kolumda ve bacagımda olusan morluklar

Sizin yapılan biyopsinin yetersiz olması nasıl oluyor acaba onu ilk defa duydum yani sonuçta kemik iliği biyopsisi bu.Sordunuz mu neden yetersizmis
yani eksik ifadelerle gelisiguzel bir rapor hazırlanmıs. raporun daha detaylı olması gerekirken biraz hızlı calısılmıs olmasını ve materyal yetersizligini kastettiler. yeniden ucret almak icin degil yani .

yani eksik ifadelerle gelisiguzel bir rapor hazırlanmıs. raporun daha detaylı olması gerekirken biraz hızlı calısılmıs olmasını ve materyal yetersizligini kastettiler. yeniden ucret almak icin degil yani .
Yüksek çıktı dediğiniz değer tamam yüksek ama o kötü hastalıklarda aşırı yükseliyor. Sizin öyle değil.
İçinizi ferah tutun. İnşaallah iyi gelecek sonuçlar

Yüksek çıktı dediğiniz değer tamam yüksek ama o kötü hastalıklarda aşırı yükseliyor. Sizin öyle değil.
İçinizi ferah tutun. İnşaallah iyi gelecek sonuçlar
insallah naz hanım...ıcım cok huzursuz yine de yeniden biyopsi yapılacak tabi bekleme sureci var...huzurum kacmıs durumda yani.

bir de su konu var, ben zamanında cok tomografi gibi tetkikler de yaptırdım. bir de 3 kez pet cekilmisti bana acaba diyorum bu radyasyon alımından vucutta hucreler mi bozuldu veya bu yuzden kansere yakalanırmıyım bunlardan korkuyorum.
Kanser hastasımısınız neden 3 kez pet çekildi metastazdan mı şüpheleniliyor

X