Tatlı Tarifi Kolay ,Pratik,Lezzetli Şerbetli Tatlı Tarifleri

En başarılı bulduğunuz'' Şerbetli Tatlı Tarifleri'' hangileridir? (3 oy hakkınız var)

• Ankete Katılan
    503
  • Anket Kapalı .
Elektrikli ev aletlerinde arkadaşlarımın diline düştüm, aklım kaysa da hiç girmeyeceğim ablam.😂😂

Etrafımda hiç kullanan yok, ben olsam Philips’ten caymazdım sanırım.
😂😂😂
ismi aramızda kalsın elticiğin Nevreste’nin diline düştün değil mi😂😂😂
Ya galiba alırsam yine philipsi tercih edeceğim buharlı pişiricide de, denedim memnun kaldım riske girmek istemiyorum, sizlerden biri başka bir markayı almıştır memnundur o zaman düşünürüm, nette yazılıp çizilenlere itibar edemiyorum ama sizlerin görüşüne güveniyorum.

Bir seferde 8 kişilik yemek çıkarır çok doğru ama çok daha kalabalık bir yemek ziyafeti verecekseniz o zaman tek başına airfryer zorlar, bende mini fırın vardı attım, her şeyi airfryer’la yapıyorum ama dediğim gibi zaten gurbetteyim, sürekli misafir gelmiyor, gelse de airfyer yanında kurtarıcım olan coocan var, o da Ocak üstü kullanıma müsait.

Bunların yanına bir de basınçlı buharlı pişirici düşünüyordum, bir markayı gözüme kestirmiştim ama o markanın çay makinesini aldım 3 ayda çöpe attım, basınçlı pişirici de hatalı ürün riskine giremem, yine alırsam philips veya arçelik alırım sanırım, mutfakta büyük rahatlık hepsi.
ben yıllar önce özenip tefalin 3 katlı buharlı pişiricisini almıştım. çok da kullanmadım. baktım fazla kullanmıyorum erkek kardeşime verdim. ama çok gerekli birşey değil buharlı pişirici. onun da fazla kullandığını sanmıyorum. hatta ne yaptı bilmiyorum. buharda sebze, çelik aparatla çok rahat yapılabiliyor. çok gerekli değil açıkçası mutfakta gereksiz yer tutuyor. tavsiye etmem.

ben yıllar önce özenip tefalin 3 katlı buharlı pişiricisini almıştım. çok da kullanmadım. baktım fazla kullanmıyorum erkek kardeşime verdim. ama çok gerekli birşey değil buharlı pişirici. onun da fazla kullandığını sanmıyorum. hatta ne yaptı bilmiyorum. buharda sebze, çelik aparatla çok rahat yapılabiliyor. çok gerekli değil açıkçası mutfakta gereksiz yer tutuyor. tavsiye etmem.
Kullanıcı yorumları önemli benim için, hele de siteden sizlerden yorum gelince.
Düşünme aşamasındayım zaten kararsızım da zira basınçlı da olduğundan kötü bir mutfak kazası yaşamak istemem açıkçası.

😂😂😂
ismi aramızda kalsın elticiğin Nevreste’nin diline düştün değil mi😂😂😂
Ya galiba alırsam yine philipsi tercih edeceğim buharlı pişiricide de, denedim memnun kaldım riske girmek istemiyorum, sizlerden biri başka bir markayı almıştır memnundur o zaman düşünürüm, nette yazılıp çizilenlere itibar edemiyorum ama sizlerin görüşüne güveniyorum.
Yok ablam, elticim hep destekçi. Adını anmayalım bir coğrafya öğretmenimiz var, baş harfi Margaret Hale 😂😂

Alıp deneyimlediğinde memnuniyet ya da şikayetlerini bilmek isteriz.😁

Bu öyle bir şey değil ama, tandır ya da düdüklü mantığı ile hazırlanmış bir alet.

