kombinleyemiyorum yardım edin diyenler,buyrunn ;)

bu kot ceketi aldırmak için resmen yalvarmıştım,6-7 sene önce 60 tl ye almıştık.
1kere giydim :bbo:
kotla olmuyor boğuyor,kumaş pantolla mı olmalı?bilemiyorum...

güzelmis bu kot ceket, ama kombin etmesi zor, evet. Beyaz kot pantolon olabilir veya spor tarzda toprak renklerinde bir pantolonda olur. yada boyaa :) ben bu boyaya taktim bu ara:kedi:

bunu alali cok oluyor, renkleri bana cok yakisiyor ama kücük bedendi, ve o zaman oluyordu ama giymeye cesaret edemiyordum azicik karnim cikiyor diye, simdi hic olmuyor. bide su var, altindan birsey giymem gerekiyordu üst kismi transparan diye, e alti da oturuyor, dar kesim ve penye, kat kat oluyordu.
bunu napabilirim ?

Son düzenleme:
bu resim niye cikmiyo imageshacki ilk defa deniyorum hangi linki ekliyorum direct link ?

Son düzenleme:
güzelmis bu kot ceket, ama kombin etmesi zor, evet. Beyaz kot pantolon olabilir veya spor tarzda toprak renklerinde bir pantolonda olur. yada boyaa :) ben bu boyaya taktim bu ara:kedi:

beyaz pantolla denicem bunu evett
yok boyatmam bunun rengini beğeniyorumm

nacizane fikrim canım etek kısmını balon etek gibi yaptır hem bıydan kısalır biraz
Sanki yakasıyla kollarıylada uyumlu olacak gibi geldi
Bi evde iğnelerle tutturup dene derim

hımmmmCADIARZU aklımda bulunsun canım teşekkürlerryerimseniben değişik bir fikirmişş

lacivert kemer...
çok beğenerek aldım,hala da beğeniyorum ama hiç bir şeye uyduramadım henüz.

Topiğin hayırlı olsun kkontess! Bu kemerin aynısından bende de var; dolabın bir köşesinde, kullanılacağı günün gelmesini bekliyor. Ben de foto koymak isterim uygun olduğumda.

beyaz ya da kırık beyaz tonlarında kışlık kısa elbıse yada tunıkle cok gusel olur bence canım bu kemer
hatta uyduramıyorsan bana gonder ben uyduracak sey bulurum evde hihihi

beyaz ya da kırık beyaz tonlarında kışlık kısa elbıse yada tunıkle cok gusel olur bence canım bu kemer
hatta uyduramıyorsan bana gonder ben uyduracak sey bulurum evde hihihi

uzun gomlekler var onlardada kemer cok şık duruyo mesela gök mavisı bı gömlek altınada lacivert keten bi pantolon lacivert kemer güzel olmazmı ne dersin ?

Son düzenleme:
uzun gomlekler var onlardada kemer cok şık duruyo mesela gök mavisı bı gömlek altınada lacivert keten bi pantolon lacivert kemer güzel olmazmı ne dersin ?

evet evet canım ondada guzel durur
ıyı dusundun valla küpe yada bilezikte bu renk lacivert olursa yada ayakkabı lacivert topuklu bir şey çok güzel olur

tekrar deniyorum

Son düzenleyen: Moderatör:
bu da kocaman oldu ya, tüm sayfayi isgal ediyor hic sevmem böyle seyleri, normalden deniyorum.

Eklentiler

• $P1000404.jpg
    32,4 KB · Görüntüleme: 88
Son düzenleme:
bu ceketin rahatligini seviyorum yillardir neredeyse hic kullanmamama ragmen atamiyorum, atsam mi ?

Eklentiler

• $P1000401.JPG
    66,9 KB · Görüntüleme: 81
usttekı bluzu sıyah straplezle gıysen canım en ıdealı o gıbı
yada dekolte kısmına sıyah dantel dıktırıceksın tek gıyıceksın

ceketıde belıne kavıs verdırcek sekılde terzıde daraltcaksan kullanabılırsın bence

strapless´le denedim, iyi olmadi, ama dekolte kismina dantel veya parca diktirmek cok iyi fikir, tesekkür ederim. giyebilmem icin 2-3 kilo vermem gerekiyor ama bari gelecek yaz icin ümitlenebilirim :)

ceketin dügmelerini sevmiyorum, cok parliyorlar.. kendisi aslinda iyi, ama beli az daralsa daha da hos olabilir, evet. cok tesekkür ederim önerilerin icin

rica ederim tatlımm
dugmelerıde kendın al sevdıgın bırsey
daralttırdıgın yerde onuda degıstırsınler al sana yenı ceket:)

canım kotla güzel olur bu dar bir kot pantolon ya da dar kesim kumaş pantolon boru paça ile bence çok şık olur içine düz beyaz gömlek ile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…