Konu aşk mevzusu

Bitmiş gitmiş numaranı silse ne olur silmese nolur. Ayrılmak istemese zaten peşinizde olurdu. Silmedi ilerde aramak istiyor beni diye mi düşünüyorsunuz? İlerde ararsa da boşta kalıp istediğini bulamadığı sizi yedekte gördüğü içindir

Yani onunla olmak istiyorsan bunu ona söyle en azından net cevap verir de kafanda kurmaktan kurtulursun. Bu instagramdan ekledi, hikayemi gördü, numaramı silmedi mevzuları çok sağlıklı değil. İstese, sevse zaten konuşuyor olurdunuz. Fazla düşünmeye gerek var mı? Kaç yaşındasınız?

Madem sildin neden tekrar ekleyip baktın seni silmiş mi diye? Ayrıca silmez silmez, onemsememistir. Ya da arayınca açmamak için silmemistir, ya da bir süre boşta kalınca yazıp tekrar aklını karıştırmak istiyordur

Konuştuğum bir adam vardı. Flört falan ne derseniz artık. Neyse adamla kötü ayrıldık. Ben sildim numarasını o silmemiş. Neden sizce? Bir aydır da konuşmuyoruz.
Erkekler bizim kadar ince düşünmüyorö umursamamıştır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…