Tatlı Tarifi Kolay, Lezzetli Sütlü Tatlı Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Sütlü Tatlılar'' hangileridir?(4 OY HAKKINIZ VAR)

• Ankete Katılan
    492
  • Anket Kapalı .
Fıstığın biri olduğuna emindim zaten 🧿
Çok teşekkür ederim sağol:oops:,yaşlı bir hatun ne kadar fıstık olur onu bilemem
Abla ben kızlardan sonra ercp yapıldı. Ondan sonra iki yıl kahveden tiksindim. Ondan eskisi kadar kahve sevmiyorum. Nasıl içiyordun.
Kahve fincanına kahveyi koyuyorsun içinede çay kaşığının ucuyla tarçın ilave edip pişiriyorsun,finacana alıncada içine 1 çay kaşığı hindistan cevizi yağı katıp karıştır o kadar.Sabah kahvaltıdan 30 dk önce içiyorsun,akşama doğruda açıktığını anladığın an gene içiyorsun bir kaç gün sonra idrarda parlak olarak görüyorsun çok güzel yağ yakıyor.
Elimden geldikçe işte 🥹 yoksa kendimi parćalayamam o kadar
Ben parçaladım resmen gidecek bu kilo diye.

Çok teşekkür ederim sağol:oops:,yaşlı bir hatun ne kadar fıstık olur onu bilemem

Kahve fincanına kahveyi koyuyorsun içinede çay kaşığının ucuyla tarçın ilave edip pişiriyorsun,finacana alıncada içine 1 çay kaşığı hindistan cevizi yağı katıp karıştır o kadar.Sabah kahvaltıdan 30 dk önce içiyorsun,akşama doğruda açıktığını anladığın an gene içiyorsun bir kaç gün sonra idrarda parlak olarak görüyorsun çok güzel yağ yakıyor.

O zaman deneyeyim ablacım🥰

Sonuç çok iyi oldu ama 🧿

X