Tatlı Tarifi Kolay, Lezzetli Sütlü Tatlı Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Sütlü Tatlılar'' hangileridir?(4 OY HAKKINIZ VAR)

• Ankete Katılan
    492
  • Anket Kapalı .
İnşallah aşkom 😍
Benim cadılar 57 kilo onlarda başladılar. Diyorum bırakın ben rahat rahat diyet yapayım. Birde sizi düşünmeyeyim🤣
Beraber yapaesanız destek olursunuz birbirinize hemde tatlı bir rekabet olur aranızda.
Hatta haftada 1 gün ödül yemeği yapın kendinize inan çok faydası oluyor.
O zaman deneyeyim ablacım🥰
Videosuda vardı bulayım hemen dene bence hemde insülin direncini sağlıyor tarçın.
Sonuç çok iyi oldu ama 🧿
Valla oldu kendime geldim çünkü.
Emir'e yapıyorum mecburen😁
Birde öğlen yemeğe geliyor. Bugün yumurtalı ekmek fena olmaz dedi yaptım🤣
Nsıl yenmez şimdş demi offff ki offfffff.

Hayaller kadayıf,gerçekler brokoli🤪
Kafaya koydum galiba aşkom hiç canım çekmiyor🤣
Yalnız iki gün önce unsuz karnabahar köftesi yaptım. Allah affetsin bir daha gözüm görmesin:KK70:
Kızın biri çok abartmayın diyor kızıyor. Bu ne diye🤣
Hatta kandilde kursta simit dağıtmışlar. Unutmuş yemiş🤣Diğeri diyor bir baktım elinde simiti ısıra ısıra geliyor:KK70:Çabuk pes edecek😁

Orada yapsın abla bizi karıştırmasın:KK70:
Heeee vallla orada yapsın yesin :KK53:
Doğum günün kutlu olsun :110: sen benimkini unuttun bu sene ondan küstüm demiştim şeyde sana :KK47:ama ben yine unutmadım seni :KK16:
Sağlıklı mutlu nice yılların olsun 😘 Blue_Peri Blue_Peri
Nice yaşları olsun
Yok aşko ben az yağ ile yapıyorum. Kızartma gibi değil tereyağlı yumurta gibi😁
Çok seviyor. 😁
Bende çok az yağla yaparım onu

Beraber yapaesanız destek olursunuz birbirinize hemde tatlı bir rekabet olur aranızda.
Hatta haftada 1 gün ödül yemeği yapın kendinize inan çok faydası oluyor.

Videosuda vardı bulayım hemen dene bence hemde insülin direncini sağlıyor tarçın.

Valla oldu kendime geldim çünkü.

Nsıl yenmez şimdş demi offff ki offfffff.
Ablacım ödülü eşim gelince birgün yapalım diyorum. En azından üç hafta biraz sıkalım🤣
Tamam ablam at bakayım.

Kafaya koydum galiba aşkom hiç canım çekmiyor🤣
Yalnız iki gün önce unsuz karnabahar köftesi yaptım. Allah affetsin bir daha gözüm görmesin:KK70:
Kızın biri çok abartmayın diyor kızıyor. Bu ne diye🤣
Hatta kandilde kursta simit dağıtmışlar. Unutmuş yemiş🤣Diğeri diyor bir baktım elinde simiti ısıra ısıra geliyor:KK70:Çabuk pes edecek😁
Kandil simidi olsa ben de affetmem ,benim künefe ve sütlü tatlı dışında çok aram yok tatlıyla aşko,her türlü direnirim :KK70:

Ben öylrydim dizlerim kesiliyordu resmen nefes nefese kalıyordum.
Sen yeter ki azim et,daha önce bile ne güzel kilo vermiştin bu seferde başaracaksın .
Evet ablacım daha önce üç defa çok iyi kilolar verdim. Neredeyse 4 yıldır aynı kilodayım. Belki sağlığım içinde iyi olur 🤗

X