kombinleyemiyorum yardım edin diyenler,buyrunn ;)

kontes saol bebişimm ama en kullanıksız bu aykakkabılarımdı nasıl bi kelime oldu ya kullanışssz:roflol:bakalım bide dediğin gibi giyeceim

Son düzenleyen: Moderatör:
wuhuuu bilinçli müşteriyim diyosun yani aklinialirimsmile saol kuşumm hoş geldinnn:CüvCüv:
Öyle sayılıryerimseniben
Yorum yok ama takip var =)
Daha cok saç topiginle ilgileniyorum. Resim flnde koymuştum =)

bu kot ceketi aldırmak için resmen yalvarmıştım,6-7 sene önce 60 tl ye almıştık.
1kere giydim :bbo:
kotla olmuyor boğuyor,kumaş pantolla mı olmalı?bilemiyorum...

bunda ilk çekim çok kötü olmuş ama yakın çekimlerle durumu kurtarmaya çalıştım.
kışlık bir elbise,altına ten rengi çorap giysem abes oluyor kış gününde... siyah giysem çok kapıyor.
ayrıca boyu da çok uzun geliyo bana,kestirsem mi?

canım son elbısenın altına
pentıde antrasıt rengı var super bır renk
ne sıyah ne ten rengı ıkısı arasında cok kurtarıcı bı renk onunla gıyebılırsın

kot montunuda beyaz bol bır paca bı pantalonun vardı sanırım
onunla ıcıne beyaz straplez boynunada sevımlı suslu puslu bır salla kullanabılırsın altına converse yıne senın tarza baya yakın olur

canım son elbısenın altına
pentıde antrasıt rengı var super bır renk
ne sıyah ne ten rengı ıkısı arasında cok kurtarıcı bı renk onunla gıyebılırsın

kot montunuda beyaz bol bır paca bı pantalonun vardı sanırım
onunla ıcıne beyaz straplez boynunada sevımlı suslu puslu bır salla kullanabılırsın altına converse yıne senın tarza baya yakın olur

aa cidden bak ii kombinledin ceketii delikafadulden
çorabı da bi araştırayım bakalım:hulya:

elbıseyı kestırebılırsın
ben oyle kac elbıse kurtardım sımdı cok hos oluyorlar
kestırıp antrasıtle gıyebılırsın

reca ederım sekerım
corabı cok seveceksın
ustelık agdadan sonra bacaklarımızın az cıktıgı donemlerdede gıyılebılen bır renk ama cok koyu degıl ondan ben cok kullanırım antrasıtı

mavi kazak ehh bi nebze bi laci kotla giyilir ama gri bolero hiiiç olmamış kombinleme bence. ipini çöz yumak yap ver kediye oynasın başka bişi yapma.o boleronun yakıştığı tek kişi bile görmedim çünkü

çok güldüm canım yorumuna:KK1:

@dersane
bence boleron süper,ben çok kullanıyorum kısa hırka&bolero tarzı şeyler.rengi de açıkmış hem çok hoş.çok şeyle uyar bu...
kazağın da hoş,lacivert bi kotla bile gider bence
uzun hırkan için bi sözüm yok ne yazık ki,dediğin gibi azıcık yaşlı işi gibi:kedi:
kumaş eteğini kahve görüyorum? siyaha boyatabilirsin,siyah etek çok şeyle giyilir.ama yaşına gider mi bilmiyorum (çünkü yaşını bilmiyorum) malum önden pileli filan.azcık lise korosu eteği havası var

Uzun hırka elendi.Kahve eteğim botla çizmeyle falan olmaz mı KontesohaoldumsmileCanım benim yaşım 29.Pek genç sayılmam yani.Ama yaşımı göstermediğimi söylerler:emir_bebek:

Uzun hırka elendi.Kahve eteğim botla çizmeyle falan olmaz mı KontesohaoldumsmileCanım benim yaşım 29.Pek genç sayılmam yani.Ama yaşımı göstermediğimi söylerler:emir_bebek:

bot değil de şık bir çizme + beyaz ya da fildişi renkli bi gömlekle olabilir aklinialirimsmile klasik giyim olaraktan kullanırsın

bunda ilk çekim çok kötü olmuş ama yakın çekimlerle durumu kurtarmaya çalıştım.
kışlık bir elbise,altına ten rengi çorap giysem abes oluyor kış gününde... siyah giysem çok kapıyor.
ayrıca boyu da çok uzun geliyo bana,kestirsem mi?

nacizane fikrim canım etek kısmını balon etek gibi yaptır hem bıydan kısalır biraz
Sanki yakasıyla kollarıylada uyumlu olacak gibi geldi
Bi evde iğnelerle tutturup dene derim

X