kolumda ve bacagımda olusan morluklar

Olusan morluklar ne renk olarak olusuyorlar sizde ve kac gunde geciyorlar?
İnternetten bakınca zararsız görünen renkte oluyor önce mor oluyor sonra sararıyor geçmesi uzun sürüyor yani süre olarak tutmadım ama büyük morlukta 1 haftayı buluyor

peki bu konuda hic bir doktora gittiniz mi= gittiyseniz neler dediler
Gitmedim çocukluğumdan beri olan birşey, bazı dönemler oluyor bazı dönemler oluyor.
Kan değerlerim vs iyi başka bir belirti vs olmayınca gitmedim Dr.

Su orucu konusunda dikkat edin. Su zehirlenmesi yaşadı bir yakinim. Gelisi güzel önerilmiş su orucu ama. Sudur zararı olmaz diye düşünmeyin

Su orucu konusunda dikkat edin. Su zehirlenmesi yaşadı bir yakinim. Gelisi güzel önerilmiş su orucu ama. Sudur zararı olmaz diye düşünmeyin
anlıyorum tesekkurler. zaten yemek yemezsem bitkin dusuyorum. bugun doktorum hematojolik bir durumunuz yok dedi bana . kafam gercekten cok karıstı ..

bana da trombosit testleri de yapıldı. normal geliyor benimkiler.
Zeynep hanım size yapılacak tüm testler yapılmış ve temiz çıkmış.Sukredin ve Allah'a tevekkül edin.Neden israrla kötüyü cagiriyorsunuz ? Bu kadar tahlilin sonucu temiz çıkmışsa kanla alakali bı sorununuz yok demekki.Ki lösemi bazen sağlık ocağında verilen bir kan tahliliyle dahi ogrenilebilecek bir hastaliktir.Kemik iliği biyopsisi türünü saptamak için yapılır.İnanin yasinizin yarısında olan insanlar adını anmaya korktuğunuz bu hastalikla savaşıyorlar ve Allah'a tevekkül ediyorlar.Temiz çıkmış bütün sonuclariniz neden kurcaliyorsunuz halen ?

Zeynep hanım size yapılacak tüm testler yapılmış ve temiz çıkmış.Sukredin ve Allah'a tevekkül edin.Neden israrla kötüyü cagiriyorsunuz ? Bu kadar tahlilin sonucu temiz çıkmışsa kanla alakali bı sorununuz yok demekki.Ki lösemi bazen sağlık ocağında verilen bir kan tahliliyle dahi ogrenilebilecek bir hastaliktir.Kemik iliği biyopsisi türünü saptamak için yapılır.İnanin yasinizin yarısında olan insanlar adını anmaya korktuğunuz bu hastalikla savaşıyorlar ve Allah'a tevekkül ediyorlar.Temiz çıkmış bütün sonuclariniz neden kurcaliyorsunuz halen ?
cok haklısınız inanın . ben sadece genetikte olan bir testim var onu da merak ediorum. bir de bu morlukların yenisi olustukca tedirgin oluyorum sadece. Rabbim kimselere gostermesin insallah hep dua da ediyorum .

cok haklısınız inanın . ben sadece genetikte olan bir testim var onu da merak ediorum. bir de bu morlukların yenisi olustukca tedirgin oluyorum sadece. Rabbim kimselere gostermesin insallah hep dua da ediyorum .
Bakın bendede var iki senedir tam iki senedir.Ama hersey Allah'tan.Olmayan birşey için uzulmenin bir anlamı varmı ?Genetiktede birşey cikacagini sanmıyorum.Cikarsada Allah dilemedikçe size bir hastalık gelmez .

