Konjenital adrenal hiperplazi ( KAH )

Canım okurken bile içim garip oldu. geçmiş olsun. bu acılara değecek inş. bende yarın test yaptırıcam. bakalım kısmet. kendimi her ihtimale karşı hazrıladım. artık allaha teslim oldum. o ne derse o olacak.

inşallah hayırlı haberlerle gelirsin canım.sonucu buradan hemen paylaş bizimle.merak ederiz.

Boşver canım. bu sefer hiç umudum yoktu zaten. nasibimde yok demekki. görünen o ki tüp bebeğe doğru gidecek. Para biriktirmeye başlayacağım tüp bebek için. Ondan da umudum yok ya neyse.

bende bazen böyle düşünüyorum nasibimde kaderimde yokmu acaba diye derdimi tabikide arayacağım ama boşamı kürek çekiyorum demedende edemiyorum.
inanırmısın benim artık hiç umudum yok benden çocuk falan olmaz kendi kendime inanmıyorumki eşimi nasıl inandırcam zaten artık problemlerde yaşamaya başladık.
benim 1 aşılama 1 de tüp bebek hakkım var onlarıda denedikten sonra baktım olmuyor kapatcam bu defteri napalım herkesin çocuğu olcak diye birşey yok sınav işte kimilerine vercek kimilerine vermeyecek ama tek dileğim çocuğu olanlar bize nispet yapmasınlar sadece evlatlarının kıymetini bilsinler hastanede çok oluyor gebeler dalga gecer gibi aaaaa sizin çocuğunuz olmuyor yok işte tedaviye geliyoruz ayyy bende eşim dokunsa hamile kalıyorum çok tuhaf kalamamanız neyse olur ya stres yapmayın böyle bi gururlu hava içinde ama artık aştım tabi herkese verecek bi cevabım var 5 yıl yani dile kolay.

annecik sakın tedaviyi bırakmayın demişsin ya nasılsa çocuk düşünmüyorlar görünürde de bir sorunları olmuyor diye tedaviyi bıraktığın an en baştan başlıyorlar ben yaşadım babamda aynı sizin gibi düşündü ilacı kendi kendine kesti hastalanmadım ama tüm iç dengem mahfoldu koca 5 yıllık tedavi en baştan alındı belki size şimdi somut bir şey olmuyor gibi geliyor ama en azından iç dengeleri sağlanıyor ve yumurtalıklarına,rahimlerine fazla yük binmiyor sakın bırakmayın hem ilaç illa çocuk sahibi olmak için kullanılmaz önce bunun ayrımına varmak lazım önemli olan kişinin kendi huzuru ve sağlığıdır çocuk sahibi olmak ister mi istemez mi bu onun tercihine kalmış ama sağlıklı olmamak gibi bir tercihi olamaz dolayısıyla doktorunuz ne diyorsa onu yapın hormon hastalıkları böyle işte ömür boyu ilaç kullanmak zorunda kalıyor insan malesef

nihalcim merhaba nasılsın?özelden bir doktor tavsiye etmiştin ya istanbuldayım onada götürmek baktırmak istiyorum ama cerrahpaşada olup olmadığını öğrenemedim sen yakınlarda gittinmi? yada nasıl ulaşırım bir bilgin varmı?

nihalcim merhaba nasılsın?özelden bir doktor tavsiye etmiştin ya istanbuldayım onada götürmek baktırmak istiyorum ama cerrahpaşada olup olmadığını öğrenemedim sen yakınlarda gittinmi? yada nasıl ulaşırım bir bilgin varmı?

yok canım ben yakınlarda gitmedim hiç ama cerrahpaşanın endokrin bölümündeki sekreterlerin numaraları falan vardır bir araştır orayı ara

Desteğiniz için teşekkür ederim kızlar. Zor zamanlar geçiriyorum ama papatyanıın dediği gibi herkesin çocuğu olacak diye bir şey yok. Ben çaresine koşacağım bebek gelirse gelir.

Nihal bu arada posta kutun dolmuş o yüzden özel mesaj atamıyorum sana canım. Haberin olsun.

Öptüm hepinizi.

Desteğiniz için teşekkür ederim kızlar. Zor zamanlar geçiriyorum ama papatyanıın dediği gibi herkesin çocuğu olacak diye bir şey yok. Ben çaresine koşacağım bebek gelirse gelir.

Nihal bu arada posta kutun dolmuş o yüzden özel mesaj atamıyorum sana canım. Haberin olsun.

