediyeye başvurdum durumumu anlattım ama yardım eden olmadı.Aileme gelince annem ben yaşlıyım artık çocuk gürültüsü kaldıramam dedi ve zaten biz Ankaraya gidince köye gitti.Düzenini kurana kadar gel benim evde yaşa demedi.Adamın hala evde olmasına katlanamıyorum zaten.Ama ne ehliyetim var çarşıya gidip çocuklarımın ihtiyaçlarını alabileceğim ne de çarşı bize yakın.Köşeye ayırdığım bütün param ha bitti ha bitecek

Başka bir hesapla gelip anlatmıştım ama konunun fake olduğuna karar verip hesabı banladıkları için normalde kullandığım bu hesapla gelip açıklama yapma gereği duydum.18 yıldır süren evliliğimi eşimin erkeklerle olan münasebetini yakaladığım için bitirme ve evi terk etme kararı aldım
Okudum evet.
Evden neden kovmadın adamı da 5 çocuğunu mağdur ettin diye sordum ben de?
Gitmiyorsa da 18 yıldır bu adam erkeklerle bir şekilde münasebetteymiş ve bir şekilde yaşamışsın. Odaları ayırıp aynı evde kalmaya devam edebilirdin boşanma sonuçlanana kadar. Çocuklara neden eziyet ettin. Evde yalnız bırakıp işe gitmen saçmalık.

Tamam şimdi okudum önceki konunuzu. Önceki konuda 4 üz diyorsunuz şimdi de 2 tane ikiz? Uzatmamak için baştan savma cevaplar mi veriyorsunuz yoksa konu gerçekten fake mi anlamadım.

Konu gerçekse Çocukların yaşları küçük oyuzden bekle bir süre. 2-3 yıl idare et. Çocuklar küçük olunca yalnız bırakıp ise gitmek olmaz. Yaşları 5 miş zaten seneye ilkokula gidecekler 3 yıl sonra 4 taneside okul çıkışı birlikte eve gidebilirler okula eve. Tabi yakın ev olursa. Sizinde ise gitmeniz daha rahat olur. Ama şu zamanda bu küçük cocuklarin eksiği bitmiyor malesef ki😔 mutlaka nafaka almalısın.
Yok konu fake değil de şimdi hanımların bu adamdan neden üst üste ikiz çocuklar doğurdun diyeceğini bildiğim için aslında ard arda ikiz doğan 4 çocuğumun tek gebelikten olduğunu söyledim.Maksat konu oraya odaklanmasın bir çıkış yolu bulayımdı ama gördüm ki hata etmişim.Sonuç değişmedi benim hatamdan kaynaklı olarak

Erkekleri örnek veriyorsunuz. Kanser tedavisi gören, bağışıklığı iyice düşmüş hatta kanserli hücreler yanında sağlıklı hücreleri de ölen kadının vücudu ikiz bebek besleyebilir mi? Dün dördüz yazdı bugün iki kere ikiz oldu. Bebek, hücreleri yeniliyor diye her kanser hastası kadın hamile mi kalsın, ölen niye ölüyor? Bazı kanser türleri tedaviye cevap veriyor zayıflayıp yok oluyor, bazıları da agresif gelip bir kaç ayda öldürüyorlar. O bahsettiğiniz kadının vücudu tedaviye cevap verenlerdendir. Yani gebelik kanser önleyici veya tedavi edici değil. Ben bir yıl içinde en yakınım 3 kişiyi kanserden kaybettim. İlk anlarından son anlarına kadar bizzat gördüm şahidim. Grip olmuş da iyileşiyormuş gibi değiller, ölüm kalım savaşı veriyorlar.
Yazdığım yorumu nasıl okudun çok merak ediyorum? Ben kanser olan kadınlar gitsin hamile mi kalsın dedim? Yıllar önceki izlediğim haberi anlattım. Rabbim ol dedikten sonra olur dedim. Neresi garip geldi şimdi yazdıklarımdan.

