''Kompozisyonlu Bebek&Çocuk Foto'' Yarışma Anketi

Kompozisyonlu Bebek&Çocuk Foto Yarışması Anketi

• 1 nolu foto

OY: 10 3,5%
  • 2 nolu foto [COLOR="Red"]3. Olan Foto (bera-berrak)[/COLOR]

OY: 31 11,0%
  • 3 nolu foto

OY: 4 1,4%
  • 4 nolu foto

OY: 8 2,8%
  • 5 nolu foto

OY: 5 1,8%
  • 6 nolu foto [COLOR="Red"]3. Olan Foto (cankusummm)[/COLOR]

OY: 7 2,5%
  • 7 nolu foto [COLOR="Red"]2. Olan Foto (cüvcüv) Renklerin güzel yansıtılması,çekim tekniğinin güzell

OY: 21 7,4%
  • 8 nolu foto

OY: 7 2,5%
  • 9 nolu foto

OY: 2 0,7%
  • 10 nolu foto

• 11 nolu foto

OY: 44 15,5%
  • 12 nolu foto

OY: 9 3,2%
  • 13 nolu foto

OY: 51 18,0%
  • 14 nolu foto [COLOR="Red"]1. Olan Foto (seyran) :hooray: Yaratıcılık,kompozisyon,vurgulanan içerik

OY: 44 15,5%
  • 15 nolu foto

OY: 29 10,2%
  • 16 nolu foto

• 17 nolu foto

OY: 16 5,7%
  • 18 nolu foto

OY: 12 4,2%
  • 19 nolu foto

OY: 11 3,9%
  • 20 nolu foto

• 21 nolu foto [COLOR="Red"]3. Olan Foto (heros)[/COLOR]

OY: 25 8,8%
  • 22 nolu foto

OY: 6 2,1%
  • 23 nolu foto

OY: 3 1,1%
  • 24 nolu foto

• 25 nolu foto

OY: 19 6,7%
  • 26 nolu foto

OY: 9 3,2%
  • 27 nolu foto

OY: 1 0,4%
  • 28 nolu foto

OY: 20 7,1%
  • 29 nolu foto

• 30 nolu foto

• 31 nolu foto [COLOR="Red"]3. Olan Foto (gözyaşı)[/COLOR]

OY: 32 11,3%
  • 32 nolu foto

• 33 nolu foto

• 34 nolu foto

OY: 10 3,5%
  • 35 nolu foto

OY: 4 1,4%
  • 36 nolu foto

OY: 26 9,2%
  • 37 nolu foto

• 38 nolu foto

• 39 nolu foto

• 40 nolu foto [COLOR="Red"]2. Olan Foto (belissimo) + Mansiyon[/COLOR]

OY: 40 14,1%
  • 41 nolu foto

• 42 nolu foto

• 43 nolu foto

• 44 nolu foto

• 45 nolu foto

• 46 nolu foto

• 47 nolu foto

OY: 15 5,3%
  • 48 nolu foto

• Ankete Katılan
    283
Yaaa Maşallah ne kadar tatlı çocuklarımız var. Hepsi birbirinden güzel, her birinin ayrı bir havası var. Bu yarışma çok zor olacak bence.

Ama sanırım kompozisyon olayı dikkate elınıyor. Bu açıdan bakıldığında oy vermek belki biraz daha kolay oluyor.

Benim gönlümde bütün çocuklar birinci. Kıyamam ben onlara:1hug:

:nazar:eğer ki verebilseydim oyumu:nazar:aman amanda hepsi birbirinden tatlı.yerimseniben

43,24,27 favorimdi

walla 10 oyum olsa onunuda 40 nolu bebeğe kullanırdım...:)
çok tatlı bişey allah analı babalı büyütsün...

hepsi birbirinden tatlı birbirinden güzel analı babalı büyüsünler inşallah:nazar: ama konu kompozisyon ve anlam olunca çok az seçenek kalıyor zaten çoğu düz çekilmiş çünki...bende birazdan oylarımı kullanacağım... herkese başarılar:kahve:

cok zorlandim aksamdan beri gözümün önünde resimler hepsi ayri tatli allah hepsine saglik ve uzun ömür versin oyumu kullandim gönlümden hepsine

Benim 1. cim 21 nolu fotoğraf.. Çeken arkadaşı kutlarım...Daha önce de belirtmiştim ama napayım ya çok hoşuma gitti tatlicadiarzu

Arkadaşlar!!!

Anket panosunda 3 oy hakkınız var..Fotolara bakıp 3 seçim yapıp ankette o numaralara oy vereceksiniz..

