Bölgesel İncelme Kollarımı inceltemiyorum.Öneriniz nedir ?

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

yaprak_tekin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2011
2
0
Arkaaşlar merhaba ben aranıza yeni katıldım ben 1.60 boyuna 63 kiloyum(10 kilo aldımda( ) benim sorunum kollarım ne yapsam bu kollarımı inceltemiyorum çok kalın.acaba sizin bildiğiniz formüller varmı spor ve diyetin yanında uygulayabileceğim yağ&krem gibi... lütfen yaz geliyor ve ben bu kollarla löp löp çok canımı sıkıyor((((((((((( lütfennnnnnnnn yardımmm

Ne kadar zayıflarsam zayıflayım kollarım istedigim gibi olmuyor ic kısımları dolgun hatta biraz sıksam sisiyor orayı gören agırlık calıstım falan sanar onları yapmak icin.
Halbuki etim cok cıvıktır benim..

evet benimde aynen öyle ne yapacağımı şaşırdım biçaresi olmalı sporla olmuyor krem yada yağlarda çözüm arıyorum artık ama ne uygulayacağımı bilmiyorum bilen arkadaşlaran cevap bekliyorum.diğer bölgelerimize kullandığımız kremler işe yararmı acaba??

aynı sorun bendede var ama tek çare sanırım sporla inceltmek oda kas yapıyor kalın olmasından daha kötü .s

benimde kollarım kalın ve etim aksine o kadar sıkı ki spor yapsam cıvıklaşıyo yumuşuyo ama bi faydası yok galiba pek bi umut yokk

Benim de şu an kalın :/
zayıfladıkça incelmesini umuyorum zira etlerin yarısını koparasım var

pilates çok toparlıyor.. birde bir ara aram wrap diye getirttim yurt dışındn kola bir jel sürüp özel kolluk takıyorsunuz yarım saat kadar.. bayağı toparladı kollarımı ama sonra üşendm hergün aynı şeyi yapmaktan

Kolları şekle sokmanın,sıkılaştırmanın tek çaresi dumble dır arkadaşlar.3-4 kg dumble la kol egzersizleri yapın ama belirli bir dakikaya yada sayıya ulaşmadan.Yani yorulana kadar kendinizi sıkın zaten bi süre sonra gelişimi göreceksiniz.Sabır ve hırs lazım sadece.En kötü ihtimalle 5lt lik su şişeleriyle dahi yapabilirsiz bu hareketleri.

triceps kolun alt tarafını sıkılaştırır. resimdeki gibi kolunuzu dik tutucaksınız diğer elinizi de koltukaltınızın biraz yukarısına koycaksınız ki dumbella kolunuzu çalıştırırken kolunuz sabit dursun.
başlangıç olarak 12 12 12 ( 3 set x 12) yapılabilir.

biceps kolun üst tarafını çalıştırıyor. üst kolunuz belinize yapışık gibi kıpırdamayacak sadece alt kolunuzu indirp kaldıracaksınız o da 3set x 12 .

özellikler triceps etsini hemen gösterir. 1.5 veya 2 kg luk dumbellarla yapabilirsiniz. ağır gelirse 0.5 yada 1 kgluk da olur. :129:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…