Komsu

şu kadının yazdığı yazıya tepki verilmeyip bana tepki veriliyorsa yazıklar olsun gerçekten ''KADIN YANIYOR'' :d
Sende yanmissin belli hayırdır ne bu öfke bu sinir özür dilemek bu kadar zor olmamalı her mesajın birbirinden saçma ve gereksiz hala da uzatıyorsun insanlar sadece şaşırıyor senin zeka seviyene

Kullanıcı adı ayrı şaka, içerik ayrı şaka

Bebeğim hala seni bekliyorum. Sen eski konularımı arıyorsun ama ben güncel konular hakkında yorum yapıyorum
Ay mesajı değiştirmişsin başka üye yazmış. Başta inançlılar yerine kapalılar yazmışsın bir de ben onu görmemiştim. Aslında senin yazdığın tarzda şeyler yazacaktım ama kendime yakıştıramadığımdan sadece şunu söyliycem:

Sırf beğeni almak için şovmenlik yapmayı acilen bırakmalısın. İnstagramda falan beğeni için kendini yırtan tipler var da bu forumda haklısın cınım denilip 5-10 beğeni almak için kendini bu kadar yırtanı da sende görüyorum. Şu açtığın konuyla az önce yazdığın inançlılar (başta kapalılar) ahlaksız tarzı söylemin ne kadar zıt?

Veya bunun gibi sırf millete yaranacam diye açtığın konular üstünde çok eğreti ve zavallıca duruyor. Tamam herkes sana beğeni verecek sakin ol şampiyon

şu kadının yazdığı yazıya tepki verilmeyip bana tepki veriliyorsa yazıklar olsun gerçekten ''KADIN YANIYOR'' :d
Ya hani konu sahibi buldumcuk bir tip ya kocası hint kumaşı, ona göre komşusu kocasının peşinde.
Arkadaşta konu sahibine ironi yaparak cevap vermiş bence çok takılacak bir şey değil.

Konu sahibi, kocasının adını soran herkesin o adam için yanıp tutuştuğunu düşünüyor açık açık.

Sonrasında bana da ''yanık'' diyerek bu tezi çürütüyor bence

Benim konu açtığım içerik ile şu anki içerik ne alaka sevgili mirtacim aşkım bebeğim? Senin işin gücün yok insanların profiline giriyorsun eski konularından vuruyorsun. Ayrıca beğeni peşinde olsam sizin gibileri savunurdum

Ne demek cocugunuzu esinize benzetmek. Basimiza tas yagacak tas

Siz kapalılar neden böyle yorum yaparsınız ki ''yanıyor'' ne? şaka adı altında giydirmişsin bence? en çok siz yanıyorsunuz dışa vurmadığınız için ama neyse
Kapalı bir kadın olarak üstüme alındım ve sana cevap verme hakkım doğdu doğal olarak..
1.si konu sahibi ne kadar hastalıklı bir düşünce içindeyse sen iki katı hasta ruhlu bir varlıksın.
2.si kapalıyım ve emin ol senin ve senin gibiler kadar yanmıyoruz.

Ben anormal bir şey göremedim

Ay ben boyle konuları görünce bazen acaba diyorum insanlar da bizi boyle anlıyor olabilir mi? Kadın eşinize benziyor demiş ne var yani bunda. Yani sorun sizde. Komsunuzun hakkında boyle düşünmeniz de utanç verici gercekten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…