Kolposkopi, Biyopsi ASC-US, HPV, cin1, cin2, cin3 Tecrübelerimizi Paylaşalım

Sende abartmışsın :) eşin o senin zaten sendeki tipi zararsız zaten yüksek ihtimalle o farkında değilmiş farkında olup bulaştırsa tamam da sen sakin ol biraz
Canım her siğil çıkan tip zararsız olmuyo yada zararlı başka bi tip daha taşıyabiliyorsun tip testi yaptırmadım daha yaptircam umarım kötü bi tip yoktur bu ara çok gerginim

Canım her siğil çıkan tip zararsız olmuyo yada zararlı başka bi tip daha taşıyabiliyorsun tip testi yaptırmadım daha yaptircam umarım kötü bi tip yoktur bu ara çok gerginim

Ama smearin temiz gelmiş artık rahat olmalı takipte kalmalısın

Bugün 48 yaşında bi tanidigima rahim kanseri teşhisi ileri safha teşhisi konulmuş kızlar duyar duymaz çok yıkıldım çok üzüldüm kendime gelemiyorum

Bugün 48 yaşında bi tanidigima rahim kanseri teşhisi ileri safha teşhisi konulmuş kızlar duyar duymaz çok yıkıldım çok üzüldüm kendime gelemiyorum

Geçmiş olsun inşallah kurtulur . Burda bi arkadaş vardı rahim ağzı kanseri olmuştu. Tedavi oldu kurtuldu ameliyat ile . Hemde gençti baya . O tanıdığın smear fln baktırmıyor muydu ?

Ya üzgünprenses sen biraz fazla stres yapıp üzüntülüsün ve bu konuyu kafana fazla takıyor gibisin stres biliyosun en güçlü düşman bağışıklığın ya yolda trafik kazası geçirip ölme ihtimalin şuan rahim ağzı kanserine yakalanıp ölme ihtimalinden daha fazla ölmek için o kadar sebep varki . Sen şimdi buna kafayı kansere dair en ufak bir belirtin yokken bu kadar takarsan kanserden değil ama kalpten falan gidebilirsin bu strese yazık günah yapma canım ya. Biz ne yapalım bak bende cin 2 çıktı yine de bi umut bekliyorum :)

Canım rabbim sana acil şifa versin umarım geriler hemen ahcc kullan bol meyve yesilcay iç hergun bunları tüket. Yemeğini güzel ye.. canım ben çok takıyorum dediğin gibi haklisin ama elimde değil ne yapacağım bilmiyorum

Ben 6 ay önce öğrendim hastalığımı bu süreçte imuneks imuneks plus ve propolis damla kullandım çörek otu yağı kullandım şuanda da imuneks plus kullanmaktayım. Ahcc türkiyede yoktu . Benim de yurt dışından ulaşma imkanım zordu. Yeni gelmiş bakalım yakın zamanda almayı düşünüyorum. Hafta da bir de kelle paça çorbası içiyorum. O çorba baya güç kuvvet veriyo insana bağışıklığa da faydası vardır diye düşünmekteyim. Kaç yaşındasın sen canım ?

23 canım sen ?

Kuzum benim bak kolposkopik biyopsi sonucu cin 2 artık . Korkularını biliyorum. O yüzden leep deyince kızıyor insan istemsiz olarak Ama İnan ki korkacak hiç bir şey yok. Kafanı karıştırma artık gözünü seveyim leep ol.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…