Konu aşk mevzusu

Tekrar tekrar okuyorum

Bence de boşa giden yılım oldu dahasına gerek yok

İlgiliymiş gibi davranıp yıllarınızı da alabilirdi. Zararın neresinden dönülse kar. Bir tecrübe olarak alın yasınız bitince. Acınızı saklamadan yaşayın sonra zaten "amaaan" diyeceksiniz. Geçmiş olsun çok.

Ben de silmem, unutamadigim merak ettiğim için falan değil.Artik gorusmedigim arkadaşlarımı da silmem, öyle bir alışkanlığım yok.

Erkekler numara silmez. Asla silmez. Lazım olur doye. Muzaffer yazar yınede silmez. Bir anlam yukleme. Senı 1 ay aramayan adam senı sevmıodur. Bakış açın böle olsun. Ben bunu fark ettım edelı her seyı daha çabuk atlatır oldum

Konuştuğum bir adam vardı. Flört falan ne derseniz artık. Neyse adamla kötü ayrıldık. Ben sildim numarasını o silmemiş. Neden sizce? Bir aydır da konuşmuyoruz.
Numara silmemek bi anlam taşımaz ki. Ben de mesela ararsa açmayım diye gereksiz bulduğum insanları silmiyorum, anlamları olduğu için değil yani. Ne desek boş, kimi önemser siler kimi önemsemez silmez.
Kendine değer ver lütfen, klişe olarak soylemiyorum, somut adımlarla değer vererek gelmeyen birini kendince ürettiğin umut kırıntılarıyla bekleme. Zaten pek bi şey de yaşanmamış sanırım.

Ben çok anlam yükledim galiba. Doğru pek bi şey yaşanmadı. Baya iyi oyuncuymuş

Evet 1 ay oldu. Bence de sevmiyor net yani

Ben sildim telden. Sanırım boşa mana aramışım. Yorumları okuyunca üzüldüm

Evlilik vs. de olabilirdi. Zarardan döndüm de şimdi unutma zamanı. Teşekkürler

Ay adamla kötü ayrılmışsın altında hala iyi niyet aramıyorsun herhalde. Hadi o silmedi sen neden silmedin? Adamın durumu sorgulayana kadar bide sen neden silmedin onu sorgulayalım. Aaaay bayılazam adam neden silmemiş onu düşünüyor yahu silmez siler telefon onun sen sil biriey paylaşıyorsa görmezsin olur biter

Ben sildim zaten numarasını

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…