Yukarda iki ayrı ikiz doğum dediniz burda dördüzler 5 yaşında diyorsunuz

Yine yukarda sığınma evine sordum küçük bebeğim küçük olduğu için iş vermezler diyorsunuz

Eeeee şimdi ne diyeceksiniz

20240620_083615.jpg

Okudum evet.
Evden neden kovmadın adamı da 5 çocuğunu mağdur ettin diye sordum ben de?
Gitmiyorsa da 18 yıldır bu adam erkeklerle bir şekilde münasebetteymiş ve bir şekilde yaşamışsın. Odaları ayırıp aynı evde kalmaya devam edebilirdin boşanma sonuçlanana kadar. Çocuklara neden eziyet ettin. Evde yalnız bırakıp işe gitmen saçmalık.
18 yıldır değil işte ben daha yeni farkettim bunu yaklaşık olarak 2 ay kadar belki oluyor.18 yıldır olsa ki diyelim vardı farketsem üste 4 çocuk daha doğurur muydum.Diyelim ki o kadar izansızım ama o iğrençliklerini gördükten sonra sesini duymaya yüzünü görmeye bile tahammülüm yok.Artık iş cinayete varabileceği için bu durumdan nasıl kurtulurumu duymak istedim sizlerden

Küçük bebeğim küçük olduğu için diyorsunuz

Nasıl yani küçük bebek 4 düz değiller mi hepsi aynı yaşta olmalılar dimi 3 büyüdü biri küçük mu kaldı

Offf amannnnn sabah sabah çocuk hesabı yapıyorum

Al iste tutarsız değilde ne

Yok konu fake değil de şimdi hanımların bu adamdan neden üst üste ikiz çocuklar doğurdun diyeceğini bildiğim için aslında ard arda ikiz doğan 4 çocuğumun tek gebelikten olduğunu söyledim.Maksat konu oraya odaklanmasın bir çıkış yolu bulayımdı ama gördüm ki hata etmişim.Sonuç değişmedi benim hatamdan kaynaklı olarak
Ama zaten adamın böyle olduğunu henüz çok yeni öğrenmişsin ki. Kimse bunu demezdi. Ha ama maddiyat açısından derlerdi. Bende derdim.

Maddi imkanımız çok çok iyi olmasına rağmen kabalık ailem olsun çok isteyen biri olarak 3 çocuğa manevi olarak çok zor yetisiyoruz eşimle ikimiz ilgilendiğimiz halde. Hadi bir tane ikiz oldu da keşke ikinci için bari önlemini alsaydınız. Maddiyat yokmuş zaten.

Peki çocuk sayısı 5 mi 4 mü? 18 yaşında büyük kiziniz varsa onun okul hayatı var mı yok mu?

Yukarda iki ayrı ikiz doğum dediniz burda dördüzler 5 yaşında diyorsunuz

Yine yukarda sığınma evine sordum küçük bebeğim küçük olduğu için iş vermezler diyorsunuz

Eeeee şimdi ne diyeceksiniz

Eki Görüntüle 3442182
İlk yazdığım konuda peş peşe ikiz doğum yaptığım için ne vardı da bu kadar çok çocuk yaptın denilmesin diye bir batında dördüz doğum yaptım dediğimi açıklıyorum zaten.Tamam o konuda hata ettim konunun özünden uzaklaşılmasın derdime bir çare bulunur belki diye ama yine bir çıkış yolu bulunamadı

Ama zaten adamın böyle olduğunu henüz çok yeni öğrenmişsin ki. Kimse bunu demezdi. Ha ama maddiyat açısından derlerdi. Bende derdim.

Maddi imkanımız çok çok iyi olmasına rağmen kabalık ailem olsun çok isteyen biri olarak 3 çocuğa manevi olarak çok zor yetisiyoruz eşimle ikimiz ilgilendiğimiz halde. Hadi bir tane ikiz oldu da keşke ikinci için bari önlemini alsaydınız. Maddiyat yokmuş zaten.

Peki çocuk sayısı 5 mi 4 mü? 18 yaşında büyük kiziniz varsa onun okul hayatı var mı yok mu?
Maddiyatım kriptoda kazandığım paralar sayesinde iyiydi.Adam da güya görünüşte çalışıyordu.E tabi küçük bir ilçe olduğu için oto sanayide özellikle kış döneminde iş olmuyordu en azından bana öyle söylüyordu.Ben de evlilikte hayat müşterektir bugün ben destek olurum ne olmuş diye düşünerek evin geçimini üstlendim.Nerden bilebilirdim ki adamın aslında paraları iğrenç işler için harcadığını

X