Komsu

Ya ondanmi esimin adini ogrenmek icin kargocu isim soruyor dedi esime asla kaegoda gelmez neysee ben neyin ne oldgunu anladim zaten
Yahu diyelim ki kadının niyeti bozuk.
Senin Kocan ; 2 kişi ismini sorduğunda,birileri çıkıp merhaba dediğinde ; hemen seni aldatmaya meyil eder mi ?
Ha diyorsan ki kocamın aklı gelgit,en ufak fırsatta bana boynuzu takar ; o durumda da kocana konusacaksin. 🤷

Kizlar komsu var benle yasit 2 cocugu var biz bunlar merhaba merhabayiz yani soyle o benle arkadas olmak istiyor ama ben olmak istemiyorum yani ilk gordgumden itibaren icimde bir huzursuzluk kapladi hani icim kaynamadi neyse ben kizimla disari cikarken gordu beni aaa ayni esine benziyor ben bi sok oldum tabi yani ne alaka ne samimiyet ki sen benim esime benzitiyosun demek ki esimi gormus bakmis incelemiski benzetti demek ki bunun icin icimdeki huzruszluk ben mi yanlis dusunuyorm kizlar esime benzetmesine cok sinir oldum benzese bile esine benziyor ne demek 2.olaya gelelim yine gordum bunu dedi ki iste kargocu geldi kargo adam isim sordu fatih mi esinin ismi neydi dedi bende dedim ki esim kargo vermedi geldiyse bana gelmistir dedim fatih de karsi komsunun ismi yani kisacasi aklinxa esimin ismini ogrenmeye calisti ne diyosunuz kizlar bu duruma
Abarttığınızı düşünüyorum

Senin Fatih ; 2 kişi ismini sorduğunda,çıkıp merhaba dediğinde hemen seni aldatmaya meyil eder mi ?
Ha diyorsan ki Fatih aklı gelgit,en ufak fırsatta bana boynuzu takar ; o durumda kocana konusacaksin. 🤷
Uuuu bir de askermis .
Kesin uzman çavuş shdbsbs

Senin Fatih ; 2 kişi ismini sorduğunda,birileri çıkıp merhaba dediğinde ; hemen seni aldatmaya meyil eder mi ?
Ha diyorsan ki Fatih'in aklı gelgit,en ufak fırsatta bana boynuzu takar ; o durumda dakocana konusacaksin. 🤷
Fatih değil ya, fatih karşı komşu. Orda başka olaylar dönüyor olabilir ancak konumuz fatih değil.

Kizlar komsu var benle yasit 2 cocugu var biz bunlar merhaba merhabayiz yani soyle o benle arkadas olmak istiyor ama ben olmak istemiyorum yani ilk gordgumden itibaren icimde bir huzursuzluk kapladi hani icim kaynamadi neyse ben kizimla disari cikarken gordu beni aaa ayni esine benziyor ben bi sok oldum tabi yani ne alaka ne samimiyet ki sen benim esime benzitiyosun demek ki esimi gormus bakmis incelemiski benzetti demek ki bunun icin icimdeki huzruszluk ben mi yanlis dusunuyorm kizlar esime benzetmesine cok sinir oldum benzese bile esine benziyor ne demek 2.olaya gelelim yine gordum bunu dedi ki iste kargocu geldi kargo adam isim sordu fatih mi esinin ismi neydi dedi bende dedim ki esim kargo vermedi geldiyse bana gelmistir dedim fatih de karsi komsunun ismi yani kisacasi aklinxa esimin ismini ogrenmeye calisti ne diyosunuz kizlar bu duruma
Ne alaka?

Senin Fatih ; 2 kişi ismini sorduğunda,birileri çıkıp merhaba dediğinde ; hemen seni aldatmaya meyil eder mi ?
Ha diyorsan ki Fatih'in aklı gelgit,en ufak fırsatta bana boynuzu takar ; o durumda da kocana konusacaksin. 🤷
Ortalığı karıştırma kız 😂 fatih karşı komşu ,kapıda ismi yazıyor kargonun sahibi :) hanımefendinin zatı muhterem kocisinin ismini öğrenmek için adı Fatih mi diye sormuş😂

Bu kadının kocasının adı Fatih değil mi ?
Ama zillerinde yaziyor,ben gördüm 🤭
Offf herşey birbirine karıştı. Hayır fatih kadının karşı komşusunun kocası. Ama konu sahibi fatihin adını öğrenmiş. Diğer komşu kocasının adını öğrenecek diye korkuyor. Bize bile söylemedi baksana. Biz de öğrenip aşık olabiliriz pat diye.

X