3 oyunuzu da aynı anda vereceksiniz..Bir oy verip diğeriniz sonra veririm demeyin çünkü anket otomatik olarak kapanacaktır..
1 üye,3 farklı adaya oy yani..
Fazla oy kullananların oyları geçerli omayacaktır..

kızlar çok zorlandım ve 13 28 44 nolu bebeklere verdim çok tatlılar ya allah jüriye yardım etsin isleri çok zor

oyumu kullandım hayırlı ugurlu olsun :Roflol:
yalnız bazı fotolardaki şirin miniklerin kimlerin cocugu oldugu apacık belli haksız rekabet olmaz mı CADIARZU

CANLARIM benim hepsi birbirinden guzel seker dunya tatlisi cocuklar..Oy verirken biraz zorlandim..kalbimin birincisi mi ...HEPSI

sevgimle

oyumu kullandım hayırlı ugurlu olsun :Roflol:
yalnız bazı fotolardaki şirin miniklerin kimlerin cocugu oldugu apacık belli haksız rekabet olmaz mı CADIARZU

Onu önlemek mümkün değil arkadaşım..Bazı arkadaşlar incelik yapıp imzalarından kaldırdılar fotoları ama yinede oluyor..

Bu durumu jüri halleder tasalanmayın..Çiçek foto yarışmamızda da alınan oylar baz alınmadı zaten hatırlarsanız..
Görsel yarışmalarda alınan oylar sonucu etkilemiyor yani..48 fotonun 48'i de aynı haklara sahip..
100 oy alanda 10 oy alanda birinciliğe aynı mesafede yane..jeyyar

Şansıma Tükirim ßeaaa Nerden ßilim yha Hepsi çok tatlı

jeyyar ama ßen daha tatlıyımmm

öncelikle emeği geçen herkese teşekkürler yarışmacı bebişlere de başarılar.allah hepsine uzun ömürler versin ailelerine bağışlasın hepsini.:nazar:değmesin inşallah. ben oyumu 6,13,41 no.lu fotolara kullandım.

Arkadaslar cocuklarimizin hepsi birbirinden güzel. Ama yarismamiz güzel cocuk yarismasi degil. Kompozisyonlu Bebek&Çocuk Foto Yarışması. Oy verirken Foto teknigine ve konusuna göre oy verelim olur mu yerimseniben

Sadece kisa bir hatirlatma yapmak istedim a.s

Oncelikle butun yavrulari Allah nazardan saklasin :nazar: hepsi cok guzel ve gonlumde birinci, anneleride bu guzel yavrularindan dolayi kutlarim, ama bu guzellik yarismasi olmadigi icin fotografi inceleyip karar vermemiz gerekiyor, bu yarismada oy kullanmak digerlerinden daha zor olacak, simdilik oyumu vermedim, herzamanki gibi biraz daha bekleyecegim, birkac tane favorim var ama genede bunlari uce indirmek gerekiyor, hak eden kazansin, Allah hepsinin bahtini guzel yazmis olsun.

Bersulem ve emegi gecen diger arkadaslarimi kutluyorum, cok guzel bir calisma olmus, emeklerinize yureklerine saglik, sevgilerimlea.s.

e neden veremiyorsun? siteye üye olduğuna göre daha önceden başka fotolara oy vermediysen oy verme hakkına sahipsin xayşemimx...

arkadaşlar hepinizi kutluyorum çok başarılı ve farklı düşünceler var ben oyumu kullandım herkese başarılar dilerim...

e neden veremiyorsun? siteye üye olduğuna göre daha önceden başka fotolara oy vermediysen oy verme hakkına sahipsin xayşemimx...

verdim kıız:dance:kazara başkasına...olsuuun.diğerlerinide sonra kullanırım dedim:1rolleyes::Roflol::Roflol:sırnaşık şey:Roflol:

Arkadaslar cocuklarimizin hepsi birbirinden güzel. Ama yarismamiz güzel cocuk yarismasi degil. Kompozisyonlu Bebek&Çocuk Foto Yarışması. Oy verirken Foto teknigine ve konusuna göre oy verelim olur mu yerimseniben

Sadece kisa bir hatirlatma yapmak istedim a.s

Evet Arkadaşlar .. Ben de vurguladım bunu daha önce, en güzel , en sevimli çocukları yarıştırmıyoruz ki.. En iyi fotoyu yarıştırıyoruz. Çekim kalitesi, farklılık, doğallık,kompozisyon bunları gözönünde bulunduralım ki, oylama işini layıkı ile yapmış olalım..

Hadi bakalım hanımlar pamuk eller oylamaya...
a.s.

X