kombinleyemiyorum yardım edin diyenler,buyrunn ;)

mavi olan kazağın çok hoş yakası biraz açık yani kayık gibi yakasında bişi olmadığı için koyu renk bi kot ve üstüne muhakkak bi şal uydur mavili girili yada mavili siyahlı gibi hava katar hoş durur bence canım

o kazağın siyahı yani ona benzer olanı var bende bende çekip koyarım ben boynuma şal takarak kombin ediyorum

Anladım canım.Lacivert kotla gerçekten olabilir.Benim tuniğim epeyce kalın.Katlanmıyor.Elbise gibi bırakmam gerekiyor.Sen kemer falan kullanıyor musun tuniğin üzerine?Şal da çok iyi bir fikir gerçekten.Diğerlerini pek beğenmedin galibaopuyorumnanaktan

ben genelde herşeye takarım kemer illa takıcam yani :kedi:diğerlerinide beğendim boleronda güzel eteğini pek sevmedim..tuniğin bendekine çok benzediği için ona bişiler önermek istdim şalı bi düşün bnce

Teşekkür ederim canım güzel yorumların için.Ben bunları ne diye alıyorum bilmem ki içime sinmedenbilmiyorumkismile

konters kırmızı mont cok gusel bence onu kot ve converse ıle cok rahat kullanırsın
ve havalı durdugundan bakıyorlardır sekerım

boleroyuda bır arkadasın dedıgı gıbı elbıse ustune kullanabılırsın

dersane mavı kazagın cok guzel
ben olsam onu beyaz yuzucu yaka askılı ıle omuzları ııyıce acıkta bırakarak gıyerdım

geceyelı yesıl ayakkabılarını beyaz sade bır badı kot pantalon ve aynı renk yesil bileklık yada kolye ile uyumlu hale getırebılırsın bence:)

vereliniortak canım vallahı guzel kombıne oluşturdun bence alkisalkisalkis

Son düzenleme:
şimdi bu nasıl bir ayakkabıdır hangi akla hizmet aldım bendebilemiyorum neyle giyeceim yahu bir kere giydim evde dışarı bile çıkmadım[/QUOTE]

çirkin ayakkabı yoktur alışveriş yapiim die nevri dönmüş kadın vardırohaoldumsmile.bende hiç sevmiom uçlar sivri böle rahatsız böle

mavi kazak ehh bi nebze bi laci kotla giyilir ama gri bolero hiiiç olmamış kombinleme bence. ipini çöz yumak yap ver kediye oynasın başka bişi yapma.o boleronun yakıştığı tek kişi bile görmedim çünkü

şimdi bu nasıl bir ayakkabıdır hangi akla hizmet aldım bendebilemiyorum neyle giyeceim yahu bir kere giydim evde dışarı bile çıkmadım

boyayın bence derya baykal boyamıştı :) sizde istediginiz renge boyayın veya boyadıktan sonra sim dökün dugun ayakkabısı olsun

Kontes dikkat ediyorum da çok faydalı topikler açıyorsun.Hayırlı olsun canım.Benim yığınla alıp da giymediğim kıyafet var.Kombin konusunda yardımlarınızı beklerim.Foto da eklerimbayanssulusmile

saol kuşum walla gece gece geldi fikrimm kaydirigubbakcemile3

@dersane
bence boleron süper,ben çok kullanıyorum kısa hırka&bolero tarzı şeyler.rengi de açıkmış hem çok hoş.çok şeyle uyar bu...
kazağın da hoş,lacivert bi kotla bile gider bence
uzun hırkan için bi sözüm yok ne yazık ki,dediğin gibi azıcık yaşlı işi gibi:kedi:
kumaş eteğini kahve görüyorum? siyaha boyatabilirsin,siyah etek çok şeyle giyilir.ama yaşına gider mi bilmiyorum (çünkü yaşını bilmiyorum) malum önden pileli filan.azcık lise korosu eteği havası var

anaaa:1shok: ben kombinlerimin %40'ında kullanıyorum bolero
çikin mi oluyorum yani:1ninca:
hatta daha yeni aldım bi sürü,her renklerinden...
ince askılı bluz/elbise üstlerine süper oluyorlar

Son düzenleme:

ay ben bu gazla giyerim o montu kesin :kedi:sempatiksalakcinni teşkür ederim canımm hawalar az daha soğuyunca bi şans daha vercem kendisineeopuyorumnanaktan

Kontess topik hayırlı olsun =)
Bende öyle sessiz sakin sizleri takip ediyorum =)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…