Yok ablam, elticim hep destekçi. Adını anmayalım bir coğrafya öğretmenimiz var, baş harfi Margaret Hale 😂😂

Alıp deneyimlediğinde memnuniyet ya da şikayetlerini bilmek isteriz.😁
Kesinlikle aramızda kaldığına emin olabilirsin 🤣🤣🤣

Alırsam mutlaka yazarım sizlere😌
Bak mesela ben süpürge vb tavsiye veremem çünkü ev işleriyle alakam yok onlar olmasa da olur, robot süpürgem yok mesela onun yerine süpüren kocam var :))) ama yemek yapmak için pratik aletlere hayır demem, ne kadar pratik ve hızlı o kadar gözbebeğim oluyorlar, tembel kadın aletlerinde önerilerinize açığım 🤣🤣

Kullanıcı yorumları önemli benim için, hele de siteden sizlerden yorum gelince.
Düşünme aşamasındayım zaten kararsızım da zira basınçlı da olduğundan kötü bir mutfak kazası yaşamak istemem açıkçası.
kardeşime sordum şimdi whatsapptan. sana çok önce buharlı pişirici vermiştim kullanıyor musun diye. kullanıyorum yazmış.
bizde Karacanın düdüklü tenceresi var. onun içinde çelik buharlı pişirme parçası vardı. ben onu kullanıyorum ihtiyaç olunca.

Kesinlikle aramızda kaldığına emin olabilirsin 🤣🤣🤣

Alırsam mutlaka yazarım sizlere😌
Bak mesela ben süpürge vb tavsiye veremem çünkü ev işleriyle alakam yok onlar olmasa da olur, robot süpürgem yok mesela onun yerine süpüren kocam var :))) ama yemek yapmak için pratik aletlere hayır demem, ne kadar pratik ve hızlı o kadar gözbebeğim oluyorlar, tembel kadın aletlerinde önerilerinize açığım 🤣🤣
Senin robot süpürgen ömürlük, kul yapımı da değil daha ne olsun.😂😂

Tembel kadınlara ben Tatiana öneriyorum ablam😂😂

Senin robot süpürgen ömürlük, kul yapımı da değil daha ne olsun.😂😂

Tembel kadınlara ben Tatiana öneriyorum ablam😂😂
Tabii canım, yerde bir tüy görsün süpürge moduna geçiyor kendinden sensörlü:)) 2 dilim kek yanına çayla şarjı da tamam :)
Tatiana iyi olurdu valla da eşimden bezer kadın😬 kadının elinden süpürgeyi çeker iyi süpüremedin iyi silemedin der, ben ne kadar tembelsem adam o kadar titiz 😬 ev işlerini boşuna ona bırakmadım 😂

bunlar benimkinde farklı tencere gibi. arçelikin güzel görünüyor. pilav, bakliyat, et vs pişirmiş. tabi siz bilirsiniz ama çok gerekli görmedim. bunları ocakta yapmayı tercih ederim. zaten et ve sebzeleri actifry ya da airfry da yapıyor.
firmalar çeşit çeşit çıkarınca insan hepsini merak ediyor almak istiyor değil mi :KK68:

Tabii canım, yerde bir tüy görsün süpürge moduna geçiyor kendinden sensörlü:)) 2 dilim kek yanına çayla şarjı da tamam :)
Tatiana iyi olurdu valla da eşimden bezer kadın😬 kadının elinden süpürgeyi çeker iyi süpüremedin iyi silemedin der, ben ne kadar tembelsem adam o kadar titiz 😬 ev işlerini boşuna ona bırakmadım 😂
Asker miydi enişte?😂

Aslında bir mutfak aleti var ve tam senlik.😁

bunlar benimkinde farklı tencere gibi. arçelikin güzel görünüyor. pilav, bakliyat, et vs pişirmiş. tabi siz bilirsiniz ama çok gerekli görmedim. bunları ocakta yapmayı tercih ederim. zaten et ve sebzeleri actifry ya da airfry da yapıyor.
firmalar çeşit çeşit çıkarınca insan hepsini merak ediyor almak istiyor değil mi :KK68:
Ben bir tek mutfak aletlerinde seviyorum böyle cihazları ama tabii hepsini de alayım diyemem çünkü birkaç kere kullanıp kenara atacağım şeylerle doldurmak istemem mutfağı, sürekli kullanıp iyi ki aldım diyeceğim ürünlere yöneliyorum bir de ürünün sağlamlığı da önemli, mesela fakirin çay makinelerini önermiyorum, benim şansıma mı bilmiyorum ama çelik olan makinesinden aldım, yalan olmasın kullanmaya başladıktan 1 ay sonraydı galiba elektrik aksamındaki kablo koku yapmaya başladı, o koku alt haznedeki suya öyle bir siniyor ki çayın kokusunu tadını bozuyordu, sonra nette kullanıcı yorumlarına baktım benim gibi şikayet edenler olmuş, eski makinem Arçelik’ti, 18 yıl kullandım tık demedi, yenileyeyim dedim Arçelik dışında bir marka aldığım için bin pişman oldum😵‍💫

X