Tatlı Tarifi Kolay ,Pratik,Lezzetli Şerbetli Tatlı Tarifleri

En başarılı bulduğunuz'' Şerbetli Tatlı Tarifleri'' hangileridir? (3 oy hakkınız var)

• Ankete Katılan
    503
  • Anket Kapalı .
arkadaşlar airfry kullanan var mı? hangi marka sizinki? fikre ihtiyacım var.
ben de tefal actifry var. aslında memnunum ama malum ortada çevirme aparatı olduğu için bütün birşey pişirilemiyor. bir de diğerinin farklı özellikleri var.
Bende Philips Rapid Air modeli var. Sesi çok az. Patatesinden tavuğuna çok başarılı pişiriyor. En sevdiğim özelliği de wifili oluşu, uzaktan kontrol edebiliyorum telden.
4,1 litre, biz 2 kişiyiz yetiyor.

Bende Philips Rapid Air modeli var. Sesi çok az. Patatesinden tavuğuna çok başarılı pişiriyor. En sevdiğim özelliği de wifili oluşu, uzaktan kontrol edebiliyorum telden.
4,1 litre, biz 2 kişiyiz yetiyor.
bir sure sonra yetmeyecek :KK68:

teşekkür ederim gerçekten fikir oldu.

alışveriş sitelerinin yorumlarında ve youtube taki videoda tefalin sesi çok fazla dediler. o kafamı karıştırdı.
ben tefali şu nedenle düşünmüştüm. mağazada da inceledim, malzeme kalitesi çok iyiydi. iyi ve bilinen bir marka. yoksa fiyatı diğerlerine göre yüksek. o yanı olumsuz.
Tamamen sessiz bir ürün bekleme, hepsinde az da olsa ses var. Xiaomi ve Philips nasıl diyeyim, en düşük ayarda davlumbazdan az sesi.

Tamamen sessiz bir ürün bekleme, hepsinde az da olsa ses var. Xiaomi ve Philips nasıl diyeyim, en düşük ayarda davlumbazdan az sesi.
tabi o kadar ses normal. bende tefal actifry var. onun da az sesi var sorun değil. ama tefal airfry lar için gereğinde fazla gürültülü deniyor. onun da kusuru o demek ki 🤷‍♀️

bir sure sonra yetmeyecek :KK68:
Katılıyorum, kalabalık misafir ağırlayanlar ya da kalabalık aile olanlar airfryerları fırın olarak almalı, her marka airfryer fırın çıkarmaya başladı sanırım, benim ilk aklıma gelenler Arçelik ve Ferre markaları.
Ferre marka olarak başarılı mıdır bilemem ama Arçelik ürünleri iyidir.

Bende de Philips’in HD9650/90 XXL modeli var ama biz 3 kişiyiz ve her an misafir gelmiyor, o yüzden bize yetiyor.

Düzeltmeye kalksan demediklerini bırakmazlar ama yanlış yazana da niye yanlış yazdın demezler.ajajajaj

NaYiflik ne abi ya.ahahahahsh

Katılıyorum, kalabalık misafir ağırlayanlar ya da kalabalık aile olanlar airfryerları fırın olarak almalı, her marka airfryer fırın çıkarmaya başladı sanırım, benim ilk aklıma gelenler Arçelik ve Ferre markaları.

Bende de Philips’in HD9650/90 XXL modeli var ama biz 3 kişiyiz ve her an misafir gelmiyor, o yüzden bize yetiyor.
XXL modeli de zaten 7-7.5 lt gayet geniş.

Ablam, bende de aynısından var. Kış hazırlıklarını bile onda yaptım, 6-8 kişilik yemeği (köfte-tavuk ya da patates kızartmasını) çok rahat yapıyorum.

bazı markaların da hacmi cazip geldi. 5-5.5 lt. bilinenler 4.1 den 7-7.5 lt ye kadar. biri küçük biri çok büyük.

X