''Kompozisyonlu Bebek&Çocuk Foto'' Yarışma Anketi

Kompozisyonlu Bebek&Çocuk Foto Yarışması Anketi

• 1 nolu foto

OY: 10 3,5%
  • 2 nolu foto [COLOR="Red"]3. Olan Foto (bera-berrak)[/COLOR]

OY: 31 11,0%
  • 3 nolu foto

OY: 4 1,4%
  • 4 nolu foto

OY: 8 2,8%
  • 5 nolu foto

OY: 5 1,8%
  • 6 nolu foto [COLOR="Red"]3. Olan Foto (cankusummm)[/COLOR]

OY: 7 2,5%
  • 7 nolu foto [COLOR="Red"]2. Olan Foto (cüvcüv) Renklerin güzel yansıtılması,çekim tekniğinin güzell

OY: 21 7,4%
  • 8 nolu foto

OY: 7 2,5%
  • 9 nolu foto

OY: 2 0,7%
  • 10 nolu foto

• 11 nolu foto

OY: 44 15,5%
  • 12 nolu foto

OY: 9 3,2%
  • 13 nolu foto

OY: 51 18,0%
  • 14 nolu foto [COLOR="Red"]1. Olan Foto (seyran) :hooray: Yaratıcılık,kompozisyon,vurgulanan içerik

OY: 44 15,5%
  • 15 nolu foto

OY: 29 10,2%
  • 16 nolu foto

• 17 nolu foto

OY: 16 5,7%
  • 18 nolu foto

OY: 12 4,2%
  • 19 nolu foto

OY: 11 3,9%
  • 20 nolu foto

• 21 nolu foto [COLOR="Red"]3. Olan Foto (heros)[/COLOR]

OY: 25 8,8%
  • 22 nolu foto

OY: 6 2,1%
  • 23 nolu foto

OY: 3 1,1%
  • 24 nolu foto

• 25 nolu foto

OY: 19 6,7%
  • 26 nolu foto

OY: 9 3,2%
  • 27 nolu foto

OY: 1 0,4%
  • 28 nolu foto

OY: 20 7,1%
  • 29 nolu foto

• 30 nolu foto

• 31 nolu foto [COLOR="Red"]3. Olan Foto (gözyaşı)[/COLOR]

OY: 32 11,3%
  • 32 nolu foto

• 33 nolu foto

• 34 nolu foto

OY: 10 3,5%
  • 35 nolu foto

OY: 4 1,4%
  • 36 nolu foto

OY: 26 9,2%
  • 37 nolu foto

• 38 nolu foto

• 39 nolu foto

• 40 nolu foto [COLOR="Red"]2. Olan Foto (belissimo) + Mansiyon[/COLOR]

OY: 40 14,1%
  • 41 nolu foto

• 42 nolu foto

• 43 nolu foto

• 44 nolu foto

• 45 nolu foto

• 46 nolu foto

• 47 nolu foto

OY: 15 5,3%
  • 48 nolu foto

• Ankete Katılan
    283
oyumu kullandım hayırlı ugurlu olsun :Roflol:
yalnız bazı fotolardaki şirin miniklerin kimlerin cocugu oldugu apacık belli haksız rekabet olmaz mı CADIARZU

Olay bu işte zaten arkadasım.. Burda da fotoğraftan anlayan jüri devreye girecek sen merak etme....Ben jüriye güveniyorum...

Arkadaşlar bende oyumu kullanmış bulunmaktayım.
Fotoğraf gerçekten çok güzel, biraz bakıp inceledikten sonra oyumu doğru bir şekilde 3 adet fotoğrafa vermiş bulunmaktayım.

Tekrar herkese başarılar dilerim.

Olay bu işte zaten arkadasım.. Burda da fotoğraftan anlayan jüri devreye girecek sen merak etme....Ben jüriye güveniyorum...

Onu önlemek mümkün değil arkadaşım..Bazı arkadaşlar incelik yapıp imzalarından kaldırdılar fotoları ama yinede oluyor..

