Tatlı Tarifi Kolay, Lezzetli Sütlü Tatlı Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Sütlü Tatlılar'' hangileridir?(4 OY HAKKINIZ VAR)

• Ankete Katılan
    492
  • Anket Kapalı .
Sofrada en fazla 4 çeşit olsun. Salata ve pilav dahil olmayabilir.

Mesela bunlar olur. Salata türü mezeler ek olur ama bir tane olsun. Pilavda tercihen olur. Yani ana yemeğinize uygunsa yapılır.
Ama siz ne derseniz, derdim kolaylık olsun katılım çok olsun.

Mercimek çorbası
Karnıyarık
Börek, sarma, dolma
Sütlaç
Ben uyarım çoğunluğa. Dediğin mantıklı abla olabilir

Nana da vardı, hipo vardı tam nickini unuttum

100 resim çekip eliyorduk eklerken şimdi 300 resim çekilir :KK53:

Fairy sponsoru israf olmasın diye yemekler yapmıştık, o kategoride 1.olmuştu sanırsam🤔
Aslında asıl ramazan sofrasını 4 tarif ile yapıyorduk. 😁
Evet bir tek onda oldu.

Hippotalamus idi sonra nick değiştirdi mi bilmiyorum
Nana da vardı, hipo vardı tam nickini unuttum

100 resim çekip eliyorduk eklerken şimdi 300 resim çekilir :KK53:

Fairy sponsoru israf olmasın diye yemekler yapmıştık, o kategoride 1.olmuştu sanırsam🤔

Çok teşekkür ederiz ablacım :KK200::KK60:
Asıl ben size teşekkür ederim sayenizde gözlerim bayram etti, birkaç tanesi hariç çoğunluğu tadını bildiğim tatlılar, gözlerimi kapatıp tatlarını hayal ettim yemiş kadar oldum 😂 biliyorsun ben tatlıya hiç dayanamam sütlü şerbetli fark etmez hepsine hastayım :KK70:

Aslında asıl ramazan sofrasını 4 tarif ile yapıyorduk. 😁
Evet bir tek onda oldu.
Bir ramazanda haftada 1 yarışma yapılmıştı, Pınar Sponsorluğunda mıydı?? Margaret bacım da o zaman olmuştu sanki yatakta keyif yapıyordu. Yanlış anlaşılmasın keyif derken bilgisayar, yemek falan :KK53:

Asıl ben size teşekkür ederim sayenizde gözlerim bayram etti, birkaç tanesi hariç çoğunluğu tadını bildiğim tatlılar, gözlerimi kapatıp tatlarını hayal ettim yemiş kadar oldum 😂 biliyorsun ben tatlıya hiç dayanamam sütlü şerbetli fark etmez hepsine hastayım :KK70:
Evet ablacım tam senlik kategori 😍🤗

Maşallah hanımlarımız yine döktürdüler🧿❤️

yasminsay yasminsay deynepnaz deynepnaz ı ikna ettik mi bu iş tamamdır :rolleyes:
Konu ne bilmiyorum ama Deynep’im ve benim adım geçtiyse, kesin zorlu bir kategori söz konusu. Cano garanti katılır, Yasmin ve Deynep sıkıntılı diye düşündüm.
Önümüzdeki ay Ramazan olduğuna göre, iftara misafir çağırdığım bir gün olur elticim.😂😂

Doğru mu tahmin ettim?😂😂

Konu ne bilmiyorum ama Deynep’im ve benim adım geçtiyse, kesin zorlu bir kategori söz konusu. Cano garanti katılır, Yasmin ve Deynep sıkıntılı diye düşündüm.
Önümüzdeki ay Ramazan olduğuna göre, iftara misafir çağırdığım bir gün olur elticim.😂😂

Doğru mu tahmin ettim?😂😂
Evet elticim doğru tahmin ettin😍
Ama senin önce katıldığın gibi zorlamıyacağım😍
2 tarif+ sofra olacak. Sofrada en fazla 4 çeşit olacak. Salata ve pilav 4 tane dışı olur. Çünkü pilav her tarife uymaz. İsteyen yapar. Salata zaten yapılıyor🤔

Evet elticim doğru tahmin ettin😍
Ama senin önce katıldığın gibi zorlamıyacağım😍
2 tarif+ sofra olacak. Sofrada en fazla 4 çeşit olacak. Salata ve pilav 4 tane dışı olur. Çünkü pilav her tarife uymaz. İsteyen yapar. Salata zaten yapılıyor🤔
Önceden 4 tarif yapıyorduk, yeni katılımda olacaklar daha şanslı o zaman elticim.😂😂

Sofra sunumda iyi değilim, ama senin için katılırım. :KK60:

Önceden 4 tarif yapıyorduk, yeni katılımda olacaklar daha şanslı o zaman elticim.😂😂

Sofra sunumda iyi değilim, ama senin için katılırım. :KK60:
Canım benim Allah razı olsun 🤲 🥰
Sen çok yoğunsun imkanın olursa mutlaka bekliyorum ❤️
Canım daha öncede söyledim. Ben eşsiz tabakları la katılırsam herkes katılır. Ayrıca yanılıyorsun gayet iyisin🥰😍🧿

X