KOLTUKTA SİGARA YANIĞI

baharyelii

Her insan yapmadığı tüm iyiliklerden suçludur.
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2021
294
302
Herkese Merhabalar,

Eşim maalesef salonda sigara içerken külünü koltuğa düşürmüş ve koltukta sigara yanıgı oluştu. Ne yapılabilir? Aynı tondan kaplama yapılması mı gerekli? Eğer bilenler varsa yardımcı olabilir misiniz?

ayy gicik oldum eşine salonda sigara mi icilir
soyle gecici cozumler var gozune cok kotu gelmemesi icin. istersen kaplama yaptirma zamani gelene kadar dene bi belki az da olsa etkili olur

ayy gicik oldum eşine salonda sigara mi icilir
soyle gecici cozumler var gozune cok kotu gelmemesi icin. istersen kaplama yaptirma zamani gelene kadar dene bi belki az da olsa etkili olur
Çok teşekkür ederiiim ♥ Cidden cok sinir oldum ya. Olayın üstünden biraz geçti orayı gördükçe krize giriyorum resmen. Taşınacağım kısmetse yakında, yeni evde salonda sigara içilmesine asla müsaade etmeyeceğim. Bu tarz videoları gördüm en azından bunlar deneyebiliriz.

hangi şehirdesiniz, yalnızca yanık tamiri yapan işletmeler mevcut, şehrinize göre googledan araştırabilirsiniz

Aynısı başıma geldi yanık tamiri yapıldıktan sonra tekrar orası deforme olabiliyormuş. Kumaşı değiştirmeyi önerdiler. Bende üzerine aynı renk örtü serdim şimdilik öyle takılıyoruz belki ilerde kumaş değişikliğine giderim.

Salonda sigara mı içilir yahu benim ki evde balkon olmadığı için cama çıkıp içiyordu kokusu olduğu gibi eve doluyordu onu da yasakkadım çıkıp dışarıda içiyor.
Koltuk için bi fikrim yok malesef ama evde sigara içirmeyin bence. Kokusu külü ıyyykkk sinir olurum ben, misafire bile içirmem evde.

Aynı şey benim de başıma geldi.Benimkisi koltuğun ,kol konulacak kısmıydi.Ben de onu örtecek şekilde ,koltuğun sağ kısmına, şık bir koltuk şalı aldım,onu örttüm.Şık durdu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…