Kolposkopi, Biyopsi ASC-US, HPV, cin1, cin2, cin3 Tecrübelerimizi Paylaşalım

ama bu sefer siz negatif olunca eşinizden tekrar bulaşacak bana eşle kullanılması mantıklı geldi. o doktor belki bilmiyordur. benim sorduğum doktorlar ben sormadan önermedi bile ya da yeni ilaç kullanma diyen oldu
bana denilen şu bir kere yenersen bu virüsü bir daha sana etki etmez bagısıklık kazanmış oluyormusum yani eşinden geçsede pasif oluyormuş Bi nevi

Cnm çok gecmiş Olsun. Hpv artık negatif olmuş kolposkopi yapıldığında sonuc cin 1,2 gelirse doktoruna danış deflagyn ı gerçekten etkisi büyük. Allah İn izniyle hiç irşey gelmezse zaten sorun yok. Dualarımdasın sen de
Cnm çok teşekkür ederim dualarınız ve iyi niyetleriniz için benim gittiğim hiçbir dr bu deflagyn den bahsetmedi fakat burda çok okudum herkes olumlu bahsetmiş sorucam doktoruma. 4ay önce leepde sınırlar negatif 1ay öncedeHpv negatif geldi ama smear ascus olması sanırım istisna çünkü burda tüm yazıları okudum oda beni buldu :KK43:(

Negatif olduğunuz tip tekrar hortlamaz ama başka tipi kapma ihtimali her zaman vardır hpv çok kolay bulaşan bir virüs bir çok insan taşıdığından bile habersiz
evet öyle ama haberi olmadan da temizleniyorlar benim 2 yılı geçti

Cnm çok teşekkür ederim dualarınız ve iyi niyetleriniz için benim gittiğim hiçbir dr bu deflagyn den bahsetmedi fakat burda çok okudum herkes olumlu bahsetmiş sorucam doktoruma. 4ay önce leepde sınırlar negatif 1ay öncedeHpv negatif geldi ama smear ascus olması sanırım istisna çünkü burda tüm yazıları okudum oda beni buldu :KK43:(
Cnm dekar dah iyi bilir fakat benim düşüncem az çok bu konu magdurları olarak ar _ge yaptık. Benim düşüncem Allahın izniyle senin hpv negatif çıkmış leep te de güzel sonuç almışsın. Hpv negatif çıktığından ilerleme durumu olmayabilir olan erezyon uda deflagyn ile yenersin. Ki ben de büyük bir erezyon vardı drum baya iyi dedi muayenede. Hiç korkma yani. Ascus, cin1, Cin2 tedavisi diye yazıyor kutunun üstünde

Merhabalar
6 ay önce rutin smear ve hpv kontrolumde Hpv33 pozitif cıktı. Korkacak bir sey yok sene 1 kontrole geleceksin dediler. İçim rahat etmedi Ketem e gittim. Orda da aynı seyi soyleyip gönderdiler. Bu ay yasadığım düzensiz regl (1 hafta arayla 2 kez regl oldum) için bu kez büyük doğum hastanesine gittim ve hemen onkolojiye gönderdiler 6 aydır nerdesin diye ufak çaplı bir fırca da yedim. oysa bilinçliyim ve kendim peşine düştüm Ketem beni yanlış yönlendirdi.
Mayıs ayına kolkoskopi randevusu verdiler. Çok gerginim kolkoskopi çok can yakan bir işlem midir?

İki yıldır cin1im vardı. 2 ay önce 16 ve yüksek bi tip daha pozitif çıktı. Biyopsi aldılar sonucunu bekliyorum 15 gündür
bugün öğrendim cin 1 hsilye dönüşmüş moralim çok bozuk. milletin haberi bile olmadan vücuttan temizleniyor benim 3 yıl olacak nerdeyse hala uğraşıyorum canım çok sıkılıyor bıktım

bugün öğrendim cin 1 hsilye dönüşmüş moralim çok bozuk. milletin haberi bile olmadan vücuttan temizleniyor benim 3 yıl olacak nerdeyse hala uğraşıyorum canım çok sıkılıyor bıktım
Canının sıkılmadı normal kolay değil ama stres üzüntü kansere davet iyi düşün iyi olsun deflagyn denedin mi

Canının sıkılmadı normal kolay değil ama stres üzüntü kansere davet iyi düşün iyi olsun deflagyn denedin mi
Hayır deflagyn cin3 tedavi etmiyor. Cin1ken de haberim yoktu deflagyni 1 ay önce öğrendim. tek çözüm leep ondan da çok korkuyorum

Kızlar bu eşten tekrar bulaşması konusu beni çok korkutuyor ya 4. Ay bitti eşimle ilişki yaşamıyorum bazen ayrılmayı bile düşünüyorum:KK43: sağlığım daha önemli çünkü:KK43: benim dr um aynı tiple tekrar enfekte olmazsiniz diyebiliyoruz diyor ama çekimser konustu o yuzden icim rahat etmiyor.. :KK43: ne yapacagimi şaşırmış vaziyetteyim:KK43:
Aynı tip enfekte etmez bağışıklık kazanıyorsunuz ama başka tiplere karşı savunmasızsınız

Hayır deflagyn cin3 tedavi etmiyor. Cin1ken de haberim yoktu deflagyni 1 ay önce öğrendim. tek çözüm leep ondan da çok korkuyorum
Bi dene bence var gücünle yeşil çay,ekinezya, gümüş suyu diyorlar iyi beslen spor vs az ertele bence de ker hop yakalım edelim olmadı alırız edasındalar

Bi dene bence var gücünle yeşil çay,ekinezya, gümüş suyu diyorlar iyi beslen spor vs az ertele bence de ker hop yakalım edelim olmadı alırız edasındalar
doktora leep istemiyorum dedim o da "ben de istemiyorum" dedi. şimdi başka bir yere götürcem biyopsi parçalarını cin2 çıkması umuduyla

X