Konjenital adrenal hiperplazi ( KAH )

canım ben 11-12 yaşından beri adet görüyorum hayatım boyunca gecikme yaşamadım sadece şu ameliyattan sonra 12 gün geciktim o kadar dekortun yapacağını sanmıyorum yerinde olsaydım ve en başta yapsaydı olabilir diye düşünürdüm fakat zaten 2 ay düzenli gitmiş ama doktor değiliz elbette bilemeyiz belki o menstural bozukluklar sana denk gelmiştir sen bebek için uğraşıyorsun bence doktoruna bir sor vakit senin için önemli

merhaba badelinda nasılsınız moraller nasıl kızınız nasıl geçmiş olsun çok zor sizi anlayabiliyorum ortak kaderimiz sizinki nasıl doğduğundamı kondu bu teşhis?bizim ameliyatımıza 3 4 yaşlarında olabilcegiğini söylediler.1 yas bence daha iyi diye düşünüyorum inanın kızım psikoloji şimdiden altust oldu ben rahatsızdım doktora gittim bugun kızımla birlikte odaya girdiğimizde kıyameti kopardı.ağlaya ağlaya inanın çok üzüldüm.kızım daha 16 aylık ama doktoruda iğneyide herşeyi erken tanıdı bilinçlide maşallah.bir yası o yuzden iyi oldugu düşüncesindeyim hemen olur biter biz bekliyoruz bakalım.izmirde takibini yaptırıyoruz.şimdilik bir sorunumuz yok çok şükür.ama çok yıpratıyor.allah herkese kaldıracagı yuk verirmiş.bizim imtihanımızda bu.

bende aynı fikirdeyim iyiki düşünmüşsün açmışsın aynı olmasada dertlerimiz birseyleri paylaşmaya çalışıyoruz.fikir ediniyoruz normal saglıklı bir cocugu olan anneyle konuşamayız dertleşemeyiz öğrenemeyiz iyiki varsınız hepinize acil şifalar inşallah

gebelik testi yaptir canim. ben dekort kullanmazsam adet bile olmuyorum.

kızlaaaaarrrr gebelik testi yaptım çift çizgi iki çizgide çok belirgin ve hemen çıktı çarşamba gününe randevu aldım ayyy çok heyecanlıyım mutluyum bir yandanda konduramıyorum sersemleştim:))))

kızlaaaaarrrr gebelik testi yaptım çift çizgi iki çizgide çok belirgin ve hemen çıktı çarşamba gününe randevu aldım ayyy çok heyecanlıyım mutluyum bir yandanda konduramıyorum sersemleştim:))))

ayy canim benim gozun aydin. ne mutlu sana. bak dedim sana allahtan umut kesilmez diye. cok sukur

merhaba nursimam, neden 3 4 yaş dendi. benim doğduğunda belliydi şimdi ilaçlarla genitalde düzelme var, ama vajen deliğine bakılmadı 1 yaşında bakılacak,ona göre ameliyat zamanı söylenecekmiş. bizde doğduğumuzdan beri hastanelere gidiyoruz. çok zor ve yıpratıcı, geçen gün 9 tüp kan alındı kortizon yüklendi 0-30-60 dakikalrda 3 er tüp kan alındı 11 beta dan şüphelendiler ama gene tam tanı konulamadı.gene tekrarlıcaz dedi doktor ama biraz zaman geçsin dedi. o kadar üzülüyorum ki anlatamam ağlamasına dayanamıyorum ama yapacak bişey yok.

kızlar burda bekleyenlere umut olsun bende hamileyim 3 haftalık dedi dr bizlerde kalabiliyormuşuz demek darısı tüm isteyenlerin başına:)))

Pptya cok cok sevindim senin icin bu guzel haberler bizim gelecegimiz icinde umut oluyor.Ben inaniyorum cok guzel bir bebegin olacak:))

bizimde genital bölgesi ilaclarla düzeldi çok şükür.içine baktılar ultrasonla rahmi var sağ yumurtalık sol yumurtalık hepsi tam sadece rahim ağzı kapalı şimdilik bir acelemiz yok bebeğinde buna ihtiyacı olmadığı için bir aciliyeti yok dendi.klıtoris 1 buçuk cm ilaçlara devam.izmirde hep asistanlarla muhatap oluyoruz soru sorduğumdaa istediğim cevabı alamıyorum doktorla birebir görüşme imkanı yok.aslında istanbuldaki doktorlarada götürmek istiyorum ama bakalım artık.eşinle bir akrabalığınız varmı?

allahım inşallah olmaz saglıklı sıhhatli doğar.çok zor ya allah kimseye vermesin bizim başımızdan geçti şimdi film gibi geçiyor gözümün önünden. kalbini ferah tut dua et.
çok sağol canım.dua et bana..
yarenahsen sizde bu rahatsızlıgın belirtileri varmıydı

evet zaman nasılda geçiyor.inşallah kızımda bir sorun olmaz.dualarını esirgeme.kızını öpüyorum.

kızlar burda bekleyenlere umut olsun bende hamileyim 3 haftalık dedi dr bizlerde kalabiliyormuşuz demek darısı tüm isteyenlerin başına:)))

ayy ne kadar çok sevindim anlatamam.rabbim tamamına erdirsin.çok çok gözün aydın.

kızlar yarın saat 11 de sezeryan olucam.4. sezeryan olacağı için bayağı riskliymiş.o yüzden genel olucak.spinali kabul etmedi hem kadın doğumcu hemde anestezi uzmanı.bana ve bebeğime dua edin.inşallah bi sorunla karşılaşmayız.en kısa zamanda size haber vermeye çalışıcam.allah a emanet olun.

su siralar ameliyatta olmalisin. allah yardimcin olsun. bebeginde sende iyi olursunuz insallah.

hadi bakalım sağ salim doğur gel aramıza dualarım sizinle Allah yardımcınız olsun

canım hayırlı olsun bebişin :) yeni yılda yeni bir umut. Allah sağlıklı bir gebelik ve sağlıklı bebeğini kucağına almak nasip etsin :) darısı bizlere inş.

papatya nasıl mutlu oldum nasıl mutlu oldum bilemzsin içim cekildi biran okadar yani bak 2013de bebişlerimiz artıcak insallh sağlıkla kucağınıza alırsınız insallh.....

kızlar sizin hamılelıkleriniz bizim evlatlarımızıa umut oldu bir nebze yüregim ferahladı ALLAH sag salım kucagınıza almayı nasıp etsın canlar

papatyacım çoook tebrik ederim inşallah sağ salim kucağına alırsın bu aralar bebiş haberleri artıyor maşallah diyelim darısı başıma :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…