Öptüm hepinizi.

kutuyu sildim canım yazabilirsin

merhaba arkadaşlar aşılama yaptıralı bugün 10 gün oldu henüz test falan yapmadım erken davranmak istemiyorum adet günüm 24 haziran gecmesini bekliyorum inş gecer.
şu 2 3 gündür feci gazım ve sancım var kasıklarımda devamlı ağrı var hatta şuan sağ kasığımda nefes almama engel olacak şekilde bi sancı başladı.
belim çok ağrıyor gögüslerim şiş ama sızlama yok.
bunlar adet belirtileride olabilir tabi ama ben bebek belirtileri olsun çok istiyorum dua edin bana kızlar son 3 günüm adet olmak istemiyorum.

papatya Hayırlısı ile olacak bebeğin canım. Senin şansın benden daha yüksek. Bebeklerinizi kucağınıza alın da bende sizin mutluluğunuzu paylaşayım. zira kendimden hiç umudum yok. öptüm canlarım.

papatya Hayırlısı ile olacak bebeğin canım. Senin şansın benden daha yüksek. Bebeklerinizi kucağınıza alın da bende sizin mutluluğunuzu paylaşayım. zira kendimden hiç umudum yok. öptüm canlarım.

aaaaaa yapma böyle ben senin bebeğininde olacağına inanıyorum şans değilki bu canım nasip rabbim sınıyor bizleri evet sınavımız çok ağır insan yeri geliyor kendine olan inancını yitiriyor ama bu savaşı biz kazanmalıyız ve kazancazda.
her ay psikolojik bütün belirtileri yaşıyorum sonrasında hep ağlıyorum içime kapanıyor ama ya eşimin ya annemin yada herhangi birinin 1 tek cümlesiyle canlanıyorum sakın yılma ben hepimiz için dua ediyorum rabbim bi yerde tamam diyecek bitti ol diyecek ve olcak inş.

merhaba arkadaşlar aşılama yaptıralı bugün 10 gün oldu henüz test falan yapmadım erken davranmak istemiyorum adet günüm 24 haziran gecmesini bekliyorum inş gecer.
şu 2 3 gündür feci gazım ve sancım var kasıklarımda devamlı ağrı var hatta şuan sağ kasığımda nefes almama engel olacak şekilde bi sancı başladı.
belim çok ağrıyor gögüslerim şiş ama sızlama yok.
bunlar adet belirtileride olabilir tabi ama ben bebek belirtileri olsun çok istiyorum dua edin bana kızlar son 3 günüm adet olmak istemiyorum.

hadi hayırlısı canım inşallah hamilesindir.dua ediyorum hepinize.kesin sonucu bildir mutlaka bize.

bildiririm canım inş güzel haber veririm ama umutsuzluk başladı yine içim içimi yiyor son 2 gün allahım ne olur olmayım ya annemin ağzından hiç düşmüyor inş adet olmazsın inş gebesindir sözü rabbim annelerin evlatları için yaptıkları güzel duaları kabul edermiş inş benim anneminkinide kabul eder.

slm kızlar nasılsınız bakalım uzun zamandır giremiyordum ama aklımdaydınız havada karamsarlık kokuları var hayırdır karamsarlık yok pozitif düşüneceksiniz ki vucudunuzda pozitif cevap versin bliyorum ve anlıyorum sizi insan pozitif düşünemiyor bazen ama umudunuzu kaybetmeyin siz süphesiz inanın rabibim bunu size yazdıysa insallh bir gün olcak papatya ve karakedi sakın olumsuz bakmayın ummadığınız bir anda bir baktınız hamilesiniz insallah rabbim gönlünüze göre verir istediğiniz hersey sizinle olur moralinizi bozmayın öpüyorum hepinizi

slm kızlar nasılsınız bakalım uzun zamandır giremiyordum ama aklımdaydınız havada karamsarlık kokuları var hayırdır karamsarlık yok pozitif düşüneceksiniz ki vucudunuzda pozitif cevap versin bliyorum ve anlıyorum sizi insan pozitif düşünemiyor bazen ama umudunuzu kaybetmeyin siz süphesiz inanın rabibim bunu size yazdıysa insallh bir gün olcak papatya ve karakedi sakın olumsuz bakmayın ummadığınız bir anda bir baktınız hamilesiniz insallah rabbim gönlünüze göre verir istediğiniz hersey sizinle olur moralinizi bozmayın öpüyorum hepinizi

İnş canım. sen nasılsın bebeğin nasıl?

bildiririm canım inş güzel haber veririm ama umutsuzluk başladı yine içim içimi yiyor son 2 gün allahım ne olur olmayım ya annemin ağzından hiç düşmüyor inş adet olmazsın inş gebesindir sözü rabbim annelerin evlatları için yaptıkları güzel duaları kabul edermiş inş benim anneminkinide kabul eder.

Test yaptırdın mı papatya ?

X