Bu durumu jüri halleder tasalanmayın..Çiçek foto yarışmamızda da alınan oylar baz alınmadı zaten hatırlarsanız..
Görsel yarışmalarda alınan oylar sonucu etkilemiyor yani..48 fotonun 48'i de aynı haklara sahip..
100 oy alanda 10 oy alanda birinciliğe aynı mesafede yane..jeyyarjeyyarjeyyar

Bu dördüncü yarışmamız..Hep hakedene verdiğimizi düşünüyorum..Bundan sonrada böyle olacak..

Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır delaaaanlılar..sengözlerimebaksanab

keşke daha fazla oy hakkımız olsaydı:1closedeyes:kriterlere uyan fotoların hepsine oy vermek isterdimCADIARZU

a.s.ellerinize sağlık arkadaşlar:1hug:

Ben hangisine kullandığımı söylemeyeceğim.Ama benim için çok zor oldu!...Hepsi çok güzeller!..

İçinde kompozisyonlu olan üç taneydi zaten.Ben de onlara verdim ama diğerleri de yarışma kategorisi haricinde çok şeker ve çok tatlı fotoğraflar.Tüm yarışmacıları tebrik ediyorum.

hepsi birbirinden tatlı maşallah allah nazarlardan saklasın, 13,14,44 favorim

bir tanecik daha oy kullanamammı ya lütfen hepsi çok güzel.tüm arkadalara başarılar.

Her üyenin 3 oy kullanma hakkı vardır..Bir seferde yukardaki ankette seçtiğiniz fotoların nolarını işaretleyip oy göndermeniz kafi olacaktır..yerimseniben
1 oy verip,diğerlerini sonra kullanırım diye bir şansınız yok,anket otomatik olarak kendini kapatıyor..

1 üye,3 farklı adaya oy yani..3 oydan fazla oy kullananların oyları tamamen geçersiz sayılacaktır efindim..jeyyar

kızlar kocaaaaaa kk da 213 kişi oy kullanmış bu yarışmada ama olmazki.hadi pamuk eller klavyeye oy verin güzel bebelere

sonuşlar ne zaman
hangisi birinci olcakk çok merak ediyom
benim seçtiklerim seçilsin:enbuyukkk::nazar:

hem bu bitsin diğerleri başlasın jeyyar
jüri bakıp hemen karar verse olmuyor mu
bizim oylarımız önemli olmuyor yaa uzun süre kalmasının gereği yok gibi geldi banafisfisfis
tabi siz daha iyi bilirsiniz de sanki öyle gibikafamçokkarıştı

Arkadaşlar bu acele ne böylesırnaşık şey

Yani kaç saat zaman ayırıp emek verdiğimiz yarışmayı üç günde sonuçlandıralım mı?
Salı günü yarışmayı oylamaya açtık,salı günü kadar oylama devam edecek..Daha oy kullanacak arkadaşlar var üstelik..
Ayrıca,yarışmalarımızı duyurular bir hafta,oylama bir hafta diye zamanlama yaptık..

Sizin dediğiniz anlamda ki hızlı olan yarışmalara,ne katılımcılar yetişebilir nede biz..
Bu yüzden fotolara bakın,keyfini çıkarın..yerimseniben

Arkadaşlar bu acele ne böylesırnaşık şey

Yani kaç saat zaman ayırıp emek verdiğimiz yarışmayı üç günde sonuçlandıralım mı?
Salı günü yarışmayı oylamaya açtık,salı günü kadar oylama devam edecek..Daha oy kullanacak arkadaşlar var üstelik..
Ayrıca,yarışmalarımızı duyurular bir hafta,oylama bir hafta diye zamanlama yaptık..

Sizin dediğiniz anlamda ki hızlı olan yarışmalara,ne katılımcılar yetişebilir nede biz..
Bu yüzden fotolara bakın,keyfini çıkarın..yerimseniben

a.sa.sa.sa.sa.s

kızlar kocaaaaaa kk da 213 kişi oy kullanmış bu yarışmada ama olmazki.hadi pamuk eller klavyeye oy verin güzel bebelere

sadece şuanda sitedeki kayıtlı üye sayısı 193 arkadaşlar niye bu kadar az oy kullanan.o kadar emek verilmiş hadi ama...

kızımla beraber karar verdik zor oldu ama seçtiklerimizden biri önde gidiyo herkesin emeğine sağlık hepsi çok güzel.

X