Komsu

Kizlar komsu var benle yasit 2 cocugu var biz bunlar merhaba merhabayiz yani soyle o benle arkadas olmak istiyor ama ben olmak istemiyorum yani ilk gordgumden itibaren icimde bir huzursuzluk kapladi hani icim kaynamadi neyse ben kizimla disari cikarken gordu beni aaa ayni esine benziyor ben bi sok oldum tabi yani ne alaka ne samimiyet ki sen benim esime benzitiyosun demek ki esimi gormus bakmis incelemiski benzetti demek ki bunun icin icimdeki huzruszluk ben mi yanlis dusunuyorm kizlar esime benzetmesine cok sinir oldum benzese bile esine benziyor ne demek 2.olaya gelelim yine gordum bunu dedi ki iste kargocu geldi kargo adam isim sordu fatih mi esinin ismi neydi dedi bende dedim ki esim kargo vermedi geldiyse bana gelmistir dedim fatih de karsi komsunun ismi yani kisacasi aklinxa esimin ismini ogrenmeye calisti ne diyosunuz kizlar bu duruma
Kocanı hemen bir fanusa kilitle. İnsanlara iftira da atma. Kocanı incelemekle ne alakasi var girer çıkarken gözüne mil mi çeksin ? Ne değişik insanlar var ya! Biri çocuğuma babasına benziyor dese aklıma kocami mi inceledi sorusu hiç gelmez. Bana benzemiyorsa ona benziyordur zaten.

Hımbıl kocalarını yere göğe sigdiramiyor bazı kadınlar.
Herkeşlerin gözü kocalarinda.
Ya kocami niye yere goge sigdiramim allah askina neyse ben anladim ki burdaki kadinlar çok genis dusunuyolar ben bu olayi kime anlattiysam ben8m gibi dusunuyolar

Ya siz sakamisinz kadinla samimligimiz yok merhaba merhaba iyi aksamlar seklinde samimi olmafgnx insana pat esine mi benziyor denir arti karsi komsunun ismide kapida yaziyor
Eee size hak vermek zorunda mı buradaki kadınlar?
Biz şakayız demek ki. Siz sizin gibi düşünen insanlarla konuşun bu konuyu o zaman.
Kadın samimiyet kurmaya çalışmış ne bilsin sizin böyle bi kafa yapınız olduğunu.

Konu oradan yürür gider ne var bunda sizde çocuklar size benziyor eşinizi hiç andırmıyor deseydiniz.

Kimse bir Brad ile evli değil, yani kocanız emin olun size göre ooo başkasına göre öyle olmuyor.

Kendinize gelin kimsenin günahına girmeyin.
Kadıncağız muhabbet kurmak için bir şeyler söylemiş bizim cahil konu sahibi yanlış anlamış. Bu kadar tutucusunuz madem salmayın adamları dışarı :KK70: kocişkolarınız işe gittiğinde orada kadın iş arkadaşları olmuyor mu? molalara çıkıyorlar, sohbet ediyorlar o zaman ne yapıyorsunuz acaba merak ediyorum

Eklentiler

• images (66).jpeg
    images (66).jpeg
    22,9 KB · Görüntüleme: 44
Ya kocami niye yere goge sigdiramim allah askina neyse ben anladim ki burdaki kadinlar çok genis dusunuyolar ben bu olayi kime anlattiysam ben8m gibi dusunuyolar
Konya ovası bunlar hep kardeş. Bööyle geniş geniş. Allah bilir kocaları komşulara selam da veriyordur girip çıkarken.

Eee size hak vermek zorunda mı buradaki kadınlar?
Biz şakayız demek ki. Siz sizin gibi düşünen insanlarla konuşun bu konuyu o zaman.
Kadın samimiyet kurmaya çalışmış ne bilsin sizin böyle bi kafa yapınız olduğunu.
Ya ondanmi esimin adini ogrenmek icin kargocu isim soruyor dedi esime asla kaegoda gelmez neysee ben neyin ne oldgunu anladim zaten

Kizlar komsu var benle yasit 2 cocugu var biz bunlar merhaba merhabayiz yani soyle o benle arkadas olmak istiyor ama ben olmak istemiyorum yani ilk gordgumden itibaren icimde bir huzursuzluk kapladi hani icim kaynamadi neyse ben kizimla disari cikarken gordu beni aaa ayni esine benziyor ben bi sok oldum tabi yani ne alaka ne samimiyet ki sen benim esime benzitiyosun demek ki esimi gormus bakmis incelemiski benzetti demek ki bunun icin icimdeki huzruszluk ben mi yanlis dusunuyorm kizlar esime benzetmesine cok sinir oldum benzese bile esine benziyor ne demek 2.olaya gelelim yine gordum bunu dedi ki iste kargocu geldi kargo adam isim sordu fatih mi esinin ismi neydi dedi bende dedim ki esim kargo vermedi geldiyse bana gelmistir dedim fatih de karsi komsunun ismi yani kisacasi aklinxa esimin ismini ogrenmeye calisti ne diyosunuz kizlar bu duruma
Her gördüğünüz insanı sevmek zorunda değilsiniz elbette . Enerjiniz tutmamıştır vs . Ama evli başka bir kadın için bu kadar kolay yakıştırmalar yapmanızda ciddi bir sıkıntı. Her insana böyle Sherlock Holmes edasında her detaydan mana çıkarırsanız hayat size de çekilmez olur . Kafanızı farklı şeylere yönlendirin bu kadar şüphecilik psikolojik bir sorun olabilir.

Birde anlattınız bu olayı yani başkalarına.
Kadına iftiraya kadar götürün, ebedi saadette lazım olur.

Son düzenleme:
Ya ondanmi esimin adini ogrenmek icin kargocu isim soruyor dedi esime asla kaegoda gelmez neysee ben neyin ne oldgunu anladim zaten
Eee sizin kafanızda bir yargınız var zaten. Buraya ne diye konu açtınız ki? Biz sizin gibi düşünmüyoruz, aynı fikirde olmak zorunda mıyız?

Kadıncağız muhabbet kurmak için bir şeyler söylemiş bizim cahil konu sahibi yanlış anlamış. Bu kadar tutucusunuz madem salmayın adamları dışarı :KK70: kocişkolarınız işe gittiğinde orada kadın iş arkadaşları olmuyor mu? molalara çıkıyorlar, sohbet ediyorlar o zaman ne yapıyorsunuz acaba merak ediyorum
Maalesef çevremde de böyle birkaç tane var, kocaları bıraksa ne olacak merak ediyorum hallerini 😒

allah yardımcıları olsun komşularının.

X