Kolposkopi, Biyopsi ASC-US, HPV, cin1, cin2, cin3 Tecrübelerimizi Paylaşalım

Evet aynen öyle leep olmak en başta çok korkutucu gelsede tamamen temizlendiğini bilmek ve kurtulduğunu insanı rahatlatıyor
Kesinlikle öyle siz ahcc tarzı takviye kullandınız mı yada negatif olmak için bişeyler yapıyo musunuz o kadar çok şey okudum ki kafam karışık bunu atamazsak bida nükseder mi

Kesinlikle öyle siz ahcc tarzı takviye kullandınız mı yada negatif olmak için bişeyler yapıyo musunuz o kadar çok şey okudum ki kafam karışık bunu atamazsak bida nükseder mi
Benim doktorum ahcc önermiyor Prof Süleyman engin Akhan gidiyorum ben takviye olarak beeo propolis ve ham bal kullanıyorum çörek otu immotor kompleks tekrar etme olasılığı çok çok düşük en son gittiğimde böyle söyledi hoca ama tabiki nüks ihtimali var ama konizasyon olmak hpv atmak işini kolaylaştırıyor araştırmalara göre konizasyon sonrası %70_80 kişi bir yıl sonunda hpv negatif oluyor dedi ve bu çok iyi bir rakam aşıda negatif ve nüks olmaması için öneriliyor olmadıysanız olun mutlaka yıllar önce yapılan bir araştırmaya göre 4417 cin 3 konizasyon olan hastanın 20 yıllık süreçte sadece 15 de nüks olmuş oradaki doku alındığı için hiç bir sorun yok şuanda ama takip şart en ufak değişikliği fark etmek için takip olunduğu sürecede daha kötü bir senaryo olmaz

Benim yazdıklarımdan mı
Sizin sonucun temiz gelmesi birde bir kullanici CIN 3 ü geçip organa kadar ilerlemiş lezyonu ile 2 defa leep islemi olup bebek dünyaya getirmiş.Hikayesini okuduktan sonra içime su serpildi.(Sizde okumuşsunuzdur.)Hoş iki tane çocugum var hamdolsun bebek zaten düşünmuyordum ama sağlik açısindan HPV herkesi oldugu gibi benide tedirgin ediyordu.Bunlari okumak psikolojik olarak iyi geldi vallahi

Bende henüz kontrole gitmedim doktoruma soramadım ama yeşil çaya ve propolise başladım daha iyi düzenli beslenmeye gayret ediyorum zaten 1 yılda cin 3 olmasını emzirmeye bağlıyorum bağışıklık düşürüyo bence ama yazdıklarınız içimi çok rahatlattı sürekli kontrol altında olmamız şans bence

Merhabalar kizlarrrr bende cin 2li biri olarak ve henüz leep olmamıs biri olarak küçük tavsiyelerde bulunur musunuz, yasim 26, yaklasik 1,5 yillik evliyim

Okumadım hangi kullanıcı

Merhaba bende smerde hpv mr pozitif geldi doktor kolposkopi yaptirmamı söyledi 18 gün snra olucam yorumları okuyorumda etkilerjnden pek bahsedilmemis . Bende böyle vajina dudaklarinda igne batmasi gibi acıyor böyle hafif hafif bi de asırı kasınıyor .sizddede boyle etkiler var miydi merak ediyorum kizlar

Merhaba smerda pozitif cikti bi tnesi sizde görülen bi etkisi var miydi mesela bnde dudak kisimlarinda igne batmasi gibi bi his ve kasinti oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…