Bakın bendede var iki senedir tam iki senedir.Ama hersey Allah'tan.Olmayan birşey için uzulmenin bir anlamı varmı ?Genetiktede birşey cikacagini sanmıyorum.Cikarsada Allah dilemedikçe size bir hastalık gelmez .
tabii ki haklısınız. Allahım gostermesin kimselere insallah.

sizdeki morluklar nasıl oluyor biraz anlatabilir misiniz ne renkteler_ne zaman kayboluyorlar hangi sıklıkta oluyorlar

tabi bir de bu kadar kurcalama sebebim de var . cunku zamanında ben cok radyolojik tetkikler yaptırdım tomografi ve pet bile cekildi ...bu radyasyonlar hucrelere tabii ki zarar verdi. genetik testim var onu da gorelim diorlar doktorlar o daha cıkmadı. tabi onlar oyle konustukca ben daha da tedirgin oluyorum. istahsızlıgım halsızlıgım var...inanın sizin yazınız bile bana yardımcı oluyor bir nevi ruhum cok kotu oldu.:KK43:

Crp değeriniz nedir ve karaciğer fonksiyonlarınıza baktirdiniz mi alt ast enzimlerine . Bağışıklık ile ilgilide olabilir herseyi kan hastalıklarına bağlamak doğru olmaz hiç bir sebep yokken bu durumda olmaz alerji testi de yaptırın bence

Lösemi gibi bir hastalığı yaptığınız tahliller ile dişlamissiniz löseminin tek belirtisi morluk değil burun kanaması aşırı halsizlik , gece terlemesi , ateş, gibi semptomlar var ve Rabbım kimseye vermesin olanlara da şifa versin günden güne kötüleşen bir hastalık normal tam kan sayiminda bile tanı koyulan bir hastalık sizde hersey normal çıkmış halsizliginizi psikolojik olarak düşünüyorum

İnternetten bakınca zararsız görünen renkte oluyor önce mor oluyor sonra sararıyor geçmesi uzun sürüyor yani süre olarak tutmadım ama büyük morlukta 1 haftayı buluyor
Geçmiş olsun tanıdığım biri kalp krizi geçirmişti anjiyo flan oldu ondan sonrada aynı dediğiniz gibi oluyor vücudu nereye deyse morariyor.sonra sarariyor. Oda kan sulandırıcı flan kullaniyor çok kullanınca da oluyor galiba yinede siz bir kalp damara gidin damarlar tikanincada öyle oluyor.

Dediğim kalp krizi geçiren akrabam her sene kontrol olurdu ped yaptırdı hatta hiç bişey çıkmadı çünkü yediğine ictigine dikkat ederdi pehriz yapardı bir kaç hastalıktan dolayı kalbinde hiç bir sorun çıkmıyor du ama Bian kalp krizi geçirip anjiyo olunca damarların tıkalı olduğunu öğrendik.

Crp değeriniz nedir ve karaciğer fonksiyonlarınıza baktirdiniz mi alt ast enzimlerine . Bağışıklık ile ilgilide olabilir herseyi kan hastalıklarına bağlamak doğru olmaz hiç bir sebep yokken bu durumda olmaz alerji testi de yaptırın bence
crp degerim normaldi. karaciger fonksiyonlarına da baktırdım normal geldiler.

Lösemi gibi bir hastalığı yaptığınız tahliller ile dişlamissiniz löseminin tek belirtisi morluk değil burun kanaması aşırı halsizlik , gece terlemesi , ateş, gibi semptomlar var ve Rabbım kimseye vermesin olanlara da şifa versin günden güne kötüleşen bir hastalık normal tam kan sayiminda bile tanı koyulan bir hastalık sizde hersey normal çıkmış halsizliginizi psikolojik olarak düşünüyorum
ben bir de bircok radyolojik tetkiik yaptırdım zamanında acaba radyasyondan mı kaynaklı oluyor bu belirtiler_ zamanında bir suru tomografi cekildi , bazı kan degerlerim yuksek oldugundan pet cekildi 3 kez bu yasıma kadar. Acaba bu ısınlar mı zarar verdi diye de dusunuyorum bagısıklıgıma. siz ne dersiniz

X