kombinleyemiyorum yardım edin diyenler,buyrunn ;)

canlı kırmızı renkte olan bu kaşe manto annemin hediyesi,çok kızıyor giymiyorum diye ama bunu giyince alice harikalar diyarında gibi hissediyorum kendimi :1shok:
rengi fotolara tam yansıtamadım ama bariz bir canlı kırmızı kendisi.

Kız bunu herşeyle uydurursun süpermiş modeli :))
kırmızı yanaklarla nasıl olur onu düşündüm ?
bence bu kotlarla kumaş pantolonlarla süper olur canım harika olur hatta :)

shu kesimde bir elbise:
hm-134341_L.jpg

bir de bu elbise şahaneeeeeee

yahu bu ne güzel bir topikmiş.. bir dalayım bakayım:eek:

edit: kontes koyduğun ilk 2 parçayı nasıl giymesini yaa.. gri olan kotlarla da çok hoş olur -eğer çok kilolu değilsen- dar elbise veya kalem eteklerle. kırmızı da ine spor giydiğinde skinny jeanlarle giyebilirsin. o jean ceket de siyah pantalonun üstüne gayet iyi olur. ama içine açık renk giymeni tavsiye ederim ki boğmasın.. boynuna da renkli bir fular alabilirsin.. siyah kemerini uzun tuniklerle de bol düz penye elbiselerle de kullanabilirsiz. altına topuklu ayakkabı da giyersen süper görünür..

gece yeli keşke ayakkabının topuklarını da çekseydin. ama bir arkadaş göndermiş ya jean üstüne beyaz gömlek ya da beyaz tişortla güzel olur. bence üzerine giyeceğin şey mutlaka beyaz olmalı ki ayakkabı çok sırıtmasın. boynuna takacağın fular ve takılar da az miktarda yeşil kullanabilirsin belki..

dersane
o uzun hırka gerçekten yaşlı hırkası gibi.. ben o rengi nedense gençlere yakıştıramıyorum yaa..bilmiyorumkismile ama mavi kazak çok hoş. ben böyle kazakların içine askılı body falan giyiyorum aman omzum açıldı yakam düştü gibi dertlerim olmasın diye..

Son düzenleme:

şimdi bu nasıl bir ayakkabıdır hangi akla hizmet aldım bendebilemiyorum neyle giyeceim yahu bir kere giydim evde dışarı bile çıkmadım

bunu bi kot pantolonla kombinliyebileceğini düşünüyorum yalnız çok renkli olabilir yaşına giyim tarzına uyarmı bilemiyorum spor olsaymış yuvarlak burun düz babet gibi o zaman güzel olurdu lakin bu şekilde biraz zor geldi bana

@ GeceYeli

o yesil ayakkabilar anca böyle cok sade biseylerle olur canim

vcxgf_web.jpg
kombine bayıldım renkleri değiştirdikçe yeni kombin çıkar yahuuuu
Kızlar işte giymediğim daha doğrusu nelerle giyebileceğime karar veremediğim kıyafetlerden bazıları:KK43:Daha gelicek)Fikirlerinizi bekliyorum.
fotoraf0029z.jpg
bolerom,
fotoraf0030vk.jpg
Çok kalın olduğu için sevemediğim tuniğim.
bence bu mavi olan çok güzel yuvarlak yaka beyaz badi içine olur ya da yüzü şekilde bir badi ile :)
Giyince kendimi yaşlı kadın gibi hissettiğim uzun hırkam
fotoraf0033h.jpg
enemmmm bunu evde giy sıcak tutarrr
Kumaş eteğim(kırışmış iyice)
fotoraf0031t.jpg
etek güzelmiş canım ten rengi çorap üzerine açık yeşil bi bluz ya da kazak güzel gider :)
bu kot ceketi aldırmak için resmen yalvarmıştım,6-7 sene önce 60 tl ye almıştık.
1kere giydim :bbo:
kotla olmuyor boğuyor,kumaş pantolla mı olmalı?bilemiyorum...

bence ceket güzel kot etek ve pantolonla gider lakin açık renk olması lazım aynıu tonlar boğar
spor kıyafetinlede güzel olmuş bence :)
bunda ilk çekim çok kötü olmuş ama yakın çekimlerle durumu kurtarmaya çalıştım.
kışlık bir elbise,altına ten rengi çorap giysem abes oluyor kış gününde... siyah giysem çok kapıyor.
ayrıca boyu da çok uzun geliyo bana,kestirsem mi?

enem bu elbise neeee kolardaki ek harici güzel bence sen o eki kestirip dirsek kol falan yaptır canım yok böyle beğeniyorum dersen boyunu biraz kısalt modeli bozmazsa dizlrde güzel olur altına açık siyah renk çorap giy ten rengi çok açık kalır

oyy ne çok konuştum kusura bakmayın lütfen bilmişlik yapmak istemedim sadece fikirlerimi yazdımmmmm

canlı kırmızı renkte olan bu kaşe manto annemin hediyesi,çok kızıyor giymiyorum diye ama bunu giyince alice harikalar diyarında gibi hissediyorum kendimi :1shok:

bunu bana versene kontes ne güzelmiş ben giyerim sempatiksalakcinni:lepi::lepi:

lacivert kemer...
çok beğenerek aldım,hala da beğeniyorum ama hiç bir şeye uyduramadım henüz.

[/QU

selam kontes.yeni topiğin hayırlı vede uğurlu olsun inşallah.:nazar:..diğer topikten de takip ediyorum seni...saçlarıma bakım yapıorum sayendeopuyorumnanaktanbayanssulusmile

fikirlerinden faydalanıyoruz teşekkürler canıma.s.

bunu bana versene kontes ne güzelmiş ben giyerim sempatiksalakcinni:lepi::lepi:

sengözlerimebaksanab sana katılıyorum lacrima...kontes sen bize göder bunu biz sırayla giyeriz...kaydirigubbakcemile5 senin eskiteceğin yok nasıl olsa...verde bari işe yarasın demiiikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

@ GeceYeli

o etegi ben su renkte coraplarla ve bu ojeyle
Chanel-Nagellack-505-Particuli%C3%A8re.jpg

ve siyah sade bir üst
N39-tunika-tank-top-schwarz.jpg

ile kombinlerdim. altina az topuklu yuvarlak ayakkabilar giyerdim...

Saclar hafif dalgali, güzel uzun bir kolye
192942.jpg
süper olur

Son düzenleme:
topik super kontess tebrik edrim cnm aklımdakini gerçekleştirdiğin için..:lepi: benim çok var bi hevesle alıp da hiçbir şeyle kombinleyemediğim parçalar..eklerim yakında..yerimseniben

Bu shali aldim ama henüz giymedim, nerde nasil kullanacagima dair bir karar veremedim, fikirlerinizi bekliyorum kizlar..

Eklentiler

• $P1000390.jpg
    $P1000390.jpg
    25,9 KB · Görüntüleme: 61
canım kot ceketın ve onunla aynı renk kotun varsa
ıkısıde darsa , boynuna bu salı sarıp buu renklerde halka kupe ıle cok hos olursun dıye dusunuyorum

aaaaaaaa bu çok cicimiş :lepi:

siyah dar paça kotla süper olur bence alkisalkisalkis

X